Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko246
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

956

Propagandowy filmik KP z akcji z b------m chlopem

... i wezcie mi powiedzcie, ze to nie byla ustawka xD

KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota
KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota
z
twitter.com
dodany: 14.10.2023, 20:57:02
  • #
    policja
  • #
    bombiarz
  • #
    warszawa
  • #
    heheszki
  • 115
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Jeśli jest tak jak w komentarzu ktoś powinien pójść siedzieć
michal2323
z wykop.pl
  • -1

Komentarze (115)

najlepsze

matthewonthego
matthewonthego
matthewonthego
14.10.2023, 21:02:01 via Wykop
  • 686
- Wyjątkowy brak obstawy policji przy pomniku
- Elegancko zmontowany filmik z akcji wypuszczony przez policje...

elegancki bait pod starych ludzi, których trzeba nastraszyć Rudym jeszcze bardziej xD
matthewonthego - - Wyjątkowy brak obstawy policji przy pomniku
- Elegancko zmontowany...

źródło: 1578414246_b32mwk_fb_plus

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

G.....a
konto usunięte 15.10.2023, 07:58:44 via Wykop
  • 31
@matthewonthego: w sumie to czemu nie pokazali twarzy? Nie chcą abyśmy wiedzieli kto jest TERRORYSTĄ? XD
  • Odpowiedz
eskejp_
eskejp_
15.10.2023, 09:05:11 via Wykop
  • 13
W normalny dzień policja patroluje cały plac Piłsudskiego, tu stanie, tam stanie, itd.


@Cogito-sum: to muszę mieć wyjątkowego pecha, bo w każdy "normalny dzień" gdy mam okazję tam być, to bezpisrednio przy pomniku stoi suka z załogą. A że lubię robić fotki, to gdy tylko jestem tam nieco dłużej panowie wychodzą z wozu i przyglądają się.
  • Odpowiedz
o.....o
konto usunięte 14.10.2023, 23:07:32 via Wykop
  • 514
To ta sama policja co pół roku czeka, żeby dodać zdjęcie poszukiwanego, czy nagranie z kamery? W pół dnia montują filmik z akcji i to w sobotę? Do tego profesjonalne ujęcia. Kto w to wierzy? Ciekawe kto pisał scenariusz (nie wiem, choć się domyślam), kto był reżyserem i kim byli operatorzy kamer?
o.....o - To ta sama policja co pół roku czeka, żeby dodać zdjęcie poszukiwanego, czy...

źródło: mz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Altar
Altar
15.10.2023, 09:25:18 via Android
  • 22
@olo-bolob To ta sama Policja, której szef przemyca granatnik, a później r---------a nim komendę i naraża swoich podwładnych na śmierć, ale nie dostaje za to nawet zarzutów.
  • Odpowiedz
7160
7160
7160
15.10.2023, 20:22:02 via Wykop
  • 1
@Altar: Ta sama, która daje się zastrzelić byle gangusowi z kałachem, ale gołego chłopa to w 10 skutecznie obezwłądnią - ba , takiego to nawet udusić umiejją.
  • Odpowiedz
Z.....k
konto usunięte 15.10.2023, 01:17:46 via Android
  • 395
Nie jest to film najwyższych lotów, ale ewidentnie:

1. Zorganizowano operatora/operatorów z niezłym sprzętem i umiejących filmować
2. Zorganizowano montażystę, który to całkiem nieźle zmontował, znalazł muzykę - darmową lub wykupił licencję, plus zrobił korekcję barwną materiału, nałożył blur na bombera
3. Całość zmontowana i opublikowana w kilka godzin, ewidentnie robota musiała być zrobiona na już

Niech to będą ostatnie podrygi tej tępej propagandy.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

n.....i
konto usunięte 15.10.2023, 04:31:25 via Wykop
  • 57
@Zuchwaly_Pstronk: E, tam. Przechodzili… z tragarzami. I cała ekipa filmowa. Jutro akurat będą przechodzić pod granicą białoruska, gdy migranci zaczną szturmować.
  • Odpowiedz
trollpaleontologiczny
trollpaleontologiczny
trollpaleontologiczny
15.10.2023, 05:48:31 via Wykop
  • 19
Przypadkowy bezdomny akurat miał kamerę przy sobie xD
  • Odpowiedz
villog
villog
villog
15.10.2023, 00:49:33 via Wykop
  • 381
Taktyczny policjant do obserwowania wątku :)
villog - Taktyczny policjant do obserwowania wątku :)

