Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Matka ma w tym wszystkim bardzo dużo winy, sama jest toksyczna


@cleopatre: ok, ale obrzydzenie jakimś cudownym wyjątkiem masz tylko do mężczyzn ( ͡° ͜ʖ ͡°)

lepiej mieć syna niż córkę, bo syn będzie miał lepsze życie niż kobiety mają w tym kraju


@cleopatre: i oczywiście byłaś po obu stronach i wiesz obiektywnie jakie to fajne życie mają faceci, a współczynnik samobójstw wziął się z powietrza.
@cleopatre To samo mówią przegrywy z wykopu po negatywnych doświadczeniach z kobietami. Ludzie generalnie są źli; Ty zaś powinnaś zmienić klucz według którego nawiązujesz znajomości.
@cleopatre to sama sobie przeczysz. Ludzie piszą zdziwieni, że przez 4 lata Cie traktował jak rzecz, a Ty z nim byłaś to odpisałaś, że dopiero po 4 latach się o zdradzie dowiedziałaś. A potem piszesz, że jednagj traktował Cie jak rzecz purzez cakly związek i na nic nie pozwalał, a sanm robił co chciał. Czyli jednak byłaś z nim 4 lata mimo, że był dupkiem. Nie mi oceniac czemu z nim byłaś
@Invisiblinio Tak jak napisałam, w żarcie złapanie za kolano i udo przez dwa razy starszego faceta
Pozowanie do zdjęcia po wygranych zawodach, dwukrotnie starszy dziad obejmuje Cię pod pachą ale tak, że maca dojrzewające piersi
Wielokrotne klepanie po dupie i obejmowanie, łapanie za cycki przez kolegów mimo wyraźnego prostestu bo hehe, to zabawne
Taki jest poziom mężczyzn ale kultura gwałtu robi swoje, po przecież zaraz jakiś wysropek mi napisze, że pewnie miałam
Masz dużo spraw do przerobienia i coś mi się wydaje, że jeszcze wiele lat minie i wielu takich samych mężczyzn będziesz wybierała jak poprzedni.


@aluzja: niestety tak będzie, bo nie potrafi przepracować swoich traum i będzie cały czas powtarzać te same błędy
@cleopatre sama sobie z takim chłopem stworzyłaś związek, i teraz, po fakcie, się jednak okazuje że to wina mężczyzn XD?
Ale czego ja oczekuje, p0lka i logika to zbiory rozłączne. A, no i jak się rozejrzysz w około, to zobaczysz, że takich przypadków jest znacznie więcej. Na tobie się świat nie kończy.
Zdrady. Ja byłam od siedzenia w domu, sprzątania, gotowania, prania mu skarpet, on od chodzenia po kolegach i zabawach na mieście. On mógł nie mieć ochoty na seks, ja musiałam zawsze. Ja nie mogłam pić, palić, przeklnąć, pokazać kawałka ciała, bo wielkiemu panu się to nie podoba. No i można taką traktować jak własność, bo nigdy nie odejdzie od bohatera.


@cleopatre: Współczuję, ale widać, że siedzi w tobie sporo frustracji. Poszukaj