Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Siema wszystkim. Kolejny długoletni związek mi się zakończył, były partner rozmyślił się w kwestii posiadania dzieci, stabilizacji, budowania stałej relacji. Ja mam 32 lata i obiektywnie kobieta 7-8/10, mieszkam sama, mam stałą pracę na spoko stanowisku. I teraz pytanie gdzie szukać partnera, który tak jak ja pragnie założenia rodziny i stabilizacji w życiu?
Moja kumpela stwierdziła ostatnio że Tinder to już sam ściek i szukanie mięsa do ruchania, czy faktycznie tak jest?
Nie jestem jakaś wybredną suką, ale szukam kogoś ja moim poziomie, w sensie ochroniarz z Biedry to byłby dla mnie mezalians.
Macie pomysły? Czy może ten Tinder wcale taki nie straszny.

#zwiazki #milosc #rozowepaski #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 166
@mirko_anonim: Generalnie na tej apce jest mnóstwo ludzi szukających stałego partnera a nie tylko "mięsa" (sic) - bo jest to najpopularniejsza aplikacja randkowa, a na portalach alternatywnych ruch słaby.

Wiem, że dla Ciebie może to być ciężkie do przetrawienia ale wielu mężczyzn którzy są w podobnym wieku jak Ty i na podobnym poziomie socjo-ekonomicznym będą szukali nieco młodszej kobiety poniżej 30 roku życia.

Przecież żeby poznać, czy się chce żyć z
Ty widzę też nie ogarniasz, że sam fakt pracy w danym miejscu nie oznacza, że się tam pracowało zawsze, czy na zawsze tam zostanie. Dopowiadasz sobie rzeczywistość, aby się powywyższać nad tym, co sobie wyobrażasz, no brawo :P


@aegispolis: w wiekszosci przypadkow wlasnie niestety to oznacza. wiadomo, ze jakis tam promil to ludzie ktorym sie podwinela noga w zyciu ale wiekszosc to sa te same naburmuszone twarze ludzi ktorzy czuja sie
3. Nieistotne - "mieszkam sama, mam stałą pracę na spoko stanowisku"


@SrebrnySurfer: serio nie ma dla ciebie znaczenia, czy kobieta umie się sama utrzymać? To dlaczego pół wykopu tak krzyczy o "betabankomatach" i o tym, jakie okropne są różowe, które oczekują, że wszędzie sie za nie zapłaci, da sie im mieszkanie, itd.?
Przecież to jest gigantycznie istotna sprawa.
@aegispolis: Tak, prawdopodobieństwo iż pracownik Żabki to przyszły lekarz jest mała. Po prostu. Tym bardziej ktoś kto jest tam po 30-stce. Najczęściej jak coś jakieś się wydaje to takie jest. Jak widzę dobrze pachnącą, dobrze ubraną dziewczynę w kawiarni to prędzej założę, że coś robi sensownego w życiu. A jak zobaczę wulgarnie ubraną kobietę pod Mariottem to zapewne jest #!$%@?ą.

Jasne. Nie każdy kto nie skończył matury to debil. Jest pewnie
@mirko_anonim: partner, który tak jak ty pragnie założenia rodziny i stabilizacji w życiu to sobie rodzinę założy z 7 lat młodszą dziewczyną a nie próchnem, któremu dziwnym trafem "kolejny długoletni związek się skończył". Dodatkowo jeszcze 7-8/10 xD I jak szukasz kogoś na swoim poziomie to nie obrażaj ochroniarza z biedry, bo gwarantuję ci, że on akurat jest 2x mądrzejszy od ciebie xD
tak, wiem że bajt
@mirko_anonim: Ciężki temat, znam go bardziej od strony drugiej płci, bo wszystkie lepsze koleżanki to w tym wieku już dawno wyrwane ;) Imo najlepiej przez jakąś aktywność lub pasję. Polecam jakiś kurs surfingu, kite czy jakieś żeglarstwo. Wszędzie gdzie tworzy się taki trochę mikroklimat. 2 znajomych w ten sposób poznało ładne dziewczyny, oczywiście żaden związek nie przetrwał bo singielki w tym wieku, mimo, że potrafią być zadbane to na dłuższą metę
@Kruweczka oczywiście, że par będzie miała dużo, ale par, które chcą założenia rodziny to ja bym tam się raczej nie spodziewał. Podejrzewam, że wielu facetów tam może nawet udawać taka chęć tylko po to, żeby poruchac, weryfikowanie takich osób to kolejny rok jak nie dwa straty. Przypominam, że celem opki jest założenie rodziny, a nie znalezienie sobie po prostu faceta.
@klaun-szyderca: Jej ocena jest z dupy wzięta ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zresztą ocenianie kogokolwiek w takiej skali nie ma najmniejszego sensu, bo dla siebie będzie 7/10, dla kogoś 5/10 a inny stwierdzi, że jest 0/10, bo się nie spodoba xD
@stulejanusz

@Ulfric_Stormcloak: Uuuu kolego. Poruszyłeś termin ciąży geriatrycznej. Od razu można cię zakwalifikować jako faszystę i mizogina. Tymczasem biologia:

"Ciąża geriatryczna a wady wrodzone dziecka

Przykładowo, ryzyko urodzenia dziecka z zespołem Downa u kobiety 20-letniej wynosi 1 na 1231 ciąż, a u kobiety po 40. roku życia- 1 na 100. Wzrasta też ryzyko urodzenia dziecka z innymi aberracjami chromosomowymi np. zespołem Patau czy Edwardsa."


To, że publicznie się o tym nie
serio nie ma dla ciebie znaczenia, czy kobieta umie się sama utrzymać? To dlaczego pół wykopu tak krzyczy o "betabankomatach" i o tym, jakie okropne są różowe, które oczekują, że wszędzie sie za nie zapłaci, da sie im mieszkanie, itd.?

Przecież to jest gigantycznie istotna sprawa.


@BarkaMleczna: bo większość wykopu oczekuje tego patrząc na silne i niezależne kobiety, które z nimi konkurują o atencję świata. Wymagają tego od kobiet, które w