Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

właśnie zobacz grupy szarpanki i mgtow tam się brzydzą kobietami i mają więcej argumentów od toksycznej matki przez różne skur@#$yńskie przygody, także witaj w świecie, a czy Ty czasem nie jesteś jedną z tych co jest za co nienawidzieć?


@Biesiadnik:

Hahaha tak oczywiście, faceci mają więcej powodów do nienawiści wobec kobiet niż odwrotnie, bo tak jakiś szarapanek wymyślił xD jeszcze oczywiście każdy się tu reklamuje jaki to on nie jest miłym
jest dokładnie odwrotnie i to pod każdym postem na wykopie


@AlienFromWenus: nie wiem, nie zagłębiam się w śmieciową część wykopu, tobie też polecam ten styl życia, zdrowsze dla psychiki, ale kto co woli
faceci mają więcej powodów do nienawiści


@AlienFromWenus: haha no pewnie trwa licytaja na powody nienawisci a kto przegra tego bęc wszyscy faceci są słabi bo pare razy trafilas na skur@$synów :D geniuszka po prostu i tak generalizując myślisz, że Ty nie zaslugujesz na złe traktowanie?
@Biesiadnik: oczywiście że tak uważam, przecież jeśli trafiłam na uja to jest wina tego uja że jest ujem bo mógłby nim nie być. I tak żałosne jest licytowanie się z tym kto ma gorzej a że najwięcej jojczą faceci to oni wypadają na żałośniejszych
@AlienFromWenus: ja tylko stwierdzam fakt, że jojczący są po obu stronach i myślę że w sporej mierze (poza miejscem gdzie los ciebie rzucił potem jako dorosła już sama podejmujesz decyzje gdzie jesteś) to TY przyciągasz sobie ujów i masz z tego powodu problemy na własne życzenie przez swoją głupotę tak to z reguły jest, sam byle nie raz mocno zdziwiony jak laski odrzucały wszelkich sensownych dobrych ludzi a otaczały się patologią
o właśnie zobacz grupy szarpanki i mgtow tam się brzydzą kobietami i mają więcej argumentów od toksycznej matki przez różne skur@#$yńskie przygody, także witaj w świecie, a czy Ty czasem nie jesteś jedną z tych co jest za co nienawidzieć?

@Biesiadnik: Oczywiście, że to jest jedna z tych. Życie takiej kobiety sprowadza się do użalania nad swoim losem, próbach wzbudzania w innych ludziach poczucia winy (sam widziałeś jak tutaj kilku ją
@cleopatre: o ile pewnie w innych okolicznościach powiedziałbym, że wzorce wyniesione zza młodu pewnie pchają Cię w pato towarzystwo, to jednak ten instruktor jazdy i trener brzmią jak spora złośliwość losu.

Nic co tutaj napiszę nie zmieni Twoich odczuć. Mam nadzieję, że kiedyś się z tego wyplączesz.