Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Doskonale sobie zdaje sprawę, że siedząc non stop w domu nikogo nie poznam ale w takim razie gdzie mam chodzić xD?
Serio proszę o pomoc. Mam 29 lvl, praca zdalna a największy kontakt z kobietami gdzie mogłem coś ugrać był na studiach dawno. Przez kila lat korzystałem z #tinder #badoo ale bezskutecznie (tzn jakieś pojedyncze spotkania z których nic nie wyniknęło). Tak, wiem że wygląd pewnie mam słaby ale poznałem wielu chłopów na żywo i każdy sobie kogoś znalazł pomimo słabego wyglądu. Apki randkowe mnie mocno zniechęciły, aż wpadła #depresja i trochę #alkoholizm dlatego wolałbym poznać na żywo.
- klubów nie lubie i nie jestem aż tak dynamiczny żeby pójść sam i się dobrze bawić
- może sprzędać weekendy w kawiarniach (np. w innym mieścoe) i próbować nawiązać kontat z kelernką?
- na basenie czy w muzeum to raczej nie poznam xD a kursy tańca to bullshit xD

tagi: #przegryw #przegrywpo30 #samotnosc #tfwnogf #podrywajzwykopem #milosc #randki #blackpill #redpill #bluepill #agepill #wykop30club #wykop30plus #zwiazki #relacje



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Doskonale sobie zdaje sprawę, że siedząc non ...

źródło: IftaNTKfl

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
- może sprzędać weekendy w kawiarniach (np. w innym mieścoe) i próbować nawiązać kontat z kelernką?


@mirko_anonim: Idealny pomysł... jeśli chcesz dostać łatkę creepa bo tak będzie to wyglądało jak będziesz próbował podrywać kelnerkę, która jest w pracy i niezainteresowana zalotami nie może się od Ciebie oddalić bo jest w pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Najlepiej jest zapisać się do wolonariatu, gdziekolwiek nie mieszkasz na pewno jakieś są; szlachetna paczka, akademia przyszłości, bractwo małych stópek, może jakieś schronisko, akcje typu krakowskiej zupy na plantach. Masz pewność, że ludzie będą empatyczni i otwarci na innych. Polecam też szybkie randki na żywo, różne biura randkowe je organizują, można znaleźć z podziałem na wiek, wykształcenie, dla wierzących osób itp. Czasem są jednodniowe kursy tańca użytkowego połączone z
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jeśli masz mniej niż 30 lat to po prostu wyjdź w jakieś chętnie uczęszczane miejsce w Twojej okolicy np. w Warszawie będą to Złote Tarasy, Nowy Świat, schodki i licz na to, że ktoś do Ciebie zagada. Nie jest to idealna opcja, wiadomo, ale dla kogoś kto boi się odzywać do ludzi jedyna możliwa. Mnie ostatnio staranowała Ukrainka na Nowym Świecie xd
  • Odpowiedz
@nietoperze20 A jeśli masz więcej niż 30 lat, to wyjdź do przychodni, szpitala czy klubu takiego jak LuxMed czy Medicover. Tam to można wyrwać niezłe okazy!
W sumie już październik, to cmentarz jest obowiązkową wręcz pozycją. Ludzie po 30 roku w okolicach listopada, przychodzą tam żeby już się powoli przyzwyczajać do piachu.
  • Odpowiedz