Wpis z mikrobloga

Jestem załamana. Laska zaszła w ciążę z chłopakiem, niby była rozmowa o dzieciach, o małżeństwie, przyszłości szerokopojętej. On najpierw mówi, że no fajnie, fajnie, dzidziuś. A po kilku godzinach przychodzi do niej, popłakał się i mówi, że on jednak nie da rady, że się muszą rozstać. Znowu, wielka niespodzianka, że seks przyniósł dziecko i co zrobić, no naprawdę, szok i niedowierzanie.

Panowie! Serio?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 295
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: juz nie #!$%@? ze wszyscy faceci zli nawet moja kuzynka zaszla w ciaze z murzynem i wychowuja dziecko juz 4 lata chociaz wg wykopu powinna zostac samotna matka.
Moze facet jest niedojrzaly na dziecko co widac po tym ze sie poplakal moze zmieni zdanie.
Zreszta sama napisalas ze sie rozstalas, wiec moze lepiej ze teraz odejdzie niz za 2-3 lata. Latwiej jej bedzie znalesc nowego faceta
  • Odpowiedz
ja tylko pytam czemu mężczyźni masowo okłamują kobiety. To jest standard i większość wykopków w ogóle uważa za śmieszne, że kobiety w cokolwiek mężczyznom wierzą i dlatego uważają, że to wina kobiet. Tym czasem wasze bajki ZAZWYCZAJ wchodzą jak w masło i kobiety potem są bardzo zdziwione.


@zbrodnia_i_kawa: ja tylko pytam czemu kobiety masowo okłamują mężczyzn. To jest standard i większość wykopkowych różowych w ogóle uważa za śmieszne, że mężczyźni w
  • Odpowiedz
@Czerwone_Stringi: jak zawsze winna kobieta, a nigdy chlop, który staje na rzęsach, zeby rob8c jak najlepsze wrażenie bycia mężczyzna, a gdy przestaje być fajnie, bo trzeba w końcu wziąć na siebie prawdziwą odpowiedzialność, to znika fasada i husarze pali wrotki i potem idzie taki na np. wykop i pisze, że p0lki do qrwy i się do niczego nie nadają xD

Ha tfu Ci na ryj i Tobie @fishery też. Bo to
  • Odpowiedz
jak sa sprawy ze loszka sie rozwiodla i oskubala partnera po czym utrudnia kontakty z dzieckiem tez gratulujesz koledze doboru partnerki?


@Faraluch:

jeśli ten facet generalizuje oskarżająć wszystkie kobiety- to tak
  • Odpowiedz
przecież aborcji się nie robi co kilka miesięcy. Jeśli jakaś kobieta takowa robi to z reguły jest to maks jedna na całe życie No chyba ze kobieta jest psychicznie chora lub ma jakaś niepełnosprawność intelektualna przez która musi mieć opiekuna prawnego i ten opiekun jej nie upilnował.


@Kitku_Karola:
kompek - > przecież aborcji się nie robi co kilka miesięcy. Jeśli jakaś kobieta takow...

źródło: FuF-z-wWACEvH3G

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@zadrawoku: ja tylko pytam czemu mężczyźni masowo okłamują kobiety. .


@zbrodnia_i_kawa tak samo zadam pytanie czemu kobiety masowo okłamują mężczyzn (np kiedy mężczyźni wychowują nie swoje dzieci). W tej sytuacji koleś jest bezwartościowym śmieciem, ale to nie znaczy, że: a) wszyscy tacy są b) kobiety są nieskazitelne i nigdy nie okłamują mężczyzn. To po prostu ludzie kłamią. Nie lubię takiego obwiniania płci na podstawie własnych doświadczeń życiowych.
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: Hmmm, @thorgoth Ci dobrze odpowiedział, niezależnie od tego jak to zabrzmiało. Wszystko ma swój czas i miejsce.

To, że rozmawiali o ślubie i o szerokopojętej przyszłości wcale nie oznacza, że ślub mogą brać tu i teraz. Skoro jeszcze się nie pobrali to są dopiero na etapie "docierania", nie mają pewności czy chcą spędzić ze sobą resztę życia. Głupotą jest więc planować dzieci. Gdy na tym etapie związku rozmawia się o
  • Odpowiedz
@kompek a badałeś typiare czy jest chora psychicznie lub sprawdzałeś czy jest niepełnosprawna intelektualne? Przeciętna kobieta jak robi aborcje to dlatego ze zawiodła ja antykoncepcja lub ma to dziecko z nieodpowiedzialnym typem lub ta ciąża jest w momencie gdy nie jest gotowa na macierzyństwo (np. jest nastolatka lub ma kilkoro innych dzieci i nie stać jej na kolejne by utrzymać w tej chwili).
  • Odpowiedz