Wpis z mikrobloga

Jestem załamana. Laska zaszła w ciążę z chłopakiem, niby była rozmowa o dzieciach, o małżeństwie, przyszłości szerokopojętej. On najpierw mówi, że no fajnie, fajnie, dzidziuś. A po kilku godzinach przychodzi do niej, popłakał się i mówi, że on jednak nie da rady, że się muszą rozstać. Znowu, wielka niespodzianka, że seks przyniósł dziecko i co zrobić, no naprawdę, szok i niedowierzanie.

Panowie! Serio?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 295
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: ale czemu generalizujesz i mówiesz że faceci kłamią? Piszesz o jednym typie a wrzucasz wszystkichdo jednego wora. Już kilka osób Ci zwróciło uwagę na to, a Ty dalej jedziesz krzywdzącą resztę narracją, że jesteśmy kłamcami. Poznałem kilka jebniętych lasek, czy to znaczy, że mogę śmiało jechać po wszystkich?
  • Odpowiedz
Paniom zaś gratulujemy doboru partnerów.


@fishery: a to nie tylko paniom, wpisów ciągle narzekających panów jak to baby sie im puszczają czy zmieniają po ślubie, że chlip chlip teraz alimenty, też nie brakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@zbrodnia_i_kawa: może jeszcze nie za późno na aborcje?¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: To kobieta dopuszczajaca do siebie mezczyzne musi wziac pod uwage ewentualna mozliwosc zajscia w ciaze i zdecydowac czy dany partner jest na to odpowiedni. Bo kazdy facet jest gotowy uprawiac seks a nieznaczna ilosc gotowa jest na dziecko w danym czasie.
  • Odpowiedz
@Xuzoun Ja jestem przeciwnikiem aborcji na życzenie, bo to trzeba być niespełna rozumu, żeby aborcję traktować jak antykoncepcję, bo jest multum sposobów, żeby się zabezpieczyć
  • Odpowiedz
celem posiadania stałego partnera seksualnego jest właśnie to, żeby nie martwić się o potencjalne choroby weneryczne i żeby nie martwić się, że będę samotną matką


@zbrodnia_i_kawa: xD fajne priorytety
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: Ale co Ty za wnioski wyciągasz w ogóle po relacji jakiejś random typiary z fejsa? Przecież mogła kłamać, mogła przestać brać tabletki na przykład "skoro chciał kiedyś dzieci" to sama uznała, że to jest teraz dobry czas czy sto innych rzeczy. A ostatecznie to pewnie ludzie nie potrafią się komunikować i obie strony słyszą to, co chcą słyszeć.
  • Odpowiedz