Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Siema wszystkim. Kolejny długoletni związek mi się zakończył, były partner rozmyślił się w kwestii posiadania dzieci, stabilizacji, budowania stałej relacji. Ja mam 32 lata i obiektywnie kobieta 7-8/10, mieszkam sama, mam stałą pracę na spoko stanowisku. I teraz pytanie gdzie szukać partnera, który tak jak ja pragnie założenia rodziny i stabilizacji w życiu?
Moja kumpela stwierdziła ostatnio że Tinder to już sam ściek i szukanie mięsa do ruchania, czy faktycznie tak jest?
Nie jestem jakaś wybredną suką, ale szukam kogoś ja moim poziomie, w sensie ochroniarz z Biedry to byłby dla mnie mezalians.
Macie pomysły? Czy może ten Tinder wcale taki nie straszny.

#zwiazki #milosc #rozowepaski #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 166
via mirko.proBOT
  • 4
Anonim (nie OP): A co jest złego w ochroniarzu z biedronki? Zdajesz sobie sprawę, jak bardzo mogłaś zrobić komuś przykro takim generalizowaniem? Nie jest Tobie wstyd za takie zachowanie? Masz jakieś uczucia, bo zdaje się, że chyba nie skoro takie masz podejście do ludzi i później dziwisz się, że inni cię zostawiają.

via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): tinder, badoo i inne tego portale są ok.
pamiętaj żeby wygrać trzeba grać! swipować. randkować.. nie trać czasu na randki face to face- kup sobie prepaida i z poważnymi kandydatami prowadź rozmowy przez telefon na początek (- lub koniec). jak będzie ktoś ciekawy umów się.
wszędzie będzie takie samo "bagno". no może na tinderze będzie więcej wyrafinowanych i kumatych ludzi bo jednak tinder ma wyższe progi dojenia przez
po co ciekawemu 40-latkowi baba po ścianie, którą dodatkowo facet zostawił po kilku latach związku?

To coś z nią jest nie tak


@lexico: dla gościa co ma 40 lat, wolna 32 latka to bardzo dobra partia

Ściana może i tam istneje, ale w zależności od wieku stoi gdzie indziej
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): >@mirko_anonim:

Ja mam znajomego, który jest samotny i bardzo szuka kobiety. Z wyglądu i wzrostu totalny przeciętniak, ale każdy go lubi.

Ale ma pewne wady, nie do przejscia przez 100% kobiet, jakim był "polecany".

Ano takie, że nie ma w sobie ani 1% samca alfa, raczej uległy, mega ciepły, no i zarabia tylko ok 1k ponad minimum.

Wszystkie rozwódki, bo mówimy o przedziale ok 30-40 lat, ktyóre szukały
@ZielonyRozpustnik na pewno nie oceniać po"okładce". Może taki chłopak po prostu sobie dorabia na drugim etacie bo odkłada na nowy samochód czy mieszkanie/dom. Z takim podejściem oceniania kogoś bez poznania tej osoby nie wróży dobrze przy szukaniu partnera życiowego, w szczególności w wieku 32 lat.
@mirko_anonim w sumie to tutaj ci beda #!$%@? jakies malolaty, ze jestes stara, wybredna etc. #!$%@? to i po prostu szukaj po znajomych znajomych. Jakies grupy zainteresowan etc. Wiadomo, ze tutaj tez bedzie zaraz #!$%@?, ze nie chcesz kogos o nizszym statusie - to napisza przegrywy bez pracy i kariery. Jak kiedys sami moze beda w takiej sytuacji to zobacza, ze trudno przeskoczyc pewne rzeczy.
@BarkaMleczna

>3. Nieistotne - "mieszkam sama, mam stałą pracę na spoko stanowisku"


@SrebrnySurfer: serio nie ma dla ciebie znaczenia, czy kobieta umie się sama utrzymać? To dlaczego pół wykopu tak krzyczy o "betabankomatach" i o tym, jakie okropne są różowe, które oczekują, że wszędzie sie za nie zapłaci, da sie im mieszkanie, itd.?

Przecież to jest gigantycznie istotna sprawa.


pół wykopu i nie tylko krzyczy tak dlatego że kobiety sobie znalazły
Może taki chłopak po prostu sobie dorabia na drugim etacie bo odkłada na nowy samochód czy mieszkanie/dom.


@mayder: nie no juz nie robmy takich fikolkow ( ͡° ͜ʖ ͡°) przeciez wiadomo, ze OPce na pewno nie przeszkadza sam fakt bycia ochroniarzem tylko perspektywy rozwojowe/finansowe tego typu zawodu. OPka szuka powaznej relacji nastawionej na zalozenie rodziny - raczej niechcialbym, zeby jedyne podwyzki przy ciagle rosnacych kosztach zycia jakie