źródło: i1ympViY

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

aleksialke
aleksialke
aleksialke
15.10.2023, 00:59:34 via Wykop
  • 121
@villog: Przynajmniej patrzy w okulary od dobrej strony
  • Odpowiedz
Skillez_
Skillez_
15.10.2023, 01:13:24 via Wykop
  • 83
@villog: No i legancko nowy obrazek do obserwowania wątków wszelakich xD
  • Odpowiedz
powsinogaszszlaja
powsinogaszszlaja
14.10.2023, 21:08:58 via Wykop
  • 176
Wał wała wałem pogania.
Dla plebsu - ich wyborców może być wiarygodne. Podobnie jak przypoierdolenie z granatnika jako głośnika. Motłoch to kupi.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

G.....a
konto usunięte 15.10.2023, 08:00:13 via Wykop
  • -2
@powsinogaszszlaja: piszesz jakbyś nigdy się nie nabrał na nic xs
  • Odpowiedz
powsinogaszszlaja
powsinogaszszlaja
15.10.2023, 08:04:16 via Wykop
  • 3
@GenLufa: Na tak prymitywną pułapkę raczej nigdy.
  • Odpowiedz
T600
T600
14.10.2023, 23:24:16 via Wykop
  • 132
Jaka żenująca szopka, opium dla głupiego ludu...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Z.....k
konto usunięte 15.10.2023, 01:07:55 via Android
  • 26
@T600 ale skoro to robią, to na kogoś to musi działać xDD Dla takich ludzi nie ma nadziei.
  • Odpowiedz
kotkameleon
kotkameleon
kotkameleon
15.10.2023, 01:12:38 via Wykop
  • 104
Ile pieniędzy podatników kosztował ten film?
Aktorzy, inscenizacja, zamknięcie miasta - trochę kasy poszło.
Kiedy kontynuacja "Czynności trwają 2"?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

n.....i
konto usunięte 15.10.2023, 04:33:02 via Wykop
  • 37
@kotkameleon: Będzie jak z gejobomberem w 2006. Dowodów brak i sprawa się rozmyje.
  • Odpowiedz
Adonix
Adonix
15.10.2023, 10:18:06 via Wykop
  • 2
@kotkameleon: @Watchdog_Polska
  • Odpowiedz
binGoldfinger
binGoldfinger
15.10.2023, 01:57:50 via Wykop
  • 96
Przy mimo wszystko zbyt dużej wierze w ludzi, człowiek myśli - "no niemożliwe, że coś takiego zrobili, przecież to wręcz głupie". Już wcześniej mnie zastanawiało - wybrali zatrzymanie się na pasie zieleni? Mając dosłownie dziesiątki tysięcy metrów placu jako miejsce na cięższe samochody? A to się okazuje, że wtedy by psuło ujęcie xD Szczególnie podoba mi się to delikatne zatrzymanie.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mischa666
mischa666
mischa666
15.10.2023, 08:19:55 via Wykop
  • 20
@binGoldfinger: Tylko jakiś wybitny boomboxer mógł wpaść na taki szczwany plan.
mischa666 - @binGoldfinger: Tylko jakiś wybitny boomboxer mógł wpaść na taki szczwany...

źródło: Screenshot 2023-10-15 at 09-16-18 ludzie sa tak głupi premier Szukaj w Google

Pobierz
  • Odpowiedz
progejmer
progejmer
15.10.2023, 09:29:41 via Wykop
  • -1
Szczególnie podoba mi się to delikatne zatrzymanie.


@binGoldfinger: i za rogiem go wypuścili? chłop nikogo nie skrzywdził to mieli go zbić na kwaśne jabłko?
  • Odpowiedz
fajnyp0lak666
fajnyp0lak666
fajnyp0lak666
15.10.2023, 03:14:27 via Wykop
  • 90
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

CyberMonoPlexer
CyberMonoPlexer
CyberMonoPlexer
14.10.2023, 22:20:18 via Wykop
  • 63
Nieźle jak na ćwiczenia.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Hity

tygodnia

Poszukiwany KOZANECKI PAWEŁ, jak to możliwe, że nawiał?
Poszukiwany KOZANECKI PAWEŁ, jak to możliwe, że nawiał?
4009
Setki skarg na Polsat po programie o znanym youtuberze. "Brak bezstronności"
Setki skarg na Polsat po programie o znanym youtuberze. "Brak bezstronności"
3939
Drogowy szeryf w Porsche.
Drogowy szeryf w Porsche.
3050
Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat
Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat
2888
Parkomat mówi że jest dzień wolny, a Gdynia wlepia mimo tego opłatę dodatkową
Parkomat mówi że jest dzień wolny, a Gdynia wlepia mimo tego opłatę dodatkową
2737
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #kryminalne
  • #polska
  • #prawo
  • #wydarzenia
  • #przestepczosc
  • #heheszki
  • #polskiedrogi
  • #afera
  • #ciekawostki
  • #wypadek
  • #samochody
  • #motoryzacja
  • #warszawa
  • #kierowcy
  • #usa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking