Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Siema wszystkim. Kolejny długoletni związek mi się zakończył, były partner rozmyślił się w kwestii posiadania dzieci, stabilizacji, budowania stałej relacji. Ja mam 32 lata i obiektywnie kobieta 7-8/10, mieszkam sama, mam stałą pracę na spoko stanowisku. I teraz pytanie gdzie szukać partnera, który tak jak ja pragnie założenia rodziny i stabilizacji w życiu?
Moja kumpela stwierdziła ostatnio że Tinder to już sam ściek i szukanie mięsa do ruchania, czy faktycznie tak jest?
Nie jestem jakaś wybredną suką, ale szukam kogoś ja moim poziomie, w sensie ochroniarz z Biedry to byłby dla mnie mezalians.
Macie pomysły? Czy może ten Tinder wcale taki nie straszny.

#zwiazki #milosc #rozowepaski #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 166
@ZielonyRozpustnik to samo mogę napisać o twoim wpisie że fikołki robisz tylko w przeciwną stronę niż ja ( ͡° ͜ʖ ͡°), a prawda jest taka że jak się do kogoś nie zagada i tej osoby nie pozna to problemy ze znalezieniem kogoś, a szczególnie kogoś na poziomie będą coraz większe. Zamiast wypisywać głupoty na wykopie z anonima ten czas może spożytkować dużo lepiej.
@mirko_anonim: ostatnio kręcimy bekę z koleżankami bo okazało się że na tinderze jest znany nam niebieski pasek lvl 30 który jeszcze rok temu był alkuso żulem co się słaniał na ulicy z przepicia wieczy bezrobotny bo do edukacji czegokolwiek był nie skory. Typ ma laske z dzieckiem z którą mieszka. Ale nie przeszkadza mu to ( ͡ ͜ʖ ͡) i założył sobie konto na tinderze, ogarnął
Po pierwsze, bardzo współczuję; jesteś jeszcze oczywiście młoda, ale znam realia.
Tinder, Badoo to rzeczywiście duży ściek, ale nie zamykaj sobie tej możliwości; rób dokładny research, czytaj opisy, jasno siebie określ. Wielu będzie kłamać co do oczekiwań, by Cię spotkać i poruchać, na to się przygotuj, i nie zrażaj. Są tam też normalni ludzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najlepiej jednak jest poznawanie w realu- może jakiś klub jeździecki,
@mirko_anonim: jak jest ładna to do 40 lvl będzie w topce. A przy 30 lvl na spokojnie jeszcze będzie miała listę chopow z którymi nawet nie da rady popisać bo będzie ich aż tylu że apka się zacznie ciąć. Więc najprawdopodobniej będzie musiała ich usuwać.
@mayder: a w jaki ja sposob fikolki robie? piszac, ze praca na ochronie to niezbyt ambitne zajecie bez perspektyw i z reguly nie pracuja tam ludzie zmotywowani i nastawieni na podnoszenie umiejetnosci/zarobkow? co jest w tym nieprawda?

a prawda jest taka że jak się do kogoś nie zagada i tej osoby nie pozna to problemy ze znalezieniem kogoś, a szczególnie kogoś na poziomie będą coraz większe


@mayder to zabawne, ze nie
no jak ktos ma 32 lata i jest ochroniarzem w biedrze to sorry ale swiadczy o czlowieku i mozecie zaklinac rzeczywistosc. ja mam 32 i nie wyobrazam sobie ze jestem w zwiazku z kobieta cl na kasie w biedrze pracuje. Juz nawet nie chodzi o hajs tylko o jakis vibe, co ona mi moze opowiedziec w czym doradzic? wiec to akurat rozumiem i powodzenia zycze. mysle ze na tinderze mozna znalezc milosc
. moze niech jeszcze poszuka wsrod sebiksow na patoosiedlach partnera no bo c'mon moze po prostu ktos sie zle urodzil ale jest mily i cieply tylko no zyje z sebiksami bo nie zna innego swiata xD przeciez tak tez moze byc i nie zaprzeczysz.

Widzę że coraz lepsze przykłady dajesz. Co będzie następne, niech śmierdzących meneli zagaduje bo mogą być fajnymi facetami. Kompletnie nie zrozumiałeś co napisałem, na ale co się dziwić
w wiekszosci przypadkow wlasnie niestety to oznacza. wiadomo, ze jakis tam promil to ludzie ktorym sie podwinela noga w zyciu ale wiekszosc to sa te same naburmuszone twarze ludzi ktorzy czuja sie wazni bo odpowiadaja za


@ZielonyRozpustnik: Ale mi nie musisz potwierdzać, że kierujesz się stereotypami, generalizujesz i oceniasz ludzi na tej podstawie. Ja już to wiedziałem i ci o tym pisałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To
@mirko_anonim dokładnie Cię rozumiem, miałam kiedyś podobną sytuację, z tym że byłam trochę młodsza. I znalazłam se chłopa na wykopie xDD napisał do mnie na priv i szybko się okazało, że to miłość mojego życia (ʘʘ)
Dziś jesteśmy małżeństwem i za chwilę będziemy rodzicami, wszystko się super układa, nigdy nie byłam tak szczęśliwa jak z nim () także wszystko przed Tobą
Ale mi nie musisz potwierdzać, że kierujesz się stereotypami, generalizujesz i oceniasz ludzi na tej podstawie.


wiadomo, wszyscy ochroniarze w branzy to wybitni specjalisci w roznorakich dziedzinach majacy wczesniej dobra prace na wysokoplatnych stanowiskach tylko no akurat im sie noga podwinela i wyladowali w markecie jako ochroniarz. ale ze mnie wstretny stereotypiarz i generalizator.

a teraz tak ciut powazniej: ktora z tych cech Twoim zdaniem najbardziej pasuje do trzydziestoparoletniego pracownika ochrony w
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Może to co napiszę będzie dla Ciebie gorzką pigułką do przełknięcia, ale faceci 32+, których Ty uważasz za atrakcyjnych Ciebie już za taką uważać nie będą i będą woleli znaleźć partnerkę o kilka lat młodszą.
Dla mężczyzn status społeczny kobiety ma mniejsze znaczenie i często jest tak, że "kobiety sukcesu" przejmują wiele cech mężczyzn, co jest nieatrakcyjne dla większości facetów.


@mirko_anonim:

Tinder to już sam ściek i szukanie mięsa do ruchania, czy faktycznie tak jest?


Tak faktycznie jest.
Spróbuj szybkich randek, ale najlepiej poznawać ludzi przez przyjaciół.
A jak jesteś religijna, to wtedy szukaj w organizacjach religijnych.

który tak jak ja pragnie założenia rodziny i stabilizacji w życiu?

ale szukam kogoś ja moim poziomie


Tutaj możesz mieć problem, bo wykształceni i dobrze zarabiający faceci rzadziej chcą mieć dzieci, niż ci pracujący