Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@cleopatre: Szkoda... Chyba dużo zależy od przeżyć osobistych, tak jak napisałaś. Na przykład mam koleżankę, która mówi, że bardzo lubi i szanuje mężczyzn, bo zawsze miała w swoim otoczeniu porządnych, pomocnych i opiekuńczych mężczyzn.
@cleopatre: witamy w miejscu posiadającym nadreprezentację mężczyzn, którzy byli krzywdzeni przez kobiety i wielu z nich również brzydzi się ogółu kobiet, więc dobrze tu trafiłaś.
Jedyne co was różni to tylko płci odwrotne
@cleopatre: tak jest. Ja mówię zawsze, że 100% kobiet sprzed 1995 była molestowana. Czasami mówię mamie - mamo, gdy cię tamten wujek łapał tak czy tak, gdy tamten koleś cie objał tak czy tak, to było molestowanie. I ona "Nie przesadzaj". Kobiety 50+ są masakrycznie wytresowane i dają pozwolenie na kulturę gwałtu.
Ja się raz ojcu poskarżyłam, że jeden typ mi włożył ręce pod bluzkę. A on zero reakcji, żarcik przecież
@damienbudzik To wynik patologii z domu, zaburzone co jest normalne a co nie. Ofiary molestowania ogarniaja co się stało czasami za późno. To jest ta magiczna bańka w ktorej żyjemy Dotyczy zarobków, doświadczeń, kregu znajomych i wyszukiwarek internetowych. Widzimy to co chcemy widzieć, Albo ignorujemy coś co nam przeszkadza, bo nie mamy wyboru.

Mówię z perspektywy kogoś kto nie miał tych problemów, więc jak coś spłycam to wybaczcie.
@cleopatre: tak jest. Ja mówię zawsze, że 100% kobiet sprzed 1995 była molestowana. Czasami mówię mamie - mamo, gdy cię tamten wujek łapał tak czy tak, gdy tamten koleś cie objał tak czy tak, to było molestowanie. I ona "Nie przesadzaj". Kobiety 50+ są masakrycznie wytresowane i dają pozwolenie na kulturę gwałtu.

Ja się raz ojcu poskarżyłam, że jeden typ mi włożył ręce pod bluzkę. A on zero reakcji, żarcik przecież
@damienbudzik: wykopku, ja wiem, że to brzmi jak #logikarozowychpaskow, ale już na samym wstępie masz:

Począwszy od ojca, który zaniedbywał potrzeby dziecka, na końcu je porzucając i nie łożąc na moje utrzymanie


Poczytaj sobie o tym, dlaczego kobiety wybierają takich, a nie innych facetów. Tak samo jest z mężczyznami, którzy mają problem ze swoją matką - mimo wszystko ciągnie ich do tych z borderline.
Fakt, że po tym wszystkim co mnie w życiu spotkało ze strony mężczyzn wciąż odczuwam pociąg seksualny w kierunku facetów, jest jakimś #!$%@? żartem.


@cleopatre: Czyli potwierdzasz, że zmiana orientacji wynika z zaburzeń mentalnych spowodownaych głębokimi traumami ?
Ja nie mogłam pić, palić, przeklnąć, pokazać kawałka ciała, bo wielkiemu panu się to nie podoba.


@cleopatre: No to naprawdę w #!$%@? straciłaś, chłop cię biedactwo zmuszał do nie bycia patusem XDDDDDDDDD
@cleopatre: Przykro mi jak to czytam i wstyd mi za tych mężczyzn. Niestety jest wśród nas dużo strasznie toksycznych jednostek. Oczywiście wśród kobiet też, ale nie o tym teraz mowa.

Życzę Ci, żebyś znalazła kogoś, kogo pokochasz i będziesz szczęśliwa. Wszystko jedno jakiej płci. Tak, jak ja znalazłem, a myślałem że to niemożliwe. Ale wiedz, że istnieją normalni mężczyźni.