Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

GDYBY TYLKO BYLY JAKIES ZNAKI ZE GOSC JEST #!$%@?. Ale widocznie takie traktowanie to za malo, by sie z kims rozstac,


@Hrjk:

Ale przecież innych facetów nie ma, każdy prędzej czy później pokaże taką twarz. Im bardziej laska miała toksyczne dzieciństwo (począwszy od rodziców, przez nauczycieli i kolegów z klasy, przez randomow poznanych na mieście, w necie i gdzie indziej, mass mediach (w tym polityków konferencji) gdzie pokazywane są poglądy mężczyzn
@cleopatre: W każdej płci są jednostki nadające się tylko do odstrzelenia. Miałaś to nieszczęście trafić tylko na takie przypadki. Niestety się zdarza. Może Ci to nie poprawi humoru, ale uwierz mi, że nie wszyscy mężczyźni są tacy sami. Mam nadzieję, że znajdziesz kogoś kto będzie Cię traktował jak osobę a nie jako przedmiot.
@cleopatre: Jesteś ofiarą feminizmu. Twój ojciec uznał, że enie musi się zajmować, bo kobiety są silne i niezalażne.

Potem to już skutki twojej #!$%@? osobowości - wysyłasz jednoznaczne sygnały, zachęcając mężczyzn do flirtu. Jakoś tak jest, że jak dziewczyna nie chce flirtowania - to nikt z nią nie flirtuje. Nie potrafisz ocenić swojego zachowania - chcesz być miła i pozwalasz na macanko. Chcesz pokazać, ze jesteś nowoczesna - jesteś wulgarna, mężczyźni
@damienbudzik

@cleopatre: chłop cię traktował jak rzecz i byłaś z nim przez 4 lata?

Łobuz kocha najbardziej, no nie? Wy to chyba lubicie xD


OP'ka nakreśliła swoje problemy w relacjach z mężczyznami, które były ze strony mężczyzn patologiczne od wczesnych lat. Nie poznawszy zdrowych wzorców, nie jest łatwo przerwać impas. #przegryw coś o tym wiedzą, wystarczy przełożyć kalkę na innych. Ja tam współczuję, jednocześnie uważając, że nie jestem wartością ujemną dla
@cleopatre: Często bywa tak, że ludzie, którzy wyszli z dysfunkcyjnych domów czują podświadomie, że taki zły stan to jest stan naturalny, do którego należy dążyć, czemu na poziomie świadomym będą oczywiście zaprzeczać. Oznacza to, że będą wchodzić później w dorosłym życiu w patologiczne związki, odtwarzając w ten czy inny sposób złe wzorce wyniesione z domu - po prostu podświadomość będzie ich ciągnąć do toksycznych ludzi. Zastanów się, czy postąpiłaś podobnie, znajdując
mierzylam sie z mniejszymi badz wiekszymi formami molestowania w zasadzie od okresu dojrzewania.


@Katzenfutter: mnie koleżanki molestowały, ale czy się skarżyłem?
NIE, po prostu je ruchałem ¯\(ツ)/¯