Wpis z mikrobloga

Zrób eksperyment i zacznij mówić konfiarskie rzeczy o żydach, pedałach, o jego ekscelencji obrońcy konserwatyzmu i przekonasz się jaki będzie odbiór twojej osoby przez innych, normalnych uczestników.


@thorgoth: Wśród kuców jest sporo korwinistów, więc nietrudno sobie znaleźć kompanów o podobnych poglądach na koncertach rockowych czy metalowych.
Generalnie większość moich znajomych uczęszczających na woodstocka (powiedzmy lata 2012-2016) miała poglądy raczej prawicowe. A ci z poglądami lewicowymi i centrowymi częściej wybierali Openera, Orange
Oczywiście to tylko dowody anegdotyczne, no ale jakoś tak zawsze kuce kojarzyli mi się z woodstockiem.


@damienbudzik: i tu wchodzimy w trudną kwestie czy kuc to konfiarz? Bo faktycznie, jak te lata temu jeździłem na koncerty Iron Maiden, AC/DC czy Metalliki to poglądy uczestników raczej były liberalne niż lewicowe.
Ale tamte towarzystwo raczej nie miałoby wspólnych tematów z Braunem czy Karyną Bosak, to były normalne kuce a nie religijne zajoby z
@TenXen47 bo takie jest prawo własności, jak ktoś utracił nieruchomości na rzecz państwa to może się starać o odszkodowania. Z kościołem jest taki problem, że stracił ich dużo i stoją na nich różne nieruchy, więc takie rozwiązanie jak mamy to 'mniejsze zło'. A skąd kościół je miał? To nie ma znaczenia, dostał w ten czy inny sposób, czasem kupił, czasem zostały mu nadane, ale respektując prawo własności i fakt, że kk nie
@troflix:

bo takie jest prawo własności, jak ktoś utracił nieruchomości na rzecz państwa to może się starać o odszkodowania.


To niech się sądową droga jak wszyscy starają a nie dostają za złotówkę warte miliony nieruchomości.

A potomkowie szlachcicow już dostali odszkodowania lub dalej mają majątki ziemskie bądź się ich pozbyli sprzedając


To gdzie oni są? Bo muszą być multimiliardera mi.
Tak, jest zupełnie normalne że na koncertach i festiwalach jedzie się po dyktatorach, fundamentalistach i innych ekstremalnych #!$%@?. Zawsze tak było


@thorgoth: Przypomnę Ci, że wątek był o rzekomym namawianiu do głosowania na PO, a nie o krytykowaniu fundamentalistów.
bo jak nie zainteresujesz się polityką to polityka zaintersuje sie tobą.


@thorgoth: mam nadzieję, że jak siedzisz na sraczu, albo uprawiasz seks, to też stosujesz tą zasadę i czytasz i dyskutujesz o polityce.
Serio, polityka to nie wszystko. Ludzie na festiwal muzyczny dla ćpunów jadą posłuchać gównianej muzyki i się naćpać, a nie słuchać jak to znowu ktoś nas okradł
P.S. Tą zasadę idzie pociągnąć w drugą stronę i usprawiedliwiać polityczne
Wszyscy tracili masowo całe majątki ale jakoś nie ma miliardowych odszkodowań


@TenXen47: co to za argument xD a to wina kościoła, że oni sobie wywalczyli odszkodowania za zagrabione mienie, a inni mieli to w dupie/nie chciało im się/nie mieli siły?
@marv0oo: tak, bo sam po komunie wywarł taka totalną presję że ludzie na to poszli. Sprawiedliwe wypłacenie wszystkim takich pieniędzy nie byłoby możliwe więc kosciol który sam za symbol ma bosego cieślę powinien te miliardy odpuścić. Jakim cudem apostołowie (przynajmniej tak kosciol wierzy) umieli tak rozpowszechnić wiarę a kosciol potrzebuje do tego miliardów?
powinien te miliardy odpuścić


@TenXen47: xD czemu miałby to robić? Komuniści im ukradli majątki, a ty coś gadasz o odpuszczaniu.

akim cudem apostołowie (przynajmniej tak kosciol wierzy) umieli tak rozpowszechnić wiarę a kosciol potrzebuje do tego miliardów?

Robili to co obecnie robi Polski KK - byli potrzebni władzy ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: