Wpis z mikrobloga

Jestem załamana. Laska zaszła w ciążę z chłopakiem, niby była rozmowa o dzieciach, o małżeństwie, przyszłości szerokopojętej. On najpierw mówi, że no fajnie, fajnie, dzidziuś. A po kilku godzinach przychodzi do niej, popłakał się i mówi, że on jednak nie da rady, że się muszą rozstać. Znowu, wielka niespodzianka, że seks przyniósł dziecko i co zrobić, no naprawdę, szok i niedowierzanie.

Panowie! Serio?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 295
@LifeReboot nie trzeba uprawiać seksu bez zabezpieczenia by była z tego ciąża. Wystarczy ze kondomy były jakoś uszkodzone (np. Nalklute, przetrzymywane w bardzo wysokiej temperaturze itp.), a pigułki tez nie chronią jeśli kobieta bierze antybiotyki lub ma jakiś problem chwilowy z jelitami. Wiesz ze jak kobieta bierze pigułki i jest chora i dostanie antybiotyki doustne to powinieneś wtedy używać kondoma? Jak kobieta musi użyć jakieś maści na recepte do miejsc intymnych to
@zbrodnia_i_kawa: właśnie dlatego z każdą łaską z którą łączyły mnie jakieś łóżkowe sprawy rozmawiałem o tym, że dzieci nie chce, nie lubię, nie planuję i gdyby coś się sypnęło to załatwiam pigułkę wczesnoporonną. Każda była na "tak", ale gdyby któraś mi powiedziała "nie, sorry, to wbrew temu w co wierzę, ja bym tak nie mogła, wolałabym urodzić to dziecko" to to najpewniej byłby koniec naszego romansu.
@zbrodnia_i_kawa: No to z dwojga złego chyba lepiej na początku ciąży się dowiedzieć, że partner nie wiąże z tobą tak dalekosiężnych planów, niż gdyby próbował się przymusić, bo dziecko i odszedł trochę później tak, czy inaczej.
@swinkapl: Jakim wyborze? O jakim wyborze można mówić, kiedy gość wprost kłamie? Wiesz co się sgtało z bankami, które nie poinformowały kredytobiorców o potencjalnym ryzyku? Płacą kupę kasy i przegrywają procesy. Ale w randkowaniu, jak ktoś wprost kłamie, to jest wina okłamanego, nie no naprawdę kompas moralny masz wyśmienity...