Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Siema wszystkim. Kolejny długoletni związek mi się zakończył, były partner rozmyślił się w kwestii posiadania dzieci, stabilizacji, budowania stałej relacji. Ja mam 32 lata i obiektywnie kobieta 7-8/10, mieszkam sama, mam stałą pracę na spoko stanowisku. I teraz pytanie gdzie szukać partnera, który tak jak ja pragnie założenia rodziny i stabilizacji w życiu?
Moja kumpela stwierdziła ostatnio że Tinder to już sam ściek i szukanie mięsa do ruchania, czy faktycznie tak jest?
Nie jestem jakaś wybredną suką, ale szukam kogoś ja moim poziomie, w sensie ochroniarz z Biedry to byłby dla mnie mezalians.
Macie pomysły? Czy może ten Tinder wcale taki nie straszny.

#zwiazki #milosc #rozowepaski #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 166
@Ulfric_Stormcloak: Uuuu kolego. Poruszyłeś termin ciąży geriatrycznej. Od razu można cię zakwalifikować jako faszystę i mizogina. Tymczasem biologia:
"Ciąża geriatryczna a wady wrodzone dziecka
Przykładowo, ryzyko urodzenia dziecka z zespołem Downa u kobiety 20-letniej wynosi 1 na 1231 ciąż, a u kobiety po 40. roku życia- 1 na 100. Wzrasta też ryzyko urodzenia dziecka z innymi aberracjami chromosomowymi np. zespołem Patau czy Edwardsa."

To, że publicznie się o tym nie mówi
w sensie ochroniarz z Biedry to byłby dla mnie mezalians.


@mirko_anonim: dokładnie, tak samo mechanik, nie wiem tynkarz, kierowca widlaka - no chyba że byłby czadem albo miał własną firmę to wtedy gadzi mózg to zinterpretuje jako atrakcyjny partner xd
@stulejanusz warto wspomnieć o tym, jak cialo 20-letniej kobiety regeneruje się po ciazy, a jak cialo 40-letniej. Oczywiście, z wiadomych względów po 40 nie patrzy się na sam wygląd, ale fizjologicznie, to po prostu przepaść. Wrastają wszystkie czynniki ryzyka - cukrzyca ciążowa, nadciśnienie, żylaki, hemoroidy, a to tylko początek góry lodowej. Bardzo łatwo o niski poziom zelaza, a co za tym idzie - zęby. Od zębów mamy choroby zwiazane z ukladem krążenia,
@stulejanusz i tez nie ma co potępiać "statsze osoby" za posiadanie dzieci w wieku 40 lat. Osiągając stabilizację materialną masz większą szansę na to, że twoje potomstwo odniesie sukces w swoim dorosłym życiu. A nie da się wybielić, ani zachęcić do rodzenia dzieci w wieku 20 lat mimo, że to najlepszy wiek na posiadanie potomstwa, gdzie wskaźniki chorób genetycznych są praktycznie zerowe.