Wpis z mikrobloga

@KrowkaAtomowka: upadłość konsumencka i witamy w raju. Mi ojciec nie zaplacil 5 miesiac i prokuratura umorzyla bo „jestem dorosly” dlug alimentacyjny wynosi 22k i rowniez prokuratura umorzyla :) jesli chlop chce sie uwolnić od dlugu to przepisuje wszystko na matke i zaklada upadlosc. 400zl miesiecznie rata i nara
  • Odpowiedz
@fantaa kiedyś z niego to ściągną, znajomej stary też nie płacił aż po latach znalazł robotę i miał trochę oszczędności na koncie to wtedy komornik sobie o nim przypomniał zajął mu wszystko i przelał jej. W #!$%@? miała ze ojciec wynajmuje pokój i ledwo starcza mu na życie, jej się w korpo bardzo dobrze wiodło a hajs był na kolejną wycieczkę.
Ja może tego nie rozumiem bo mam dobrego ojca ale nie
  • Odpowiedz
@KrowkaAtomowka: mieszkanie zawsze może sprzedać, to że wartość kredytu jest większa od wartości mieszkania nie ma znaczenia, ponieważ w takiej sytuacji spłacamy pozostały kapitał, a różnica jest Twoim zyskiem. Sytuacja jest oczywiście tragiczna, chciałem tylko zwrócić uwagę na ten błąd.
  • Odpowiedz
jak nie będzie płacił to pójdzie siedzieć, może lepiej żeby płacił mniej niż zasądzono (nie będzie podstaw do wyroku skazującego) i walczył równocześnie o obniżenie alimentów.
  • Odpowiedz
@ShowBiz: Dokładnie to, pożegnać się ze swoim aktualnym życiem, sprzedać mieszkanie, wylecieć z kasą do jakiegoś meksyku, pożyć tam 10 lat aż kasa się skończy i umrzeć albo zatrudnić się w jakiejś fabryce cocacoli na czarno. Typ w tym momencie ma do wyboru albo sznur albo uciec do kraju 3 świata
  • Odpowiedz
@Operator_imadla a ojciec najwidoczniej w #!$%@? miał własne dziecko, skoro musiał go komornik ścigać. Sytuacja z postu jest tragiczna i niesprawiedliwa, to oczywiste, ale to nie znaczy, ze każdy alimenciarz to takie świętoszek co biedny ma zasadzone takie absurdalne kwoty.
  • Odpowiedz