Wpis z mikrobloga

Jestem załamana. Laska zaszła w ciążę z chłopakiem, niby była rozmowa o dzieciach, o małżeństwie, przyszłości szerokopojętej. On najpierw mówi, że no fajnie, fajnie, dzidziuś. A po kilku godzinach przychodzi do niej, popłakał się i mówi, że on jednak nie da rady, że się muszą rozstać. Znowu, wielka niespodzianka, że seks przyniósł dziecko i co zrobić, no naprawdę, szok i niedowierzanie.

Panowie! Serio?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 295
  • Odpowiedz
jakaś randomka z fejsa, ale mój typ też podobnie zeschizował. to jest norma


@zbrodnia_i_kawa: Nie, to nie jest norma. Pośród moich bliższych znajomych, a nie jakichś randomów, to nie było takiej sytuacji i każdy facet cieszył się z dziecka. Ponadto jeśli randomka z fejsa, to znamy tylko jedną stronę medalu i nie wiemy na ile jest podkolorowana, a kobiety uwielbiają ubarwiać takie historie, zwłaszcza przed sądem.
  • Odpowiedz
@LifeReboot: wiesz co, mój były się oświadczył, był ślub, a potem i tak się okazało, że zmienił zdanie bo mu wielce ciężko, chociaż to nie on wypychał dziecięce główki drogami rodnymi, nie on wstawał do nich w nocy, sprzątał prał i gotował. Nie ma to niestety znaczenia.
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: nie wiem w jakim środowisku się obracasz ale z tego co ja widzę to jednak ludzie są w miarę odpowiedzialni.
@hadrian3 Nie zdziwiłbym się, że zapomniało się koleżance tabletek wziąć a przecież chłopak deklarował, że kiedyś tak. Tylko czy laska teraz szczerze przyzna, że chciała przyspieszyć relacje?Jeśli tak było wątpię
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: nope.
Związek czy małżeństwo nie oznacza w każdej chwili dorozumianej zgody na seks.
Związek czy małżeństwo nie oznacza w każdej chwili dorozumianej zgody na prokreacje.

Twoje wywody o tym że ludzie zawierają związki aby nie badać się na HIV są dziwne. Związek jest (powinien być?) wtedy gdy dwoje ludzi dowolnej płci się wzajemnie kocha i bycie razem poprawia ich dobrostan. WZAJEMNIE, nie jednostronnie.
Nie, nie jest po to żeby tylko
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: jeśli stosowali antykoncepcje to znaczy, że się nie zgodzili na dzieci w tym momencie. Generalnie to spora różnica między tym, że ktoś chce mieć dzieci ogólnie a chce mieć teraz. Może mam jakieś inne plany? Może chce odłożyć pieniądze na mieszkanie.
Sporo możliwości a duża szansa, ze koleżanka sobie pomyślała, że to nie ma znaczenia kiedy...
  • Odpowiedz
@kill15you: japrdl. Czyli jak mówił, że kocha trzy lata temu i nie odwołał, znaczy że kocha dalej, ale jak mówił tydzień temu że chce dzieci, to trzeba aktualizować zgody...? Na pewno nie chciała przyspieszyć relacji, bo jak jej napisałam - w skrócie - żeby powiedziała typowi, że teraz już mleko się rozlało, żeby nie był #!$%@?ą i wziął odpowiedzialność, to odpisała, że przecież nie zmusi się nikogo do miłości i że
  • Odpowiedz
@magicznyjozef te niepłacone alimenty to na podstawie danych gdzie mężczyzna miał pozew o alimenty i ich nie płaci a nie dane ze typ nic nie wie i dlatego nie płaci. Jeśli ojciec nie płaci a kobieta ma prace to często przekracza próg dochodowy od którego mógłby wejść do gry fundusz alimentacyjny.
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: A powiedz antykoncepcja nie zadziałała bo guma pękła czy tabletka została pominięta przypadkiem po pytaniu czy chce mieć dziecko? I drugie pytanie jak jaki był odstęp czasowy pomiędzy rozmową A testem ciążowym?
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: nie wiem dlaczego nie widzę swojego wpisu więc jeszcze raz: stosowali antykoncepcje co oznacza, że nie było jego zgody. Ona może tak mówić bo może ma na sumieniu to że np nie wzięła tabletek.
  • Odpowiedz
Nie wiem jaka antykoncepcja. Jakie to ma znaczenie, skoro oboje deklarowali, że chcą dzieci?


@zbrodnia_i_kawa: Nie stosuje się antykoncepcji, jeśli chce się mieć dziecko. Powiedziałbym wręcz, że stosuje się ją, gdy dzieci się nie chce. Jeśli była antykoncepcja i zdarzył się ten jakiś <1% przypadek, to oni dziecka nie chcieli. Niech jadą do jakiegoś cywilizowanego kraju i skrobią.
  • Odpowiedz
@kill15you: Jeśli stosowali antykoncepcję, to oznacza tylko tyle, że chcą zmniejszyć szansę poczęcia nowego życia. Antykoncepcja to nie magiczny przełącznik on off na ciele ludzkim. Jedyne co robi antykoncepcja, to zmniejsza prawdopodobieństwo, a z ciążą trzeba się liczyć ZAWSZE, jeśli dochodzi do współżycia. Dorośnijcie w końcu, nie na wszystko w życiu ma się wpływ. Jeśli wsiadasz za kółko również niewprost godzisz się na pewne ryzyko zwiazane z utratą życia. Dlatego ludzie
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: rozkładało się nogi przed fuckboyem chadem to teraz będzie się rozkładać nogi na roksie żeby dziecko wyżywić
JAK TO FUCKBOY MNIE BZYKNAL I ZOSTAWIL?!
Gnije z worków na wiadomo co
  • Odpowiedz
@thorgoth:

Nie, nie jest po to żeby tylko jedna strona (kobieta) miała komfort zaciążenia w każdej chwili kiedy tylko jej sie zachce.


Jesteś jakimś kosmitą. Japrdl, ty myślisz, że kobiety zachodzą w ciążę dla fanu...??
  • Odpowiedz