Wpis z mikrobloga

@mkorsov:

koniec kariery jak kurdej szatan


Co oznacza "koniec kariery"? Wczoraj jechałem autem i w radiu reklamowali jakiś event z nią w roli głównej, jakaś impreza. Przytuli za nią pewnie więcej hajsu niż 99% wykopków przez miesiąc.
Pewnie, że to chałtura, ale z drugiej strony chyba dokładnie to z czego może żyć jakaś celebrytka/trzdciorzedna aktorka, nie?
dowalanie się do wyglądu jest słabe, ale obczaj jego zdjęcia z dzieciństwa, bardziej gremlin, a nie troll z niego. ( ) Sam kiedyś miałem trochę odstające uszy to mi wolno się z jego pośmiać. :D


@system_shock: kurde faktycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
NicolasLatifi - >dowalanie się do wyglądu jest słabe, ale obczaj jego zdjęcia z dziec...

źródło: 3tFk9kpTURBXy8xMTIyZDA2N2Y0ODVhM2I2NTUxYmQ5NDI1OWQ5ZDk5YS5wbmeSlQLNA8AAwsOVAgDNA8DCw94AAaEwAQ

Pobierz
@Tiqella: Ostatnio ktoś przypominał o nim i w komentarzach padła propozycja, żeby zapoznać się z serialem "The Rehearsal". Podobne klimaty, jeżeli nie miałeś okazji się zapoznać to polecam
a po akcji z "Ellen" w


@Tiqella: Pamiętam ten czas i to, że nigdy nie rozumiałem co się właściwie stało, czy ja coś nie wiem, czy znam tylko część? Zobaczyłem to wtedy i pomyślałem, #!$%@? koleś zrobił jakiś mało śmieszny wkręt, buhaha ale beka, strolowałem. Wzruszyłem ramionami i tyle. A poźniej zacząłem czytać, że inni piszą o tym, jakby coś kolo #!$%@?ł strasznego, obrazoburczego, obrzydliwego. Myślę sobie o co #!$%@? chodzi?