Wpis z mikrobloga

@KrowkaAtomowka: Jak wartość kredytu wyższa niż wartość mieszkania? To w jaki to kanał koleś dał się wpuścić? Tym bardziej, że kredyt już parę lat spłacany jak wnioskuję z opisu sytuacji xD Chyba, że myśli, że przy sprzedaży i wcześniejszej spłacie musi spłacić wszystkie odsetki to niech ktoś mu to wyjaśni.
  • Odpowiedz
Jak wartość kredytu wyższa niż wartość mieszkania? To w jaki to kanał koleś dał się wpuścić?


@ciezki_przypadek: no bo przecież mieszkanie wartę 300k a do spłaty jest 500k

¯\(ツ)/¯ serio myślisz że jakby ludzie w minimalnymi stopniu ogarniali, to głosowaliby na PiS?
  • Odpowiedz
@zalozylemkonto: Nie może nie płacić alimentów. Za długi, zaległości nikt Cię do więzienia nie wsadzi ale za brak płacenia alimentów zapewne pójdzie siedzieć i wtedy straci wszystko. Jak można komuś 3000zl alimentów zasadzić, przecież to chore.
  • Odpowiedz
@KrowkaAtomowka czyli nie jestem jedyny, który w trakcie rozwodu płacił większe alimenty na dwójkę dzieci, niż zarabiał będąc w związku. Wtedy moje dochody to jakieś 2500 i byłem jedynym żywicielem rodziny a ona napisała, że utrzymanie dwójki dzieci to ponad 4000zł xd. A, że nie tak dużo wcześniej otworzyłem działalność to dla sądu miałem nieograniczone możliwości zarabiania pieniędzy. Czyli mając firme możesz zarabiać milion tygodniowo.

Potem sie dziwić, że dochodzi do
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake alimenty powinny być wysokości 800+. Jak panna ma mrówki w cipie to niech kombinuje. A potem dziwne że tyle rozwodów i brak dzieci. Mało tego koleś nawet pewności nie ma czy to jego dzieci.
  • Odpowiedz
@KrowkaAtomowka: Tutaj jest odpowiedź dlaczego wielu facetów nie płaci w Polsce alimentów- nie dają rady. Powinno być jak w Niemczech stała kwota od OBOJGA byłch małżonków i tyle. Nie zaś dojeżdżanie kolesi nawet jak rozwód jest zasądzony bez ich winy, alimenty w chorej wysokości + jeszcze oddzielne alimenty na byłą żonę.
  • Odpowiedz
@zalozylemkonto: Nie może nie płacić alimentów. Za długi, zaległości nikt Cię do więzienia nie wsadzi ale za brak płacenia alimentów zapewne pójdzie siedzieć i wtedy straci wszystko. Jak można komuś 3000zl alimentów zasadzić, przecież to chore.


@ShowBiz: niestety ale tak

@Skowyrny_Johnny: #!$%@? za granicę. Sadek ale albo to albo niewolnictwo.

I teraz tak. Alimenciaży #!$%@?ć prądem (tych którzy rezygnują z opieki nad dzieckiem, a nie dostają
  • Odpowiedz