Wpis z mikrobloga

Tak sobie patrzę na tych kretynów z tego igenius i przypomniałem sobie historię co to mi ojciec opowiadał jak był w Danii na robocie i budowali stadninę dla koni dla Duńczyka, taka naprawdę dużą.
Ojciec nie znał tegoż właściciela i pewnego dnia mówi że przychodzi facet na roboczo ubrany pytał czy pomóc coś, robił z nimi ramię w ramię przy murowaniu, kawę wypił itd. Potem się ojciec dowiedział wieczorem że to właśnie ten gość co dla niego budują. Bez rolexow, butów Gucci i traktowania ludzi z góry tylko w roboczych trzewikach upaćkany cementem. Miał jakąś duża firmę transportową z tego co pamiętam a stadninę i konie to głównie dla dzieci bo w pobliżu nie było.
Tak też mi się wydaje że poważni ludzie którzy naprawdę mają duże pieniądze nie potrzebują się tym chwalić, a z reguły Ci biedni próbują na siłę wieszać na sobie jakieś drogie marki i traktować innych z góry bez żadnego powodu. Przedsiębiorczy człowiek mając nadwyżki $ kupowałby ziemię czy inne inwestycje a nie gadżety lui Vito xD

#frajerzyzmlm #sebcel #mlm
  • 35
@water-watera: @maz00rskie_mleko @genocidegeneral @mackbig Znajomego siostra wyszła za mąż za jakiegoś bogatego w #!$%@? Angola, generalnie nie wiem co typ robi, ale chyba ma jakieś kliniki medycyny estetycznej + coś związane z produkcją kosmetyków albo leków, mniejsza z większym. Generalnie typ w #!$%@? bogaty i właśnie jachty, domy #!$%@? muje.

No i wspólny znajomy miał weselę i ona przyjechała z tym Angolem do Polski. Z racji, że znajomy jest ze wsi
@haosek:

Co do jego jachtów, domów... to co on ma robić z hajsem jak ma go w ciul? Zawsze to jakaś inwestycja w nieruchomości/ruchomości, które można kiedyś sprzedać. A siana do grobu nie weźmie.


Niech se kupuje ale nie mowmy ze ktos nie szpanuje kasa bo nie ma koszulki z gucci za 500$ mimo ze ma jachty, prywatne samoloty i ferrari ktore sa warte dziesiatki milionow. Zreszta ubran tez pewnie nie
@Marek_Licyniusz_Krassus: A ci bogacze skad maja ubrania? Czesto od projektantow drozszych niz gucci. To ze cos nie ma logo na cala klatke to nie znaczy ze jest tanie. Wiele marek sprzedaje ubrania z duzym logo taniej niz te z malymi bo to darmowa reklama. Czesto maja zegarki warte dziesiatki albo i setki tysiecy dolarow. Po co skoro dokladniejszy zegarek maja w telefonie? To skromne zycie miliarderow to najczesciej zwykly PR.

Tu
mackbig - @MarekLicyniuszKrassus: A ci bogacze skad maja ubrania? Czesto od projektan...

źródło: FIMeR1nXIAAjV-0

Pobierz
@Staraagrafka: Dolny Śląsk. Generalnie mój ojciec często tak mówił. Nie wiem choć się domyślam - możliwe, że to jakaś naleciałość z gwary lwowskiej (w moich okolicach dużo przesiedlonych z Kresów i mamy w swojej mowie dużo naleciałości. Chociaż dużo osób nie zdaje sobie z tego sprawy.).
@water-watera Potwierdzam, właściciel mojej hacjendy ma poza moja łącznie z 10 mieszkań/domów, pracowałem u niego czasami w weekendy, na prawdę równy gość, nigdy nie musiałem brać swojego żarcia do niego na fuchę, za wszystko braliśmy się razem, nigdy nie afiszowal się tym co ma, a ma w #!$%@? biznesów i innych rzeczy, zgadzam się z Tobą.