Wpis z mikrobloga

Jestem załamana. Laska zaszła w ciążę z chłopakiem, niby była rozmowa o dzieciach, o małżeństwie, przyszłości szerokopojętej. On najpierw mówi, że no fajnie, fajnie, dzidziuś. A po kilku godzinach przychodzi do niej, popłakał się i mówi, że on jednak nie da rady, że się muszą rozstać. Znowu, wielka niespodzianka, że seks przyniósł dziecko i co zrobić, no naprawdę, szok i niedowierzanie.

Panowie! Serio?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 295
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa Podchodzisz do tego emocjonalnie jakby to Ciebie dotyczyło. Poza tym masz problemy z logicznym artykułowaniem swoich myśli albo po prostu wali hipokryzją. Z jednej strony twierdzisz, że jeśli ktoś deklaruje, że chce mieć dzieci to oznacza, że chce i to nie ma znaczenia kiedy. Jeśli chce to chce nawet jeśli dziecko miałoby się urodzić dzisiaj, zaraz (a nie jak twierdzi, że chciałby, ale np. za 10 lat). Z drugiej strony
  • Odpowiedz
@zadrawoku: ja tylko pytam czemu mężczyźni masowo okłamują kobiety. To jest standard i większość wykopków w ogóle uważa za śmieszne, że kobiety w cokolwiek mężczyznom wierzą i dlatego uważają, że to wina kobiet. Tym czasem wasze bajki ZAZWYCZAJ wchodzą jak w masło i kobiety potem są bardzo zdziwione.
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: @zbrodnia_i_kawa: Po to wymyślono instytucję ̶r̶o̶z̶m̶o̶w̶y̶ małżeństwa aby również kobieta była zabezpieczona.Gadać to sobie można wszystko.Papier to zobowiązanie prawne zagwarantowane przez państwo.Bez ślubu alimenty dostanie jedynie na dziecko.
A tak poza tym to jednak dużo łatwiej zabrać swoje zabawki i iść do innej piaskownicy gdy nie ma ślubu.
Może nie był gotowy.Może nigdy nie będzie.Nie każdy dorasta.Kidults to już zjawisko opisane naukowo.Cała masa ludzi nie potrafi brać
  • Odpowiedz
@01100011011010000110000101101101: japrdl do zobaczenia po drugiej stronie, bo widzę, że nie zdajesz sobie sprawy, ze to czy kogoś zapylisz czy nie, zależy od tego czy włożysz #!$%@? czy nie, a nie od tego czy byś "dał radę" czy nie.

Może zamiast #!$%@?ć napiszesz mi jak rozpoznać duże dziecko? Duże dziecko, które chodzi normalnie do pracy, jest miłe, uprawia z tobą seks i snuje opowieści o przyszłości?
  • Odpowiedz
Może zamiast #!$%@?ć napiszesz mi jak rozpoznać duże dziecko? Duże dziecko, które chodzi normalnie do pracy, jest miłe, uprawia z tobą seks i snuje opowieści o przyszłości?


@zbrodnia_i_kawa: Nie wiem kochana jak rozpoznac. Sam jako facet to ja decydowalem kiedy bede gotowy na dziecko, to ja decydowalem z kim bede mial dzieci. Seksu w zyciu mialem az natto i wiedzialem ktore kobiety sa dla mnie tylko przyjemnoscia, a ktora to
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa przecież aborcji się nie robi co kilka miesięcy. Jeśli jakaś kobieta takowa robi to z reguły jest to maks jedna na całe życie No chyba ze kobieta jest psychicznie chora lub ma jakaś niepełnosprawność intelektualna przez która musi mieć opiekuna prawnego i ten opiekun jej nie upilnował. Także nie przesadzajmy ze aborcja aż tak wpływa na organizm kobiety (w kontekście chemicznym, hormonalnym). Bardziej bym się czepiała tego ze mezczyzni często
  • Odpowiedz
że on jednak nie da rady, że się muszą rozstać.


@zbrodnia_i_kawa: xDD to niech teraz sobie odejdzie z dzieckiem, ona niby sama da radę?

do ludzi, którzy piszą, że od tego jest aborcja -> () jestem w 100% za aborcją na życzenie, ale tu ewidentnie nastąpiła patologia w związku, a
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: Szok dla chłopa, obsrał się bo nagle sobie w pełni zrozumiał jaka to jest wielka odpowiedzialność. Laska zawsze o ciąży dowiaduje się pierwsza i ma czas sobie to wszystko poukładać w głowie. Dla faceta taka niespodzianka może być zderzeniem ze ścianą. Nawet jeśli naprawdę chce dzieci. Radzę nie kręcić małysza na portalu ze śmiesznymi obrazkami i najlepiej nie wtrącać się pomiędzy wódkę a zakąskę. Facet po kilku dniach wróci
  • Odpowiedz
jak mam zweryfikować, czy jeśli facet mówi, że chce mieć dzieci, to faktycznie chce mieć dzieci, a nie kłamie?


@zbrodnia_i_kawa: szukać kogoś z kim przede wszystkim będziesz pewna, że chcesz spędzić resztę życia i kto będzie podzielał takie podejście. To zwykle oznacza aktywne budowanie relacji i jakieś wspólne głębsze doświadczenia. Jak ktoś się z kimś zszedł, bo mityczna chemia i potem po prostu było przyjemnie, to różnie bywa. Przy czym
  • Odpowiedz