Wpis z mikrobloga

Z szonem, który zdradził męża x2 trzeba się według niektórych kobiet bardziej liczyć niż z niewinnym, dobrym chłopem.

Żeby sobie ulżyć zdradziecki szon wyżalił się innej babie ze zdrady faceta współobciążając ją w ten sposób psychicznie. Mąż nic nie wie, a ta zadowolona baluje dalej. Co ciekawe według niektórych tak powinno być i na tym właśnie polega kobieca przyjaźń xd

#zdrada #zwiazki #malzenstwo #logikarozowychpaskow #pieklomezczyzn
Pobierz WielkiNos - Z szonem, który zdradził męża x2 trzeba się według niektórych kobiet bard...
źródło: temp_file5466947629773997967
  • 34
ale postawa taka że "przyznałeś się mi, to teraz przyznaj się jej, bo jeżeli nie ty, to ja jej opowiem" jest moim zdaniem objawem jakiegoś wykopkowego #!$%@?


i nawet nie masz pewności, czy nie pogorszysz sytuacji tej dziewczyny


@heniek_8: Skoro mu tak to ciąży to najwyraźniej powinien to zrobić. Ja nikogo nie proszę o obarczanie mnie swoimi problemami emocjonalnymi ale jak już to robimy to ponosimy konsekwencje. Jeżeli to byłaby moja
@irolslozok: a dlaczego miałaby się nie bawić, powtarzam - nie jej sprawa, cudze życie

załóżmy że by ci dziadek powiedział "wiesz co, w 1973 mieliśmy kryzys małzeński, zdradziłem babcię i jej wtedy nie powiedziałem, to i teraz jej nie powiem po 50 latach, bo nie spodziewam się żeby jej to teraz w czymś pomogło, proszę ciebie o zachowanie tego dla siebie"
to co robisz? łapiesz telefon i "babciu babciu! ale mam
@heniek_8: ale jak to by bylo przed tym ziomkiem to luz a oni byli ze soba jak to chwile temu bylo to jak ?? Chyba nie rozkminasz o co chodzi do konca masz paczke przyjaciol takich fest ? Bo jak nie fo kumam ze nie musisz rozumiec
@WielkiNos: dlatego ja uwazam i kazdemu to radze, ze jesli w swoim otoczeniu maja osoby ktore zdradzaja swoich partnerow a sami nie sa patusami, to powinni takie znajomosci urwac, bo jesli ktos jest w stanie zdradzac kogos z kim mieszka, spi w jednym lozku czy nawet wzial slub, to tobie zwyklej kolezance czy zwyklemu koledze wbije noz w plecy przy pierwszej lepszej okazji.
A jesli partner albo partnerka maja kolege/kolezanke ktora
@WielkiNos: typowa dla babsztyli virtue signalling i brak odpowiedzialności za własne czyny. Ja np. nie mam znajomych złodziei. Dlaczego? Bo nie zadaje się z tego typu elementem. Tymczasem ona ma PRZYJACIÓŁKĘ kłamliwą #!$%@?ę. Jak to jest w ogóle możliwe?

Takie samo pieprzenie co babsztyl co miał 'toksyka' chłopaka i nic a już zwłaszcza wybranie sobei takieg partnera to nie była jej wina.
@WielkiNos: w zasadzie sytuacja nie jest taka jednostronna. Zapewne spora część społeczeństwa stanie po stronie dotrzymania danego słowa, ale też spora uzna, że tutaj priorytetem jest jednak uczciwość względem dobrego kolegi, a nie przyjacielska obietnica. Autorka wpisu słusznie nie wie, co zrobić, bo każda decyzja pomiędzy "powiedzieć lub nie powiedzieć" wiąże się z jakimś czynem niemoralnym (albo złamie obietnicę przyjaciółki, albo ukryje istotny fakt przed jej mężem). Jedyne co jest pewne,