Wpis z mikrobloga

Fajny wątek mignął mi na twitterze. Wszyscy ludzie tak psioczyli na JJayJoker'a, że olał fanów i uciekł z YouTube'ów, a wychodzi na to, że typ był wizjonerem i jako pierwszy przytomnie spierdzielił z tego grajdołka zwanego minecraftowym YouTube'em starając się zachować zdrowy dystans między życiem prywatnym a Jutubowym gwiazdorzeniem. Mówiąc "zdrowy dystans" mam na myśli świadomość, że Jutuby to nie jest prawdziwe życie i z pozycjonowania się na gwiazdę internetów dla nastolatek nic dobrego wyjść nie może. Nawet decyzja o zniknięciu bez słowa w tym kontekście się broni. Zdrowy dystans to podstawa. Chapeau bas JJay.

#heheszki #gargamel #minecraft #youtube
archubuntu - Fajny wątek mignął mi na twitterze. Wszyscy ludzie tak psioczyli na JJay...

źródło: latest

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@archubuntu co ty pie*dolisz? Przecież chłop na swoich steamach był wku*wiony i płakał, że jak to tak hur... dur... on wrócił bo 100 latach na yt i już nie jest tak popularny jak kiedyś i co to ma być
  • Odpowiedz
@archubuntu: Tak, a po czasie wrocil na yt nagrywal dalej te same filmiki, ale jak sie okazalo ze wyswietlenia mu nie stykaja to znow uciekl, tym razem w streamy. Wyzej juz opisali jak te streamy wygladaly
  • Odpowiedz
@archubuntu: Na twitchu jeszcze go 2-3 lata temu widziałem, grał w jakieś niszowe gierki na steamie dla 60 osobowej widowni, opowiadał nieśmieszne żarty i wyglądał jak ćpun z woodstocku. Ale fakt, też wychodzę z założenia, że lepiej sobie stabilnie pracować w legitnej, ogarniętej pracy, niż porobić z siebie pajaca przez 2-3 lata, zawalczyć w fame mma i potem zniknąć, bo pożre cię deprecha, długi, albo #!$%@? ci palma od chwilowego
  • Odpowiedz
@archubuntu: On #!$%@?ł z internetu bo jego wykreowany wizerunek był odwrócony o 180 stopni w porównaniu z tym kim był w rzeczywistości i widocznie miał już dosyć tej zabawy. Gdy jeszcze streamował na twitchu to było widać że to taki vibe woodstokowo studencko menelski. Więc nie wiem co ty za wątek śledziłeś na twitterze ale zdecydowanie ludzie tradycyjnie #!$%@? farmazony
  • Odpowiedz
@archubuntu: Chłop #!$%@?ł największą szansę w swoim życiu xD. Był na topie i gdyby dalej to ciągnął ewoluując bardziej lub mniej to by był milionerem.

Na youtube nagrywało się z zajawki wtedy i wielu takich było, którzy odeszli na moment przed tym kiedy stał się kopalnią złota. Mógłby też nie dostosować się do zmian i zarżnąć kanał jak wielu innych. Cholera wie.

To jest smutna historia, z innej strony może
  • Odpowiedz
@archubuntu ja tam co prawda jego fanem nie byłem i go nie oglądałem, ale uważam że zachował się bardzo nie w porządku względem swoich fanów. Jak tak chciał skoczyć karierę na Youtube to przynajmniej mógł napisać dosłownie dwa zdania na Facebooku czy na x chociażby: "Mam was w dupie, kończę z Youtube"
  • Odpowiedz