Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Siema wszystkim. Kolejny długoletni związek mi się zakończył, były partner rozmyślił się w kwestii posiadania dzieci, stabilizacji, budowania stałej relacji. Ja mam 32 lata i obiektywnie kobieta 7-8/10, mieszkam sama, mam stałą pracę na spoko stanowisku. I teraz pytanie gdzie szukać partnera, który tak jak ja pragnie założenia rodziny i stabilizacji w życiu?
Moja kumpela stwierdziła ostatnio że Tinder to już sam ściek i szukanie mięsa do ruchania, czy faktycznie tak jest?
Nie jestem jakaś wybredną suką, ale szukam kogoś ja moim poziomie, w sensie ochroniarz z Biedry to byłby dla mnie mezalians.
Macie pomysły? Czy może ten Tinder wcale taki nie straszny.

#zwiazki #milosc #rozowepaski #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 166
  • Odpowiedz
Moja kumpela stwierdziła ostatnio że Tinder to już sam ściek i szukanie mięsa do ruchania, czy faktycznie tak jest?


@mirko_anonim: Always has been

Nie jestem jakaś wybredną suką, ale szukam kogoś ja moim poziomie, w sensie ochroniarz z Biedry to byłby dla mnie mezalians.


@mirko_anonim: Ale jak oceniasz poziom po miejscu pracy, to raczej twój zbyt wysoki nie jest, dasz radę
  • Odpowiedz
@czescmampytanie nigdy nie celowałam w idealnych, po prostu fajny zadbany chłopak, taki jest plan


@mirko_anonim: nikt tu nie napisał ze celowałaś w idealnych, tylko może być tak ze ten fajny zadbany chłopak(który musi mieć prestiżowy zawód i pewnie musi być 7-8/10 tak jak ty), już jest spoza twojej ligi.
  • Odpowiedz
Nie wiem z jakiego jesteś miasta, ale w moim (ok. 200k) o dziwo dość spoko wyglądają facebook randki (z tej strony facet, 30 lat). Sporo dziewczyn wygląda dość normalnie, raczej nie ma insta szonów, jest jakiś tam procent lekkiej patologii, ale ogólnie nawet idzie złapać fajne pary i nawiązać ciekawy kontakt. Być może panowie też prezentują się względnie przyzwoicie :)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim jak nie jesteś #!$%@?, nie masz wymagań z dupy, nie jesteś księżniczka to sobie spokojnie kogoś ogarniesz.
Może znajomi, którzy jeszcze bombelkow nie maja? Robią jakieś domoweczki, grille, etc? Na silke tez można kogoś poznać.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Można w pracy, można na siłowni, można wśród znajomych, może ktoś zaufany kogoś Ci poleci ;). Możesz kogoś zaprosić, np. do kina, na spacer, coś zjeść. Ja usunąłem Tindera po tygodniu, bo jest to okropna aplikacja. Wolę jednak umówić się z kimś, kogo miałem już okazję chociaż 'podejrzeć'.
  • Odpowiedz
Sam nie wyobrażam sobie spotykać z kims kto aspiruje lub tez już dotarł do docelowego miejsca w postaci pracy w markecie


@Kayleigh: I z góry zakładasz, że jak ktoś tam pracuje, to zapewne jest to jego szczyt ambicji i musi być głupim debilem, no fajno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Aktywności off-line: lokalna grupa zainteresowań przy domu kultury - morsy, poniedziałkowi biegacze, wtorkowy klub kinomaniaka, klub wędrownika, kluby absolwenckie itd. To pozwoli poszerzyć grono znajomych i wejść w interakcje. Do tego odnowienie kontaktów z dawnymi znajomymi, chodzenie na wszelkiego rodzaju spotkania, imprezy, wesela.
  • Odpowiedz
@bi-tek: Teraz już nie szukam ¯\(ツ)/¯, ale spotkałem się z dziewczyną z pracy, która urzęduje 12 pięter niżej i którą nagrała mi koleżanka z mojego piętra
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 16
budowania stałej relacji. Ja mam 32 lata i obiektywnie kobieta 7-8/10, mieszkam sama, mam stałą pracę na spoko stanowisku. I teraz pytanie gdzie szukać partnera, który tak jak ja pragnie założenia rodziny i stabilizacji w życiu?

Moja kumpela stwierdziła ostatnio że Tinder to już sam ściek i szukanie mięsa do ruchania, czy faktycznie tak jest?

Nie jestem jakaś wybredną suką

@mirko_anonim:
Ja mam znajomego, który jest samotny i bardzo szuka kobiety.
  • Odpowiedz