Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Siema wszystkim. Kolejny długoletni związek mi się zakończył, były partner rozmyślił się w kwestii posiadania dzieci, stabilizacji, budowania stałej relacji. Ja mam 32 lata i obiektywnie kobieta 7-8/10, mieszkam sama, mam stałą pracę na spoko stanowisku. I teraz pytanie gdzie szukać partnera, który tak jak ja pragnie założenia rodziny i stabilizacji w życiu?
Moja kumpela stwierdziła ostatnio że Tinder to już sam ściek i szukanie mięsa do ruchania, czy faktycznie tak jest?
Nie jestem jakaś wybredną suką, ale szukam kogoś ja moim poziomie, w sensie ochroniarz z Biedry to byłby dla mnie mezalians.
Macie pomysły? Czy może ten Tinder wcale taki nie straszny.

#zwiazki #milosc #rozowepaski #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 166
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: według mnie kobiety powinny szukać facetów na silowni. Faceci na silownie często chodzą regularnie gdy chcą się zbudować/ wrócić do formy po związku, lub po prostu o siebie dbają. Facetowi nie bardzo wypada zagadywać na silce, ale dziewczyna luzna gadkę jak rzuci to szybko dowie się czy facet chce to ciągnąć czy nie. No i przy okazji moze zrzucić trochę tluszczu. Przyjemne z pożytecznym.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): Nie słuchaj niektórych sfrustrowanych wykopków. Jeśli mieliście plant z chłopakiem, a on nagle się rozmyślił, to słabo z jego strony, może wcześniej tego nie przemyślał. No ale też każdy ma prawo do zmiany. Lepiej tak, niż nie czując tego. No ale nie znam szczegółów.

Na Tinderze jest tyle ludzi, że na pewno ktoś się znajdzie. Ważna jest po prostu selekcja, czytanie opisów. Albo poznać kogoś w prawdziwym żyćku. Polecam grupy sportowe na Facebooku np. Uprawiający sporty to często fajni ludzie, dodatkowo zazwyczaj będą ciągnąć w górę jeśli chodzi o Twoje zdrowie i dietę.

Mam 32 lata, jeszcze nie tak tragicznie, jeśli jesteś rzeczywiście spoko i w miarę ogarnięta, to serio masz szansę znaleźć kogoś fajnego. Jak miałem 23 lata, to też myślałem, że mając 30 wciąż bym chciał dziewczyny, co mają 20 lat. Może dlatego tak myślą wykopki. Teraz mam 30 i zakres 25-33 dla mnie byłoby spoko myślę.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim ale Wy w ogóle rozmawialiście o tych dzieciach i stabilizacji? Czy po prostu 5 lat temu Ci powiedział, że chciałby mieć z Tobą dzieci, potem temat ucichł, Ty go nie poruszałas i zostałaś "oszukana"? Zdania na taki temat się nie zmienia z dnia na dzień. Na Tinderze nic nie znajdziesz, ogólnie będzie Ci z tym raczej ciężko. Możesz się tylko w sumie rozglądac w tej swojej spoko pracy, wybadac kto
  • Odpowiedz
W sumie, zawsze może uda się znaleźć ciekawego 40 latka, ale wątpliwe.


@Ulfric_Stormcloak: po co ciekawemu 40-latkowi baba po ścianie, którą dodatkowo facet zostawił po kilku latach związku?
To coś z nią jest nie tak.
  • Odpowiedz
jak ktoś tam pracuje, to zapewne jest to jego szczyt ambicji i musi być głupim debilem,


@aegispolis: też mnie uraziło stwierdzenie OPki z tym ochroniarzem, świadczące o braku empatii i przerośniętym ego co jest dużym red flagiem, ale z drugiej strony facet pracujący jako ochroniarz w biedrze w wieku 30+ może nie rokować na dobrą partię do związku i nie chodzi tylko o kwestie finansowe, ani nie chodzi o to
  • Odpowiedz
Sam bym się źle czuł i byłaby to spora bariera, gdybym związał się z dziewczyną, która jest córką właściciela dużej firmy, a matka ordynatorem neurologiem - po prostu to jest trochę inny świat i różnica w sposobie życia i wzajemnych oczekiwaniach mogłaby być zbyt duża.


