Wpis z mikrobloga

Pytanie do #rozowepaski
Czy wolnościowe poglądy to serio aż taki redflag i problem dla was? Próbuję znaleźć dziewczynę, ale na wspomnienie o Konfederacji czy Mentzenie kontakt nagle się urywa..
Dodam, że jestem ogarniętym gościem (scrum master 15k here), a nie jakimś piwniczakiem co mieszka z mamą. Serio bolą was niskie i proste podatki, żeby można było się bogacić w sensownym tempie?

#zwiazki #tinder #kiciochpyta #mirekszukazony #seks #badoo #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow
  • 285
  • Odpowiedz
@paruweczkowy_kapitalista:
wolę gwarancje praw kobiet + nie płacić socjalów

Do tego nie chcę przymusowej służby wojskowej, ani powrotu do tego, że ojciec dzieci pracuje po 14 godzin dziennie. Oraz chcę lepszego poszanowania praw zwierząt. Więcej dobrego jest z lewicą niż z prawicą.
  • Odpowiedz
@paruweczkowy_kapitalista: Myślę że nie chodzi o memcena tylko o to, że dziewczyna nie szuka kogoś kto będzie pier*** na randkach i wieczorami o polityce. Może laska jedna z drugą chciała się bzykać a Ty wyskoczyleś z niskimi podatkami XD Co za przegryw XD
  • Odpowiedz
@baca1992 przypadkiem wspomniałem, gdy opowiadałem jak spędziłem dzień..no i wyszło, że byłem na piwie z Mentzenem. Wydawało mi się to dość neutralne. Po prostu poszedłem posłuchać co ten człowiek ma do powiedzenia o gospodarce. Nie powiedziałem nic w stylu "a tak w ogóle to głosuje na Konfederację"
  • Odpowiedz
@paruweczkowy_kapitalista:
Nie, to co robisz to nie jest prawdziwa dyskusja. Prawdziwa dyskusja polega na tym, że się próbuje zrozumieć zdanie drugiej osoby i z czego ono wynika, natomiast Tobie najbardziej zalezy na tym, aby takim ludziom odpowiedzieć, że nie mają racji - potrafiąc przy tym sypać ogólnikami czy tylko teoretycznie odnosić się do tego, co druga osoba napisała.
Dam Ci przykład.
@peszek_leszek napisała Ci co jest dla niej problemem.
  • Odpowiedz
@paruweczkowy_kapitalista:

Serio bolą was niskie i proste podatki, żeby można było się bogacić w sensownym tempie?


Nie, mam gdzieś, kto popiera jaki model gospodarki, słuszny bądź nie. Cała światopoglądowa reszta - zdecydowanie boli i to przy wyborze partnera do związku już trudno mieć gdzieś.
  • Odpowiedz
@paruweczkowy_kapitalista: Po pierwsze, nie zmieniaj się dla kobiety bo to tylko będzie oznaczać, że jesteś pantoflarzem bez własnego zdania. Wejdź sobie na Bumble i zobacz jakie poglądy polityczne dominują wśród kobiet. Same lewaczki. Ich jedyna wiedza nt. polityki pochodzi z krótkich infografik lewicowych fanpage'y na Facebooku / Instagramie lub z lewicujących TikToków. Kobiety są z reguły bardziej emocjonalne niżeli logiczne, stąd preferencje lewicowe są tu zrozumiałe. Na Twoim miejscu w
  • Odpowiedz