Wpis z mikrobloga

Naukowy Bełktot lamentuje, że się boi o swoje życie xD
Jak to jest dzban, do tej pory nikt nie wiedział, że ma syna to publicznie w filmie mówi, że ma i się boi że kiedyś coś mu się stanie. Brawo - jeszcze brakuje, aby wkleił jego zdjęcie i podał adres szkoły.
To jest ten sam poziom co Marcin Dubiel, który nagrał rozpaczliwy film, że jego siostra i mama są atakowane XD i oczywiście pokazał je, gdzie za bardzo do tej pory ludzie o nich nie wiedzieli.

Bełkot już się łapie wszystkiego, aby podbić swoje wyświetlenia. Chyba po Pandora Gate zauważył, że tylko aferami można się teraz bardziej wybić to poszedł w ich ślady.
A w ogóle mieć bół dupy o to, jak wygląda karta "na czasie" to już w ogóle zaprzeczenie inteligencji. Kogo kuźwa obchodzi ta karta na czasie, którą nawet youtube ukrył gdzieś tam na samym dole menu.

To przykład kolejnego youtubera, który myśli, że sława i pieniądze na yt są wieczne i panicznie boi się, że wakat w Żabce może być jego wakatem.

#polskiyoutube #youtube #naukowybelkot #ciekawostki #nauka #zdrowie

przepraszam za re-post, błędne tagi w poprzednim były
dddobranoc - Naukowy Bełktot lamentuje, że się boi o swoje życie xD
Jak to jest dzban...

źródło: naukowy-belkot

Pobierz
  • 173
@dddobranoc porównanie z Dubielem nietrafione. Co innego powiedzieć że ktoś z twojej rodziny jest atakowany w komentarzach, a co innego robić film na którym twoja rodzina płacze, bo są hejtowani. Już pomijam, że Dubiel obrywa hejtem za grube przewinienia.

A pomysły, żeby była zakładka o nauce w dziale "Na czasie" i możliwości wyboru przez twórcę czy chce pokazywać łapki w dół, moim zdaniem trafione
@wstanczyk: mnie ten gościu za bardzo nie obchodzi, niektóre filmy miał spoko, obejrzałem z przyjemnością, inne nudnawe, w sumie to już dawno nie było tam nic ciekawego. Ale ten filmik z płaczem o komentarze i robienie z siebie ofiary na siłę to mnie bardziej rozbawił. On jest raczej zbyt inteligentny żeby nie wiedzieć jak działa internet, zwykłe kręcenie dramy pod wyświetlenia. Są tylko 2 wyjścia jeżeli go to w jakikolwiek sposób
Ale ten filmik z płaczem o komentarze i robienie z siebie ofiary na siłę to mnie bardziej rozbawił. On jest raczej zbyt inteligentny żeby nie wiedzieć jak działa internet


@gokotgo: Ty myślisz, że to kwestia jego braku inteligencji, co raczej świadczy tylko o twojej. Nie wszyscy musza się chcieć godzić na coś takiego tylko dlatego, że tak dotychczas było. Gość zwraca uwage na problem, nagłaśnia go, może coś się zmieni w
@j557: Jeżeli ma dobrą pracę na uniwersytecie i jednocześnie nie podoba mu się na yt, to dlaczego z niego nie zrezygnuje? SciFun zrezygnował z regularnego publikowania. Wrzuci raz na parę lat i każdy jest zadowolony. Astrofaza wraz z dr hab. Leszkiem mają dziesiątki godzin swoich wypowiedzi i nigdy nie widziałem choćby jednego negatywnego komentarza na ich temat. Wiesz co wyróżnia tę trójkę od Dawida? Oni nie traktują swojej widowni jak idiotów
Mnie zastanawia za co on niby ma dostawać groźby? Może to osoby z jego środowiska, co się z nim nie zgadzają?


@N4lesnik: sobie obejrzyj short Scifuna o depopulacji jak się tam szurstwo zesrało, że kiedyś to oni oglądali i fajne filmy robiłeś ale teraz to 'przegiołes co' xD

Ludziom jest za dobrze i z nudów szukają jakichś antynaukowych teorii, a że są idiotami, to mamy teraz wysyp idiotów to wyłączyli tv
@wstanczyk: No ale on przecież sam decyduje o tym, że się na to godzi. Jaki możliwy efekt widzisz tego nagłośnienia? Co dokładnie może się zmienić w tym temacie? Nikogo nie bronię, debile w internecie zawsze będą wypisywać debilne komentarze, chyba że im taką opcję zablokujesz. Ale on sam powiedział, że nie chce blokować i moderować.
@wstanczyk: gdyby tylko znieśli tą ustawę że twórca musi upubliczniać swój wizerunek i czytać codziennie tonę komentarzy. Gość ma bardzo proste wyjście z tej sytuacji. Może tworzyć jako anonim, wtedy nie będą go spotykały minusy z powodu bycia osobą publiczna. Albo może nie czytać komentarzy, tworzy coś stawia na półkę i koniec, jak go boli interakcja z widzami to niech jej nie uskutecznia. Rozwiązania są tylko gość się zdaje chcieć zrzucić
Ja typa lubię, ten film jego ostatni obejrzałem i w sumie to główna myśl jaka mi chodziła po głowie to dlaczego dorosły człowiek się aż tak przejmuje komentarzami od randomów.

Kilka punktów, np. o tym jak jest zmuszony do clickbaitowania, rozumiem i współczuję. Ale to użalanie się nad komentarzami od idiotów - no przyznam, że nie ogarniam tego.
No ale on przecież sam decyduje o tym, że się na to godzi


@gokotgo: No godzi się na jedne rzeczy, a na inne sie nie godzi. Dlatego nagrał ten film. Serio, co w tym jest złego, bo tego nie wyjaśniłeś? Czy tak się przywalasz dla samego przywalania się, że ktoś śmie chcieć poprawić swój los?

Nikogo nie bronię, debile w internecie zawsze będą wypisywać debilne komentarze, chyba że im taką opcję