@NieBendePrasowac: Póki co opka nie napisała nic o tym swoim poziomie. A co do pracy w biedrze - też różne sytuacje w życiu mogą się
  • Odpowiedz
Ale jak oceniasz poziom po miejscu pracy, to raczej twój zbyt wysoki nie jest, dasz radę


@aegispolis: a po czym ma oceniac? jesli dla kogos w podobnym wieku (~30lat) szczytem mozliwosci jest praca w ochroniarce to do najbystrzejszych prawdopodobnie nie nalezy a i zaoferowac nie moze wiecej ogatnietej kobiecie ktora ma spoko prace.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 5
Anonim (nie OP): Jestem facetem więc moje doświadczenia nieco inne ale mam 35 lat, całkiem przystojny (jest część kobiet która lubi ten mój typ urody- wyglądam dość młodo, młodzieńczo;)), pracuje w korpo i szukanie na tinderze to dramat dla faceta. Dla kobiet nie wiem- znam kilka par z tindera ale generalnie tak jak w życiu większość spotkań i rozmów to strata czasu. Uważam że lepiej poznać kogoś live nawet zagadac w sklepie albo kawiarni jak jestem z kimś- od razu widzisz kogoś, jego energię, wysławianie się i zachowanie. Poznać przez znajomych.
Inna opcja- jak masz jakąś zajawkę to korzystać z grup fejsowych jakieś zajęcia grupowe wyjazdy etc.
Ale prawda jest jedna- nikt nie da Ci recepty bo tu nie ma rozwiązania tylko trzeba próbować i zwiększać szansę poznania kogoś - wychodzenie z domu, zapisywanie się na eventy i zajęcia w grupach, wyjazdy etc.

Wiem ogólne i mało pomocne ale tak właśnie wygląda życie większość osób wchodzi w związek z jedną z pierwszych osób, które się nimi zainteresowały i lepiej się poznali jakoś zbliżyli do siebie. Mało kto robi casting i szuka żeby w ogóle dopasować się bo uznają że pewne rzeczy są tak oczywiste i ogólne że przecież nie ma o czym mówić....
Nawet proste rzeczy typu sprzątanie po sobie, bycie uprzejmym, robienie tego co się mówi, bycie prawdomównym w jak największej ilości spraw w tym w kluczowych kwestiach (choć ja nie rozumiem kłamstw typu - jadłeś w pracy? Może zjemy razem. A on jadł ale nie powie jej i zjada drugi obiad z
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Jeśli bez dzieci i faktycznie zadbana to jeszcze spokojnie kogoś znajdziesz. Na tinderze czy innych portalach jest pełno ludzi, kwestia odpowiedniego wyboru
A no i zawsze możesz napisać na #mirekszukazony lub odpowiednim tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


· Akcje: Odpowiedz anonimowo
  • Odpowiedz
Ja mam 32 lata i obiektywnie kobieta 7-8/10, mieszkam sama, mam stałą pracę na spoko stanowisku


@mirko_anonim: Z rzeczy, które interesują faceta szukającego kobiety do stałego związku wymieniłaś:
1. Ważną - "obiektywnie kobieta 7-8/10
2. Odrzucającą - "Ja mam 32 lata"
3. Nieistotne - "mieszkam sama, mam stałą pracę na
  • Odpowiedz
A co do pracy w biedrze - też różne sytuacje w życiu mogą się wydarzyć.


@aegispolis: ale w wiekszosci przypadkow sa to zwykle lenie o niskich aspiracjach. prace w markecie na ochronie mozna "wybaczyc" jak ktos ma 24 lata i na studia sobie dorabia a nie jak ma 30+ i do tego czasu nie ogarnal nic lepszego
  • Odpowiedz
@ZielonyRozpustnik: Ty widzę też nie ogarniasz, że sam fakt pracy w danym miejscu nie oznacza, że się tam pracowało zawsze, czy na zawsze tam zostanie. Dopowiadasz sobie rzeczywistość, aby się powywyższać nad tym, co sobie wyobrażasz, no brawo :P
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Pakowanie się w dziecko i slub to dla faceta samobójstwo w tych czasach. Jeszcze jak nalegałas to na pewno pomyślał ze chcesz go na alimenty zrobić. Pozdrawiam cieplutko.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Jak zwykle w komentarzach obrażanie kobiet po 25 roku życia, mimo że teraz młode laski to w 80% ulane świnie, które się tego nie wstydzą, ale dla wykopków wystarczy, że typiara ma 15 lat, reszta się nie liczy. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Opko, jak odpalisz tindera, to w ciągu 24h masz tyle par, co typowy wykopek nie zobaczy przez całe życie, a jak naprawdę jesteś
  • Odpowiedz