Wpis z mikrobloga

Jestem załamana. Laska zaszła w ciążę z chłopakiem, niby była rozmowa o dzieciach, o małżeństwie, przyszłości szerokopojętej. On najpierw mówi, że no fajnie, fajnie, dzidziuś. A po kilku godzinach przychodzi do niej, popłakał się i mówi, że on jednak nie da rady, że się muszą rozstać. Znowu, wielka niespodzianka, że seks przyniósł dziecko i co zrobić, no naprawdę, szok i niedowierzanie.

Panowie! Serio?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 295
@za57o https://www.rp.pl/prawo-rodzinne/art39161281-narasta-problem-z-placeniem-alimentow-jest-niepokojacy-raport#error=login_required&state=eb979e80-e742-422e-bddf-bb60c25a5621

Z mojego osobistego doświadczenia powodem najczęściej jest to, ze mezczyzni nie chcą płacić alimentów bo nie lubią byłej partnerki i nie chcą by jakiekolwiek pieniądze do niej trafiły. Nie bardzo się przejmują tymi dziećmi i tym ze alimenty są na dziecko. Moj własny ojciec nie płacił alimentów i pracował na czarno by pokazywać pity z zerowym dochodem jako dowód dlaczego nie powinien nic płacić, później się wykręcał inna rodzina co
@zbrodnia_i_kawa a potem zdziwienie, że kobiety nie chcą rodzić dzieci xD nawet jeśli laska chce mieć dzieci, wybiera jak jej się wydaje spoko samca, ale nie, ziomek osrał zbroję od razu, nawet nie zaczekał do pierwszej pieluchy xD laska decydując się na dziecko ryzykuje zdrowie, życie, źródło dochodu, naraża się na ostracyzm społeczny, bo madka, bo pińcetplusy, bo wszyscy nienawidzą gówniaków i w ogóle nie wychodź z dzieckiem do restauracji i nie
@szybki_zuk: nie no, jasne, przecież aborcja, to jest taki w ogóle śmieszny zabieg, bez żadnych powikłań, hehe. Kobiety trują się dla was latami, bo panom nie chce się założyć gumy, a na koniec, jak się rozchorujesz i przesunie ci się owulacja, to niestety, musisz jeszcze połknąć truciznę. zerowy kłopot. Jezu. Wam zdrowie waszych kobiet to koło #!$%@? lata. Mogłaby i trupem być, nawet lepiej, bo nie trzeba jej słuchać, co?
:/ ani śmieszne, ani błyskotliwe


@zbrodnia_i_kawa: Chcialem pomoc czynem ale widze ze wolisz zebym pomogl radą.
Wiec moze nastepnym razem zanim rozstawisz giry przed byle nieodpowiedzialnym typem uzyj mozgu i zwyczajnie mu obciagnij. Nie bedziesz miala takich problemow.
No ale zeby nie bylo ze jade tylko po Tobie. To wiedz ze gosc ktoremu sie ustawilas tez do 1 ligi nie nalezy. Ja np nie umialbym zapylic byle kogo, a przewijaly sie
@zbrodnia_i_kawa: Pomijając, że typ zachował się jak ostatni frajer i jeśli koleżanka zdecyduje się urodzić to będzie płacił alimenty, to życie jest mega nie sprawiedliwe. Są pary które starają się o potomstwo latami a jak zwykle niechciane i patusiarskie ciąże zaskakują od strzała.
Po drugie nie wiem jakim kryterium w doborze kierowała się Twoja koleżanka, ale jeśli związała się z typem tylko z uwagi na urodę to powodzenia. Ewidentnie nie zauważyła,
@zbrodnia_i_kawa: ale ja się zgadzam, że jeśli to wynikało z przypadku to powinien wziąć odpowiedzialność. Tyle, że na podstawie tego co piszesz to ja mam wątpliwość czy to aby na pewno przypadek, a wtedy to już inna sprawa i w takim przypadku to lamentowanie twoje o to jacy to faceci są źli już nie jest na miejscu