Wpis z mikrobloga

2-3 lata temu napisałem w swoim opisie profilu, ze do roku 2024 chce zostać zawodnikiem pro (zawodowcem).

Dziś stało się to faktem, jestem nowym zawodnikiem PRO kulturystyki, wygrałem całe zawody w Szwecji, oba dni.

Wiele osób nie będzie wiedziało o co dokładnie chodzi, napisze tylko tyle, że taką kartę wygrać będzie miało szanse naprawdę niewiele osób. Nie ze względu na kasę, a ze względu na głównie genetykę i zaangażowanie które trzeba do tego mieć.

Będę jednym z dosłownie 4-5 czynnych kulturystów ligi pro w Polsce.

Dziękuje za gratulacje wczorajsze, dziękuje również za dzisiejsze jeśli się pojawią.

Jestem PRO, marzenie spełnione.

#silownia
#mikrokoksy
#mirkokoksy
#sterydy
#chwalesie
Lewusx - 2-3 lata temu napisałem w swoim opisie profilu, ze do roku 2024 chce zostać ...

źródło: FF2FD5D2-5AD7-49E9-BFA8-3CF5B2F28F38

Pobierz
  • 116
  • 27
@dawid4444: Dzielimy to na kategorie, moja kategoria to kulturystka, uważana za najbardziej wymagającą i obciążającą ze względu na gabaryt jaki musimy wnosić na scenę, inne kategorie są mniejsze, nie wymagają takiej masy mięśniowej. Jako że nie wymagają takiej masy, to zazwyczaj przejście na zawodostwo jest prostsze i szybsze.

W Polsce mamy kilka osób pro jeśli chodzi o kulturystyke, jednak poziom jest tak wysoki, ze największe sukcesy do tej pory w ostatnich