Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@cleopatre to co napiszę będzie może brutalne, ale jak najbardziej prawdziwe. Większość z was nadaje się tylko do tego żeby wam wsadzać w dziurę. Jaki pożytek ma ludzkość i świat z kobiet oprócz seksu i rodzenia dzieci? Handlujecie swoją seksualnością dla profitów. Nie ma chyba nic bardziej prymitywnego ¯_(ツ)_/¯
@cleopatre poza molestowaniem to nie wiem o co tak płaczesz. Sytuacja jakich pełno na świecie a robisz aferę jakby Ci życie zrujnowało. Skończ #!$%@? i weź się do życia, ludzi znacznie gorsze tragedie trafiają
Mogę Cię zapewnić, że raczej nie urodzi mi się żadne dziecko, a nawet jeśli, to wolałabym syna, by oszczędzić dziewczynce życia w tym #!$%@? kraju i ogólnie świecie


@cleopatre: nic takiego nie zrobisz, bo będziesz taka jak twoja mama, czyli pozwolisz na to żeby stawała się krzywda twojemu dziecku. I czemu w twoim wpisie cała nienawiść spadła na ojca? Matka święta? To czemu pozwoliła żeby córce działa się krzywda?

Brzmisz jak
@cleopatre: brzmisz trochę jak osoba z osobowością zależną. Robiłaś coś kiedyś z tym? Jestem facetem i wiem jak mężczyźni mogą być #!$%@? przez #!$%@? przekazywane z pokolenia na pokolenie. Brak chęci wyjścia z tych schematów i przerwania tego procesu powoduje, że są takie sytuacje. Nie ma jednak żadnego usprawiedliwienia na takie zachowania. Masa ludzi powinna chodzić na terapię, z reszta tutaj widać po komentarzach. Trzymaj się i pozdrawiam
@aluzja Matka ma w tym wszystkim bardzo dużo winy, sama jest toksyczna, wyzywa od #!$%@?, okradła mnie na kasę, jest jak jest
Dlatego napisałam już, że na 99% nie chcę się rozmnażać, bo nie będę dobrą matką, stwierdziłam tylko, że lepiej mieć syna niż córkę, bo syn będzie miał lepsze życie niż kobiety mają w tym kraju
To, że odczuwam pociąg do bolcowania nie oznacza, że cokolwiek robię w tym kierunku
Gdybym