Wpis z mikrobloga

Zrobię małe podsumowanie bo niektórym się w głowach pomieszało:
1. Wprowadzenie bk0% to kryminał za który ludzie z PO powinni zapłacić (przyłączę się do protestu jeśli będzie)
2. PiS to nadal najgorszy rząd w historii i powinni być rozliczani
3. Konfederacja to nadal partia ruskich agentów destabilizujących państwo i powinna wylądować pod progiem

Dziękuję za uwagę
#bk0 #bekazpisu #bekazpo #bekazkonfederacji #nieruchomosci #polityka
  • 101
  • Odpowiedz
3. Konfederacja to nadal partia ruskich agentów destabilizujących państwo i powinna wylądować pod progiem


@kamil1014: zgłoś do abw, prokuratury, biskupa czy gdzie tam chcesz...
  • Odpowiedz
@kamil1014:

Wszystko to fakty. Nie wierzę, że trzeba będzie głosować na taki słaby twór jakim jest polska lewica, ale Donald nigdy nie zdobędzie już mojego głosu jak to przejdzie i nawet Kaczyński w więzieniu tego nie odkupi
  • Odpowiedz
  • 34
@wiesiu2: Wystarczy mi, że po 10 latach głosowania na korwina zobaczyłem jak bardzo duży błąd popełniałem. Bardzo chciałbym żeby istniała prawdziwie liberalna partia w Polsce (gospodarczo, religijnie i poglodowo) ale konfederacja jest jej przeciwieństwem. Ruskie powiązania to tylko truskawka na torcie
  • Odpowiedz
@kamil1014: zgłoś do abw, prokuratury, biskupa czy gdzie tam chcesz...


@wiesiu2: nie zgłosi.
Fajnopolacy tylko potrafią głośno ujadać.
Praworządność krzyczą, demokracja ujadają.
Co prawda praworządność zakłada, że do momentu skazania jest się osobą niewinną, a Braun nawet nie dostał zarzutów, a co tu dopiero mówić o wyrokach. Ale cóż widać podwójne standardy w KO nadal mocne
  • Odpowiedz
Bardzo chciałbym żeby istniała prawdziwie liberalna partia w Polsce (gospodarczo, religijnie i poglodowo)


@kamil1014: dokładnie. Sam jestem umiarkowanym liberałem, tylko że w każdej kwestii. Niesamowicie brakuje mi partii na którą mógłbym oddać głos, bo żadna nie spełnia moich oczekiwań nawet w połowie. Muszę się kierować wg tego, która partia jest najgorsza i starać się ich unikać. Konfa zajmuje pierwsze miejsce, zaraz za nią pis

  • Odpowiedz
@kamil1014: No ogólnie, to PiS dopłacał deweloperom, a Konfederacja też ma to w programie, tylko w formie odliczenia od podatku. Pozdrawiam tych wszystkich, dla których temat mieszkalnictwa jest istotny, a nie głosowali na lewicę, bo coś tam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
przyłączę się do protestu jeśli będzie


@kamil1014: nie będzie żadnych protestów, zbyt mało ludzi nie posiada nieruchomości (coś koło 15%) plus w większości to osoby typu "niech, ktoś"
  • Odpowiedz
odpisałem wyżej koledze, podkreślę jeszcze raz


@kamil1014:

Zesrałeś się a nie odpisałeś.

Typowa wypowiedź z podręcznika oficera politycznego: "do tej pory głosowałem na X ale potem otworzyły mi się oczy (...)".

Zero konkretów i merytoryki - jeśli oskarżasz kogoś o bycie agentem obcego państwa i jeśli nie dostarczysz na to dowodów to sam powinieneś wylądować w pierdlu. Kropka.
  • Odpowiedz
@cyberhero: jak pisalem jeszcze przed wyborami, ze budownictwo, to jedna z najwazniejszych galezi Gospodarki ktora napedza mase innych, to mnie u mickpl wysmiali.
A to jest po prostu najoczywistsza prawda, Wy tez musicie sobie to uswiadomic.
  • Odpowiedz
Mam wrażenie, że fiasko nowoczesnej zatopiło liberalne partie w tym kraju na jakiś czas, bo już nikt nawet nie próbuje takich pomysłów


@rzuf22: Co jakiś czas ktoś próbuje i powtarzalnie robi wyniki koło jednego procenta. Nawet Korwa kiedyś wspominał że to nie ma żadnego potencjału. Niby każdy by popierał, ale to generuje za małe zaangażowanie emocjonalne na poważne wybory
  • Odpowiedz
@Werdna: tylko JKM zawsze celował w jakieś anarchokapitalistyczne tony z większą lub mniejszą dozą szuryzmów, głównie skupiając się na kontrowersji. Odnoszę wrażenie, że bardziej społeczeństwo obrzydził liberalizm niż mu pomógł
  • Odpowiedz