Wpis z mikrobloga

Z szonem, który zdradził męża x2 trzeba się według niektórych kobiet bardziej liczyć niż z niewinnym, dobrym chłopem.

Żeby sobie ulżyć zdradziecki szon wyżalił się innej babie ze zdrady faceta współobciążając ją w ten sposób psychicznie. Mąż nic nie wie, a ta zadowolona baluje dalej. Co ciekawe według niektórych tak powinno być i na tym właśnie polega kobieca przyjaźń xd

#zdrada #zwiazki #malzenstwo #logikarozowychpaskow #pieklomezczyzn
Pobierz WielkiNos - Z szonem, który zdradził męża x2 trzeba się według niektórych kobiet bard...
źródło: temp_file5466947629773997967
  • 24
@WielkiNos: nie czaję o co ci chodzi - jeżeli przyjaciel zwierza się przyjacielowi i do czegoś przyznaje, typu kiedyś tam zdradził dziewczynę, to jak można myśleć o tym żeby to zdradzić komuś innemu, donieść tej dziewczynie?

taka sama etyka wydaje mi się powinna obowiązywać wśród przyjaciółek płci żeńskiej
@Emble: mówimy o sytuacji że ktoś ci coś opowiada w zaufaniu a nie sam wyśledziłeś, detektywie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie musiał, ale powiedział bo ma zaufanie do ciebie.
oczywiście nie rzeczy kalibru "nazywam się Jaworek, zabiłem Wieczorek" tylko właśnie jakieś pitu pitu o zdradzie

twój kumpel z którym znasz się od podstawówki opowiada ci że kiedyś zdradził Jolkę, którą widziałeś ze 3 razy

i co -
@WielkiNos u mnie w rodzinie bylo podobne story. Babka zwierzyła się koleżance, a ta nie wiedziała, co ma właściwie zrobić.
I ogólnie skończyło się tak, że mąż się domyślał i na zimno zbierał dowody przez kilka miesięcy. Ta koleżanka poszła do niego jak już sprawa wybuchła, będzie zeznawać w sądzie, przekazała mu kilka informacji o bolcach, do których on nie dotarł.
@WielkiNos: nie czaję o co ci chodzi - jeżeli przyjaciel zwierza się przyjacielowi i do czegoś przyznaje, typu kiedyś tam zdradził dziewczynę, to jak można myśleć o tym żeby to zdradzić komuś innemu, donieść tej dziewczynie?


@heniek_8: Przyjaciel nie mówi Ci o takich rzeczach, chyba, że jesteście znajomymi na odległość i nie będziesz musiał spotykać się, rozmawiać i uśmiechać w obecności jego żony. Wtedy on po prostu próbuje zdjąć z
@AnonimoweLwiatko: jakie obciążenie? przecież to nie moja sprawa, nie moje życie
a gdyby poszedł z tym do spowiedzi to by obciążył księdza odpowiedzialnością?
ksiądz by się miotał czy iść jej powiedzieć, czy zmusić go do przyznania się? monitorował by tę sprawę czy na pewno jej powiedział?

no wybacz, wziąłby pieniążek na tacę, chuchnął na szczęście, schował do kabzy, dał do zmówienia trzy zdrowaśki, i zapomniał o temacie

a co to, ja
@AnonimoweLwiatko: jakie obciążenie? przecież to nie moja sprawa, nie moje życie

a gdyby poszedł z tym do spowiedzi to by obciążył księdza odpowiedzialnością?

ksiądz by się miotał czy iść jej powiedzieć, czy zmusić go do przyznania się? monitorował by tę sprawę czy na pewno jej powiedział?


@heniek_8: Nie wyciągaj tutaj przykladu z dupy bo tak nie będziemy dyskutować. Ksiądz nie słyszy danych personalnych (przynajmniej jak chodziłem do kościoła to uczono
@AnonimoweLwiatko: jak się nie możesz z tym pogodzić, to zrywasz znajomość z tym gościem,

ale postawa taka że "przyznałeś się mi, to teraz przyznaj się jej, bo jeżeli nie ty, to ja jej opowiem" jest moim zdaniem objawem jakiegoś wykopkowego #!$%@?

i nawet nie masz pewności, czy nie pogorszysz sytuacji tej dziewczyny
@WielkiNos: inna sytuacja, bo to ojciec miał zdradzonego przyjaciela a nie zdradzającego, ale w swojej młodości stary odkrył, że przyszła żona przyjaciela się puszcza to od razu mu powiedział, nawet się nie zastanawiał (mimo, że de facto psuł tym plany ślubu). Chłop ja rzucił, znalazł inna babkę i mają teraz dwójkę dzieci są razem szczęśliwi. Takie rzeczy trzeba od razu mówić bo skończy się tak, że ludzie marnują życie na zdradzające
jakie obciążenie? przecież to nie moja sprawa, nie moje życie


@heniek_8 ale tą kobietę to męczy i to przeżywa. Zna faceta i jest jej go szkoda. Miałabym tak samo, dlatego uważam, że to kur@#two mówić innym ludziom o takich rzeczach zrzucając w ten sposób z siebie część winy i obciążając tym innych. To nie przyjaźń tylko samolubstwo. Jak zdradziła to niech sama się z tym codziennie męczy, a nie wciąga innych.
ale tą kobietę to męczy i to przeżywa


@WielkiNos: bo nie ma swojego życia,
tak samo jak sąsiadkę męczy i przeżywa to że jakaś panna chodzi w miniówie
a tego #!$%@? księdza męczyło i przeżywał to że ta biegaczka ma tatuaże

to się naprawia na psychoterapii, jeżeli nei jest za późno