Wpis z mikrobloga

Jestem załamana. Laska zaszła w ciążę z chłopakiem, niby była rozmowa o dzieciach, o małżeństwie, przyszłości szerokopojętej. On najpierw mówi, że no fajnie, fajnie, dzidziuś. A po kilku godzinach przychodzi do niej, popłakał się i mówi, że on jednak nie da rady, że się muszą rozstać. Znowu, wielka niespodzianka, że seks przyniósł dziecko i co zrobić, no naprawdę, szok i niedowierzanie.

Panowie! Serio?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 295
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: Słaby portal wybrałaś na taki wpis. Na wykopie to zawsze wszystko wina złych p0lek xd. Kobieta chce dziecka- źle, nie chce - też źle xd Niektórzy mizogini z tego portalu to serio mnie przerażają, już czytałam tutaj, że ten Grzegorz Borys zabił dziecko przez swoją żonę złą p0lke, albo, że nawet dobrze zrobił ( ͡° ʖ̯ ͡°) Serio sporo użytkowników wykopu trzeba by leczyć
  • Odpowiedz
  • 0
@zbrodnia_i_kawa XD. A to była zaplanowana ciąża z jej strony? Bo jeśli w dzisiejszych czasach dostępu do informacji i antykoncepcji laska zachodzi w ciążę to tak jakby świadczy o niej tak samo jak o kolesiu. Niestety ale przy sexie bez gumy to większe ryzyko jest po stronie dziewczyny i tego nie przeskoczysz.
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: Dobry bait, oczywiście wcześniej nie wiedziała przed kim rozkłada nogi. To był spokojny, porządny chłopak z przyszłością. W dodatku bardzo się kochali! Regularnie i w różnych pozycjach.
Przynajmniej już nigdy nie będzie sama.
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa

Na pewno nie chciała przyspieszyć relacji,

Źle wycągnięty wniosek:
1) Mogła już próbować naciskać by wziął odpowiedzialność ale to nic nie dało.
2)Mężczyzna mógł się dowiedzieć, że specjalnie odstawiła antykoncepcje i to by już był koniec jakiejkolwiek dyskusji.
Łapanie faceta na dzieciaka to znany proceder stosowany przez kobiety, gdy czują, że mężczyzna chce odejść. Branie na wiarę tylko jednej wersji wydarzeń to naiwność lub po prostu stronniczość . Jak mężczyzna sprawę
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa:

@Czerwone_Stringi: @fishery Po co mężczyźni kłamią?? Naprawdę, zerowa świadomość, że te kłamstwa niszczą życie zarówno dziewczynie jak i temu dziecku?


Czemu kłamią? bo jakby wprost powiedział że nie chce kaszojada byłby skreślony, czemu zrzucasz winą na gościa? mogła się zabezpieczać antykoncepcja istnieje dla 2 stron.
  • Odpowiedz
Bądź dorosła, urodź to dziecko i jak go nie chcesz oddaj facetowi na wychowanie i płać alimenty.


@GOHAN: załatw transfer płodu do surogatki/sztucznej macicy to wtedy pogadamy
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa:

wiesz co, mój były się oświadczył, był ślub, a potem i tak się okazało, że zmienił zdanie bo mu wielce ciężko, chociaż to nie on wypychał dziecięce główki drogami rodnymi, nie on wstawał do nich w nocy, sprzątał prał i gotował. Nie ma to niestety znaczenia


teraz to juz sie kompletnie nie dziwie dlaczego rozowe na wykopie siedza takie sfrustrowane. Juz nie pierwszy raz slysze o takiej lub podobnej akcji
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: Nawet nie czytam komentarzy żeby reasumować afere:

1. Tylko i wyłącznie mirki z wykopu są dobrymi partnerami żeby z nimi być i nie odwalą patologicznej akcji w razie W. Tylko oni!
2. Laska jak ją nazywasz ma za swoje, to konsekwencja posiadanie pipy, i tak ma lepiej od niego¯\(ツ)/¯
3. Jeśli on nie chce to należy problem zniwelować, ma prawo do decyzji.
4. Spirala, tabletki, kalendarz plus piany mydlane pochwowe
  • Odpowiedz
Po co mężczyźni kłamią??


@zbrodnia_i_kawa: Nie klamia, to ze znalazla sobie nieodpowiedniego partnera, który klamie i nie jest odpowiedzialny to nie jest wina wszystkich facetów na swiecie.
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: no ale co to za historia z dupy, to nie brzmi jak rozmowa normalnych ludzi. Brak podstawowych informacji o ich wieku, sytuacji finansowej czy w ogóle ramach czasowych, bo to brzmi jakby od zajścia w ciążę do popłakania się minęło kilka godzin. No i łatwiej jest raczej wychowywać dziecko razem niż płacić na nie pół życia alimenty, więc tym bardziej nie widzę tu logiki.
  • Odpowiedz
@Cadfael: A to moja wina, że natura tak nas stworzyła ? Dziecko jest Twoje, póki nie urodzisz i możesz sobie z nim zrobić co chcesz a po porodzie już jest nasze ? A kiedy jest okres kiedy jest tylko ojca i ojciec może sobie z nim zrobić co chce ? Bo to jakby nie jest tak, że jesteś wiatropylna.
  • Odpowiedz
@naksu gowno prawda, zrzucanie odpowiedzialnosci na kogos innego to domena lasek.

Kazdy postulat feministek ma na celu #!$%@? odpowiedzialnosci z kobiety, albo najlpiej przerzucenie tego na mezczyzne.

Jak facet nie bierze za cos odpowiedzialności to zwykla #!$%@? a nie facet. Zachowuje sie po prostu jak laska.

Kobieta predzej #!$%@? zycie sobie partnerowi czy dziecku niz przyzna sie do bledu
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?, czy ja trafiłem do afrykańskiego buszu? Czy to klatka z małpami? Niee to wykop PE EL, twoja codzienna dawka incelowego #!$%@?

Typ zostawia ukochana, bo zaszła z nim w ciążę i wykopki już wiedzą, ze:

Kobiety to #!$%@?
Puszczalskie zdziry
Dziecko pewnie z murzynem
Facet niczemu niewinny, bo facet to facet, a kobieta mogła lepiej wybierać
To kobieta musi się zabezpieczać, mężczyzna nie musi

#!$%@? czy wy jesteście normalni? (wiem,
  • Odpowiedz