Wpis z mikrobloga

Pytanie do #rozowepaski
Czy wolnościowe poglądy to serio aż taki redflag i problem dla was? Próbuję znaleźć dziewczynę, ale na wspomnienie o Konfederacji czy Mentzenie kontakt nagle się urywa..
Dodam, że jestem ogarniętym gościem (scrum master 15k here), a nie jakimś piwniczakiem co mieszka z mamą. Serio bolą was niskie i proste podatki, żeby można było się bogacić w sensownym tempie?

#zwiazki #tinder #kiciochpyta #mirekszukazony #seks #badoo #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow
  • 285
@Anakee: gratuluję siania dalszej propagandy i powtarzania bzdur, 11 posłów z konfy przegłosowalo ustawę xD @paruweczkowy_kapitalista też trochę nie rozumiem, że głównym argumentem jest aborcja, po pierwsze i tak pis dalej trzyma aborcję (konfa tylko jest zdania jak pis), a baby mają biedę umysłową w głowie i po prostu chciałyby mieć skrobankę na żądanie, przecież jej ciało to może robić co chce. Da dupy i dowie się po 3 miesiącach, że
No zdarzyło się, że z grubej rury potrafiła mi czasem laska od razu wyjechać o polityce, poglądach na małżeństwo, aborcję czy zakładanie rodziny (trochę za grube tematy na pierwsze spotkania). W takiej sytuacji nie ma właściwej odpowiedzi, albo przypasujecie poglądowo z dziewczyną albo nie. Jest duża polaryzacja społeczeństwa i nikt nie pójdzie na kompromisy. Oczywiście swoje zdanie też mam, ale po prostu nie chce mi się ścigać kogoś z widłami i bawić
MrExploder - No zdarzyło się, że z grubej rury potrafiła mi czasem laska od razu wyje...

źródło: latest

Pobierz
Bait 2/10 ale odpiszę, co mi szkodzi. Załóżmy, że się spotykamy - różowa here.

Rozumiem, ze poza niskimi podatkami zapoznałeś się ze światopoglądową częścią przekonań konfederatów. Z bardziej rażących przykładów: „umrze to umrze”(Bosak o nieuleczalnie chorych płodach) albo Memcen o ciąży z gwałtu, że to jest „mega niefajna sytuacja” ale donosić trzeba. Dodaj do tego opinie Krula o kobietach(od których przecież nikt z kolegów się nie odcina) i dla mnie automatycznie kreujesz