Wpis z mikrobloga

@Polska5Ever: Moja rada jest taka:

- naucz się czegoś dobrze, bardzo dobrze, dąż z tym do perfekcji żeby zostać naprawdę kozakiem.

Branża nieważna (prawie); możesz być guru w jakimś programie technicznym który opanowałeś do perfekcji (czy to z Autodeska AutoCAD, Fusion itd, czy z Adobe Photoshop, Premiere, czy też klasyczne zawody jak elektryk, hydraulik czy budowlaniec.

Bądź po prostu w tej danej działce prze gościem, a z głodu nie umrzesz.
  • Odpowiedz
  • 210
@Polska5Ever:
1. Jeżeli zamierzasz zostać w Polsce to rób wszystko na pałę i się nie przejmuj, bycie odpowiedzialnym obywatelem w tym kraju nie ma najmniejszego sensu.
2. Dojdziesz do pewnego wieku i stwierdzisz to tyle? Życie nic więcej nie oferuję? Nie jestem głównym aktorem? Będziesz żył z tym uczuciem już do końca.
3. Dodatkowo coś, na co nikt nigdy nikogo nie przygotował. Musisz być gotowy na to, że Twoi znajomi będą
Krs90 - @Polska5Ever: 
1. Jeżeli zamierzasz zostać w Polsce to rób wszystko na pałę i...

źródło: obraz_2024-04-10_102349295

Pobierz
  • Odpowiedz
@Polska5Ever: żebyś nie liczył, że nagle magicznie dorosłeś. O wieku przypomina tylko większa ilość zobowiązań, trudniej regenerujący się organizm i pesel, który podajesz.
A z takich mądrzejszych, to nie pozwól nikomu zabić w sobie radości i wiary w siebie.
  • Odpowiedz
@Polska5Ever jedź sobie na emigrację, zwiedzaj świat ile się da, pamiętaj też, że im więcej znajomości tym więcej możliwości. Nie przejmuj się jak coś ci nie wyjdzie, ciesz się chwilą i zdrowiem a potem będziesz miał co wspominać, naucz się robić coś perfekcyjnie żeby były z tego profity.
  • Odpowiedz
@Polska5Ever: Odpuścić wyścig szczurów, social media ograniczyć jedynie do wykorzystania ich w praktyce (eventy itp), a nie jako narzędzie obserwowania cudzego "szczęścia", rób tyle ile masz w umowie i nie więcej, druga płeć nie gryzie, warto dużo rozmawiać, nie odcinać się od ludzi, znaleźć sobie jakieś hobby w postaci aktywności fizycznej żeby nie skończyć jako ulaniec
  • Odpowiedz