Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

A skąd znasz mój ryj?


@cleopatre: masz duże problemy z poczuciem własnej wartości, empatia pewnie też leży
idź na spotkanie z psychologiem, czy terapeutą, bo chyba jakieś zaburzenia się kryją
@cleopatre: Myślę, że możesz tutaj trafić na kogoś, kto Ci pomoże.
Taki właśnie lekki autystyk. Co nie rozumie jak można kogoś krzywdzić.

No tylko przy takim facecie to się znudzisz, bo on nie odtworzy roli Twojego Ojca :P
Więc dobrze być świadomym, tego głazu, który #!$%@? Ci po głowie okrążenia.
Czasem #!$%@?ąc Ci, żebyś przypadkiem nigdy nie była szczęśliwa.
@bartton dzieciaki... Pewnie mlodziutka byla i pewnie sie bała roznych rzeczy. Ludzie maja problemy i tkwia w różnych zwazkach dopiero jak z niego uda sie im wyjsc i to po dlugim czasie nawet zauwazaja co tak naprawde tam mialo miejsce.
@cleopatre: prawdziwa lesbijka to ma ciężkie życie- znam, dobra kumpela chłopczyca, ale tak jak facetów kręcą ją ładne i jebnięte najczęściej laski bi. Tyle zdrad co ona przeżyła, odrzuceń, nakryć partnerki z chłopem to się dziwię, że wytrzymuje psychicznie.
  • 7
@Greensy tak, no napewno wszystkie komentarze od Mirków i Mirabelek mają sens odnośnie terapii, przymierzam się powoli do tego, skromny portfel mnie zaboli, ale bez tego nie wyleczę wielu problemów począwszy od toksycznych rodziców i dzieciństwa po dalsze sprawy
No i jak widać, krzywdzenie, zdrady i inne takie poprostu nie mają płci- krzywdzą nas zwykli ludzie, nie tylko chady i nie tylko przysłowiowe julki
@cleopatre: nie wiem za bardzo po co te gorzkie żale, ale na wykopie akurat masz nadreprezentację tych "złych" mężczyzn

Gdyby ktoś jakiś facet napisał podobnego posta o tym, że nienawidzi kobiet, to byś się obsrała i nazwała go mizoginem.


@kptDoopa: akurat na wykopie połowa przegrywów nienawidzi kobiet, spora część nawet pisała to wprost ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Łobuz kocha najbardziej, no nie? Wy to chyba lubicie
@cleopatre: niektóre dziewczyny, szczególnie te zaniedbywane przez ojca podświadomie szukają takich właśnie typów - którzy wyznaczają im takie "zadania" i granice w związku. Wtedy czują się bezpiecznie i mają wrażenie, że jak będą robić tak jak on chce to będzie dobrze i będzie z nich zadowolony i będzie je kochał. Więcej samodzielności i terapię proponuję, nienawiść do połowy społeczeństwa może być niezdrowa.