Wpis z mikrobloga

Naukowy Bełktot lamentuje, że się boi o swoje życie xD
Jak to jest dzban, do tej pory nikt nie wiedział, że ma syna to publicznie w filmie mówi, że ma i się boi że kiedyś coś mu się stanie. Brawo - jeszcze brakuje, aby wkleił jego zdjęcie i podał adres szkoły.
To jest ten sam poziom co Marcin Dubiel, który nagrał rozpaczliwy film, że jego siostra i mama są atakowane XD i oczywiście pokazał je, gdzie za bardzo do tej pory ludzie o nich nie wiedzieli.

Bełkot już się łapie wszystkiego, aby podbić swoje wyświetlenia. Chyba po Pandora Gate zauważył, że tylko aferami można się teraz bardziej wybić to poszedł w ich ślady.
A w ogóle mieć bół dupy o to, jak wygląda karta "na czasie" to już w ogóle zaprzeczenie inteligencji. Kogo kuźwa obchodzi ta karta na czasie, którą nawet youtube ukrył gdzieś tam na samym dole menu.

To przykład kolejnego youtubera, który myśli, że sława i pieniądze na yt są wieczne i panicznie boi się, że wakat w Żabce może być jego wakatem.

#polskiyoutube #youtube #naukowybelkot #ciekawostki #nauka #zdrowie

przepraszam za re-post, błędne tagi w poprzednim były
dddobranoc - Naukowy Bełktot lamentuje, że się boi o swoje życie xD
Jak to jest dzban...

źródło: naukowy-belkot

Pobierz
  • 173
  • Odpowiedz
@dddobranoc bardzo dobre, merytoryczne filmy robi. No ale szurom się nie podoba, bo przecież smiercionka, 5g, płaska ziemia, chemtrailsy i reptilianie xd

Miej choć resztkę godności i usun ten wysryw
  • Odpowiedz
  • 40
@dddobranoc porównanie z Dubielem nietrafione. Co innego powiedzieć że ktoś z twojej rodziny jest atakowany w komentarzach, a co innego robić film na którym twoja rodzina płacze, bo są hejtowani. Już pomijam, że Dubiel obrywa hejtem za grube przewinienia.

A pomysły, żeby była zakładka o nauce w dziale "Na czasie" i możliwości wyboru przez twórcę czy chce pokazywać łapki w dół, moim zdaniem trafione
  • Odpowiedz
@wstanczyk: mnie ten gościu za bardzo nie obchodzi, niektóre filmy miał spoko, obejrzałem z przyjemnością, inne nudnawe, w sumie to już dawno nie było tam nic ciekawego. Ale ten filmik z płaczem o komentarze i robienie z siebie ofiary na siłę to mnie bardziej rozbawił. On jest raczej zbyt inteligentny żeby nie wiedzieć jak działa internet, zwykłe kręcenie dramy pod wyświetlenia. Są tylko 2 wyjścia jeżeli go to w jakikolwiek
  • Odpowiedz
Ale ten filmik z płaczem o komentarze i robienie z siebie ofiary na siłę to mnie bardziej rozbawił. On jest raczej zbyt inteligentny żeby nie wiedzieć jak działa internet


@gokotgo: Ty myślisz, że to kwestia jego braku inteligencji, co raczej świadczy tylko o twojej. Nie wszyscy musza się chcieć godzić na coś takiego tylko dlatego, że tak dotychczas było. Gość zwraca uwage na problem, nagłaśnia go, może coś się zmieni
  • Odpowiedz
@j557: Jeżeli ma dobrą pracę na uniwersytecie i jednocześnie nie podoba mu się na yt, to dlaczego z niego nie zrezygnuje? SciFun zrezygnował z regularnego publikowania. Wrzuci raz na parę lat i każdy jest zadowolony. Astrofaza wraz z dr hab. Leszkiem mają dziesiątki godzin swoich wypowiedzi i nigdy nie widziałem choćby jednego negatywnego komentarza na ich temat. Wiesz co wyróżnia tę trójkę od Dawida? Oni nie traktują swojej widowni jak
  • Odpowiedz
Mnie zastanawia za co on niby ma dostawać groźby? Może to osoby z jego środowiska, co się z nim nie zgadzają?


@N4lesnik: sobie obejrzyj short Scifuna o depopulacji jak się tam szurstwo zesrało, że kiedyś to oni oglądali i fajne filmy robiłeś ale teraz to 'przegiołes co' xD

Ludziom jest za dobrze i z nudów szukają jakichś antynaukowych teorii, a że są idiotami, to mamy teraz wysyp idiotów to wyłączyli
  • Odpowiedz
@wstanczyk: No ale on przecież sam decyduje o tym, że się na to godzi. Jaki możliwy efekt widzisz tego nagłośnienia? Co dokładnie może się zmienić w tym temacie? Nikogo nie bronię, debile w internecie zawsze będą wypisywać debilne komentarze, chyba że im taką opcję zablokujesz. Ale on sam powiedział, że nie chce blokować i moderować.
  • Odpowiedz
@wstanczyk: gdyby tylko znieśli tą ustawę że twórca musi upubliczniać swój wizerunek i czytać codziennie tonę komentarzy. Gość ma bardzo proste wyjście z tej sytuacji. Może tworzyć jako anonim, wtedy nie będą go spotykały minusy z powodu bycia osobą publiczna. Albo może nie czytać komentarzy, tworzy coś stawia na półkę i koniec, jak go boli interakcja z widzami to niech jej nie uskutecznia. Rozwiązania są tylko gość się zdaje chcieć
  • Odpowiedz
Ja typa lubię, ten film jego ostatni obejrzałem i w sumie to główna myśl jaka mi chodziła po głowie to dlaczego dorosły człowiek się aż tak przejmuje komentarzami od randomów.

Kilka punktów, np. o tym jak jest zmuszony do clickbaitowania, rozumiem i współczuję. Ale to użalanie się nad komentarzami od idiotów - no przyznam, że nie ogarniam tego.
  • Odpowiedz
No ale on przecież sam decyduje o tym, że się na to godzi


@gokotgo: No godzi się na jedne rzeczy, a na inne sie nie godzi. Dlatego nagrał ten film. Serio, co w tym jest złego, bo tego nie wyjaśniłeś? Czy tak się przywalasz dla samego przywalania się, że ktoś śmie chcieć poprawić swój los?

Nikogo nie bronię, debile w internecie zawsze będą wypisywać debilne komentarze, chyba że im taką opcję
  • Odpowiedz