Wpis z mikrobloga

@PfefferWerfer: z ryja nie jestem najgorszy tak mi się zdaje ale nie wiedziały że mam 173cm wzrostu więc jak dochodziło do spotkania (dwóch) to była skwaszona mina (chociaż sam małe i dużo gorsze niż na zdjęciach)
@PfefferWerfer raz miałem powiadomienie, że ktoś mnie polubił. Wszedłem spróbować po pikselozie porównać kto to (z tego co zauważyłem to w następnych 2-3 propozycjach wrzuca tą osobę, więc po układzie kolorów na zamazanym zdjęciu da się ogarnąć kto to) i jak wszedłem to mi to cofnęło xd

UPS missclick xd
@cichy-spokojny-grzeczny jestem bliski 25 lvl i już zaczynam coraz bardziej obserwować w otoczeniu, że co lepsze i mniej #!$%@? laski to już są albo w stałych związkach, albo zaręczone. Czasem nawet po ślubie. Już na tym etapie ciężko żeby była wolna jeśli nie jest #!$%@?, nie jest totalnym bazylem, albo nie jest wdowa po Chadzie. No i oczywiście spoko jakby nie miała 30 bolców xd
@PoItergeist: Też w wieku 30+ wróciłem niedawno na "rynek" po 6 latach związku i obecna sytuacja to jest jakiś dramat. Zaliczyłem wszystkie popularne portale randkowe, poszedłem na kilka speed-datingów i przez kilka miesięcy wyszły mi z tego jakieś 3 niewarte kontynuacji spotkania. Mam porównanie z latami 2015-2017 kiedy jako względny normik (z wyglądu) miałem matchy do wyboru, dziewczyny wykazywały jakąkolwiek chęć na odpisywanie, a luźne spotkanie kawa, herbata czy piwerko było
@Glace: hipergamia nie bierze jeńców, dostałeś blackpillem po mordzie. Teraz albo jesteś w TOP20 pod względem wyglądu to masz jakiś wybór na aplikacjach randkowych/speedatingach albo jesteś przeciętniakiem z dużymi zasobami i liczysz na szczęście w postaci zostania bankomatem dla baby 30+. Jest jeszcze trzecia droga jak jesteś 5/10 możesz wziąć sobie wieloryba albo średnią z wyglądu samotną matkę i wychowywać nie swój miot.
Jeśli nie jesteś manletem poniżej 170cm i masz
@PoItergeist: Dać zakaz polaków z korzystania aplikacji tinder czy innych randkowych w internecie. To jest myśl "rządzących". Łatwiej mi teraz znaleźć pannę na ulicy czy w przypadkowych miejscach, niż w internecie. Te match'e na fejsiku czy tinderze znaczą tyle, co rynsztok.
R/Polska znowu odkrywa


@PoItergeist: O ile pamiętam to było jakieś domyślne ograniczenie filtra dla szukania matchy od 18 do 30, lub 29, więc być może to po części wina tego, że ma jeden rok za dużo ustawione w danych swojego profilu, a ludzie tego nie zmieniają, i jest omijany przez tą część na domyślnych ustawieniach.
Ja bym w takiej sytuacji, na jego miejscu(jeżeli już bym korzystał z tej aplikacji, bo tego
Ja nie wiem, nie mam już nawet pomysłu jak jeszcze mógłbym kogoś poznać, zwyczajnie skończyły mi się pomysły


@Glace: Może do jakiejś zagadać w parku, albo na jakimś wydarzeniu kulturowym, w kafejce, czy w barze, albo na jakimś kole, czy zajęciach poświęconych rozwijaniu wspólnych(Twoich, i takiej Twojej potencjalnej dziewczyny) zainteresowań?

Co do tego ostatniego, to na pewno można też poszukać w internecie takich grup na portalach socjalnych, i poza nimi, choć