Wpis z mikrobloga

2-3 lata temu napisałem w swoim opisie profilu, ze do roku 2024 chce zostać zawodnikiem pro (zawodowcem).

Dziś stało się to faktem, jestem nowym zawodnikiem PRO kulturystyki, wygrałem całe zawody w Szwecji, oba dni.

Wiele osób nie będzie wiedziało o co dokładnie chodzi, napisze tylko tyle, że taką kartę wygrać będzie miało szanse naprawdę niewiele osób. Nie ze względu na kasę, a ze względu na głównie genetykę i zaangażowanie które trzeba do tego mieć.

Będę jednym z dosłownie 4-5 czynnych kulturystów ligi pro w Polsce.

Dziękuje za gratulacje wczorajsze, dziękuje również za dzisiejsze jeśli się pojawią.

Jestem PRO, marzenie spełnione.

#silownia
#mikrokoksy
#mirkokoksy
#sterydy
#chwalesie
Lewusx - 2-3 lata temu napisałem w swoim opisie profilu, ze do roku 2024 chce zostać ...

źródło: FF2FD5D2-5AD7-49E9-BFA8-3CF5B2F28F38

Pobierz
  • 116
  • 0
@Rembrant: W sensie, żeby nikt mnie nie zrozumiał źle, każda kategoria i zdobycie w niej karty to wyczyn, ale ja wymieniłem tylko zawodników open czyli kulturystyki otwartej, bez limitów wagowych.
  • 0
@4pietrowydrapaczchmur: No to po co ten komentarz w ogole.

W obecnych czasach w federacji NPC sędziowanie jest na bardzo wysokim poziomie jeśli chodzi o dokładność.

Można się kłócić z werdyktem widząc i porównując fotki z zawodów, ale widząc zawodników na żywo, będąc na zawodach, takie sytuacje mają miejsce bardzo rzadko.

Sędziowie są niezależni, nie mogą sędziować zawodów w swoim kraju, nie mogą prowadzić zawodników, jest ich zawsze 5-ciu. Sam nie spotkałem
@Lewusx: ale ja nie mówię o ustawianiu zawodów i innej korupcji tylko o tym ze ciało jest oceniane "na oko" i sędzia może uznać ze są złe proporcje, że jeden mięsień jest za duży czy za mały albo że "wydaje mu sie" że tamten zawodnik jest bardziej zbity czy ma lepszą waskulyzację.
Props, niewielu pro bb jest w PL, zaczynam obserwowac.

Nie zgadadzam sie z tym, ze Wolski jest nad Tomczukiem, pierwszy startuje w zawodach niskiej rangi, drugi w topowych, zestawianie ich na zasadzie, kto ktore miejsce zajmuje jest z dupy. Wolski ma wiekszy potencjal, Tomczuk jest juz kompletny i przez to lepszy.

Brzydki front double biceps masz, reszta sie nada na jak zlapiesz troche kg, moze wygladac to calkiem niezle.

Nie wolales poczekac