Wpis z mikrobloga

@Frundsberg: #!$%@? następny ma problemy z matematyką
2,5k (żalimentów) :30 (dni) = 83,3 pln dziennie:2 (2bachory)=41,65 pln na dzień do tego masz +opłaty +benzyna +lekarze +zajęcia dodatkowe +naprawy przy domu, które opłaca matka, dobrze byłoby żeby jeszcze coś jadła ale jej wydatków typu kosmetyki, chemia, jedzenie nie wliczamy ( ͡º ͜ʖ͡º)

no, w #!$%@? dużo hajsu, ja dzisiaj zakupiłam kebsa za 50 pln czyli za więcej
  • Odpowiedz
@PaulVale: Już przy założeniu konta musisz podpisać zgody, że oni twoje dane mogą udostępniać do polskich organów. Ale czy na bieżąco US może Ci kontrolować konto tak jak w przypadku polskich banków? Podejrzewam, że tak, bo to w sumie też bank w pewnym sensie.
  • Odpowiedz
@cisza666: nie ma czego takiego jak maksymalna kwota. Ta zależy od możliwości zarobkowych oraz regionu. Na prowincji będzie niższa niż w dużym mieście
  • Odpowiedz
@Gaahl75: co do pierwszych dwóch zgoda ale nie jesteś wstanie przewidzieć jak ktoś się zachowa po dekadzie a ludziom potrafi odbić od przypadkowego spotkania
  • Odpowiedz
Ja może tego nie rozumiem bo mam dobrego ojca ale nie pojmuje jak do #!$%@? nedzy będąc już w miarę dorosłym dzieckiem tak powyżej 16 roku życia, jak do #!$%@? nedzy można brać alimenty od własnego ojca?


@Operator_imadla: Matka weźmie dla siebie, dziecko o nich nie musi wiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LatajacyJeczmien: Jak spłacasz kredyt „normalnie” to płacisz wszystkie odsetki. Jak spłacasz wcześniej to spłacasz tylko pozostały kapitał (ewentualnie jakieś opłaty za wcześniejszą spłatę kredytu - zależy od umowy). Mieszkanie zakredytowant kilka lat temu obecnie ma na 99% większą wartość niż było wyceniane przez bank, więc dla kredytu w PLN moim zdaniem nie ma szans, żeby po sprzedaży mieszkania i spłacie kredytu wyjść na minus.
  • Odpowiedz
no ale masz dochód, przychód, koszty, skąd mają wiedzieć kiedy jesteś 10k na czysto a kiedy 100k na czysto? Możesz mieć 500k przychodu i 470k kosztów czyli 30k dochodu i co wtedy? Policzą od 500k?


@nad__czlowiek: Znaczenie ma tylko to, czy na koncie są pieniądze a nie ich pochodzenie czy przeznaczenie.
  • Odpowiedz
@SarahC: Ale matka też powinna dzieci utrzymywać (brać w tym udział). No i dostaje jeszcze 1000 zł od państwa. A i alimenty na remont domu nie powinny być przeznaczane. Tak samo, jak nie powinny być przeznaczane na matkę.
  • Odpowiedz