Wpis z mikrobloga

Jestem załamana. Laska zaszła w ciążę z chłopakiem, niby była rozmowa o dzieciach, o małżeństwie, przyszłości szerokopojętej. On najpierw mówi, że no fajnie, fajnie, dzidziuś. A po kilku godzinach przychodzi do niej, popłakał się i mówi, że on jednak nie da rady, że się muszą rozstać. Znowu, wielka niespodzianka, że seks przyniósł dziecko i co zrobić, no naprawdę, szok i niedowierzanie.

Panowie! Serio?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 295
No nie. Nigdy nie jest dobrze sie dowiedziec, ze sie ma dziecko z nieopowiedzialnym mezczyzna, ktory nie umie panowac nad emocjami. Powinien byl ja zostawic w mkmencie gdy uswiadomil sobie ze nie chce z nia byc.


@zbrodnia_i_kawa: Que? Co ty robisz z kobiet jakieś jednostki niepełnosprawne umysłowo? Nie widza, z kim są w związku i same nie potrrafią decydować? On się świadomie z resztą z tą babką na dziecko decydował? Kobieta
@zbrodnia_i_kawa: Nie wiem o czym do mnie teraz mówisz i jaki to ma związek ? Cytuj do czego się odnosisz konkretnie, bo nie dość, że to jakieś wiadomości z #!$%@? to nawet nie chce mi sie szukać co tam napisałem.
@kompek

wszyscy kłamią


Tyle ze kobiety co do zasady nie klamia ze chca byc w zwiazkach w ktorych nie chca byc, a dowodem niech bedzie ilosc rozwodow z inicjatywy kobiet, mimo ze maja przez to najczesciej gorsza sytuacje materialna i wiecej obowiazkow
@cabrons_signs ale co autorke mialoby obchodzic czy on chce z kims tam innym kiedys za sto lat miec dzieci xD sami autysci na tym portalu. Kontekst nie jest taki, ze mam cumpla i gadamy o zyciu, tylko partnera z ktorym wspolzycie moze sie skonczyc poczeciem dziecka, wiec w tym kontekscie #!$%@? mnie obchodzi czy on by chcial za 10 lat z Marysią. Interesuje mnie czy chce ze mna budowac przyszlosc, tak jak
@7160

@not_enough: A kto podejmuje decyzję o tym, czy będzie seks, czy nie?


decyzje podejmuja obie strony. Przy tym kobieta podjela decyzje o wspolzyciu przy danych jakich dostarczyl jej ow pozal sie boze konkubent - deklarowal aktywnie chec budowania wspolnej przyszlosci i posiadania dzieci. Ja wiem ze wg mezczyzn kobiety powinny posiadac jakies paranormalne zdolnosci czytania mysli, oraz zdolnosc wykrywania klamstw rowna CIA, ale niestety musze cie zasmucic - nie mamy
@wstanczyk

Que? Co ty robisz z kobiet jakieś jednostki niepełnosprawne umysłowo?


Jeszcze raz powtarzam - kobiety nie maja przywileju czytania w myslach jesli facet mowi mi ze chce dzieci i kocha mnie, to wiekszosc kobiet nie ma szkplen CIA w rozpoznawaniu klamstw i manipulacji. Po prostu wierze i tyle. Pytanie czemu uwazasz, ze mialabym nie wierzyc?

On się świadomie z resztą z tą babką na dziecko decydował? Kobieta też widzi, czy facet
nikt nie może zabić dziecka?

@zbrodnia_i_kawa: Nawet kobieta? Z powodu zachcianki aborcja nie powinna być dopuszczalna. Jedynie w przypadku wad płodu.

podejmuja obie strony.


@zbrodnia_i_kawa: BZDURA. To kobieta decyduje.

danych jakich dostarczyl jej ow pozal sie boze konkubent - deklarowal aktywnie chec budowania wspolnej przyszlosci


@zbrodnia_i_kawa: A nie przyszło ci do głowy, że po prostu kłamał?

No i skąd dane, że były jakies deklaracje?

Założę się że mowiono tej
7160 - nikt nie może zabić dziecka?

@zbrodniaikawa: Nawet kobieta?   Z powodu zachci...

źródło: swinka nalesnikarka

Pobierz
> Jaki ten koleś ma wpływ na to ?


Jaki wplyw ma koles na to ze laska zachodzi w ciaze, no naprawde zaden.


@zbrodnia_i_kawa: Może łatwiej by było gdybyś umiała czytać ? Tam jest napisane:

A teraz wyobraź sobie, że laska dostaje awarii i stwierdza, że jednak nie jest gotowa i idzie sie wyskrobać. Jaki ten koleś ma wpływ na to ?
@7160

nikt nie może zabić dziecka?


@zbrodnia_i_kawa: Nawet kobieta? Z powodu zachcianki aborcja nie powinna być dopuszczalna. Jedynie w przypadku wad płodu.


Japrdl, jacy wy jestescie zepsuci do szpiku. Aborcja nie powinna byc dopuszczalna w zadnym wypadku, poza zagrozeniem zycia matki i gwaltem. Juz nie mowiac o tym ze naklania te laske do przestepstwa bo dal jej wybor albo aborcja albo alimenty i on spada.

>podejmuja obie strony.


BZDURA. To kobieta
ze kobiety masowo gwalca facetow..


@zbrodnia_i_kawa: To był gwałt?

Raczej nie. Kobiety decydują z kim PO DOBROCI będa się dupczyć.

Ogolnie z tego co piszesz,


@zbrodnia_i_kawa: .. to masz komuszo-socjalistyczne zaburzenie osobowości. Ty podejmujesz decyzje - ale to mężczyźni mają odpowiadać za twoją głupotę.

glupote z naiwnoscia,


@zbrodnia_i_kawa: Bardzo cienka granica.

Jak bym wysłał księci z Nigerii 100000 zł, bo ten prosił mnie o pomoc w walce ze złą