Wpis z mikrobloga

Kurde dzisiaj widziałem wpis babeczki na twitterku w którym pisała ze co taki stateczek jeden czy dwa mogą zrobić mówiła o lotniskowcach USA i żeby się tym nie podniecać bo to tylko dwa statki. #!$%@? że jeden lotniskowiec USA ma większe zdolności uderzeniowe niż całw Polskie lotnictwo razem wzięta nie mówiąc już o całej grupie uderzeniowej lotniskowca XDDD Ludzie co #!$%@? nie mają zielonego pojęcia o armii i ich analizy to XDDD
#izrael #wojna #usa #rosja #iran #palestyna
PABLO__ESCOBAR - Kurde dzisiaj widziałem wpis babeczki na twitterku w którym pisała z...

źródło: temp_file3621410790814268611

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@PABLO__ESCOBAR: TO tak jakbym miał karabin M4 przeciwko kilku z typami z łukami. USA wlatuje raptorami w nasze f16 i migi i sobie strąca nas jak kaczuszki. Nie ilość a jakość i technologia się liczy ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
#!$%@? że jeden lotniskowiec USA ma większe zdolności uderzeniowe niż całw Polskie lotnictwo razem wzięta nie mówiąc już o całej grupie uderzeniowej lotniskowca XDDD


@PABLO__ESCOBAR: nie wiem czy nie większe niż cała armia w obecnym stanie
  • Odpowiedz
@zsokiemowocowym: Ale mieszczą się ogromne zasoby systemów elektronicznych, łączności, walki elektronicznej i monitorowania pola walki pozwalające na precyzyjne wybranie celów i zmylenie przeciwnika własnym samolotom. To potężny system zdolny bronić i atakować jednocześnie do czasu przybycie posiłków i zaopatrzenia. Prawie każde z europejskich państw utraciłoby panowanie w powietrzu w przypadku ataku grupy lotniczej z lotniskowca, zostałoby zniszczonych wiele ważnych celów lądowych, a reszta grupy zatopiłaby pewnie wszystko co pływa. To potężna
  • Odpowiedz