Wpis z mikrobloga

@damienbudzik: A PIS TO LEPIEJ ZROBIŁ? DEMOKRACJA URA BURA UGA BUGA RYDZYK JASNA GÓRA KACZYŃSKI TVPIS
RYCHU PEJA ZIELONA GÓRA WIECIE CO Z NIM ZROBIĆ URHHHHHHHHHHHGGGGGGGG
ja nie wiem jak można w ogóle poważnie traktować te medialne wydarzenia polityczne, to z ludźmi jest problem, a nie z politykami
z fartem
@damienbudzik: a do czego ma zachęcać? „panowie głosujcie na konfederacje dzięki temu wasze partnerki będą musiały wbrew swojej woli urodzić rozczłonkowanego żelka, nawet kosztem własnego życia, wyjdziemy z UE, będziemy batożyć gejów, ruch narodowy zabroni wam palić zielsko, a Polske zawierzymy najświętszej maryji pannie, konstytucje zmienimy na konfederacje gietrzwałdzką, a sądy oddamy w ręce prawdziwych chrześcijan, realizujących prawo oparte na dekalogu XD”takie coś nie pasowałoby do profilu imprezy, taki przekaz chwyciłby
@damienbudzik: nie hardrockowym ani nawet nie wyłącznie rockowym tylko po prostu rockowym.
Sprawdź sobie lineup glastonbury.
Nawet na oryginalnym woodstocku grali artyści spoza kanonicznego rocka. Ba, na rock in rio tacy grają.

Ale wracając do meritum - tak, na każdym tego typu festiwalu na świecie konfiarze byliby potraktowani jak konfiarze. Co w tym dziwnego?
Ale wracając do meritum - tak, na każdym tego typu festiwalu na świecie konfiarze byliby potraktowani jak konfiarze. Co w tym dziwnego


@thorgoth: to ciekawe, bo byłem na festiwalach w wielu europejskich krajach i żaden nie był w ogóle nacechowany politycznie.
Na szigecie nie słyszałem, żeby ktoś gadał coś o Orbanowi.
Na rock im park nie słyszałem, żeby ktoś gadał coś przeciwko AfD
Na Leeds festivalu nie było żadnego politycznego #!$%@?.
@TenXen47 ile kosztuje urzędy państwowe i inne instytucje publiczne organizacja finałów WOŚP? Razem z czasem antenowym (albo jaka jest jego wartość) w tv/radio? Poza tym fundusz kościelny to nie jest haracz na kościół, tylko m.in. opłata za przejęte przez PRL nieruchomości i hajs z funduszu otrzymuja różne instytucje religijne (ofc krk w olbrzymie większości, ale jednak). PS wjb mam na kościół i Owsiaka, pzdr
@thorgoth: Tak prawdę mówiąc to, że umiarkowanie konserwatywno-liberalna partia, którą z grubsza można określić chadecją, czyli po prostu prawicą, promuje się na festiwalu odbywającym się pod auspicjami pacyfy i hasłami wziętymi wprost ze sztandarów rewolucji obyczajowej końca lat 60, to jest aberracja pokazująca w jakim miejscu na mapie politycznej zachodniego kręgu kulturowego jest polskie społeczeństwo. Dla kogoś z zachodu musi to być w sumie niezłe zaskoczenie i beka, Polak zaś nie