Wpis z mikrobloga

Pytanie do #rozowepaski
Czy wolnościowe poglądy to serio aż taki redflag i problem dla was? Próbuję znaleźć dziewczynę, ale na wspomnienie o Konfederacji czy Mentzenie kontakt nagle się urywa..
Dodam, że jestem ogarniętym gościem (scrum master 15k here), a nie jakimś piwniczakiem co mieszka z mamą. Serio bolą was niskie i proste podatki, żeby można było się bogacić w sensownym tempie?

#zwiazki #tinder #kiciochpyta #mirekszukazony #seks #badoo #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow
  • 285
  • Odpowiedz
  • 21
Po prostu opowiadałem jak spędziłem dzień

ale na wspomnienie o Konfederacji czy Mentzenie kontakt nagle się urywa..


@paruweczkowy_kapitalista: To nie jest problem z poglądami, tylko z #!$%@? podejściem do spotkań/randki.
Jakby dziewczyna wspominała mi na pierwszym, drugim spotkaniu o poglądach politycznych, to bym w sumie olał od razu, bo to już zahacza o fanatyzm polityczny - bez różnicy czy głosowała na KO, PiS, Konfę czy Lewicę, a nawet PSL.

No i
  • Odpowiedz
byłem na piwie z mentzenem i paru innych spotkaniach wolnościowych


@paruweczkowy_kapitalista: byłeś na oficjalnych/publicznych spotkaniach które można nagrywać, ja z kolei przez 2 lata mieszkałem w Toruniu i tak się składa, że z Mentzenem lubiliśmy te same bary (na długo przed tym jak kupił swój lokal) i to co #!$%@? mentzen o 2 w nocy w ogródku piwnym Kadru #!$%@?ł to się nie nadaje do cytowania, a jego towarzystwo tylko go
  • Odpowiedz
  • 21
Czy wolnościowe poglądy to serio aż taki redflag i problem dla was? Próbuję znaleźć dziewczynę, ale na wspomnienie o Konfederacji czy Mentzenie kontakt nagle się urywa


@paruweczkowy_kapitalista: jak masz wolnościowe poglądy to po co mówisz o Konfie czy Mentzenie? Co ma jedno do drugiego? Co ma nacjonalizm i fanatyzm religijny do wolności?
  • Odpowiedz
@paruweczkowy_kapitalista: jako scrum master który zarabia 15k być może kiedyś też dojdziesz do wniosku, że w obecnym globalizmie finansowo sobie poradzisz niezależnie od sytuacji gospodarczej, ale z zamordyzmem światopoglądowym już sobie nie dasz rady. Też kiedyś przechodziłem przez ten etap i boli mnie, że muszę płacić tyle podatków i nic z tego nie mieć, ale liberalizm światopoglądowy jest więcej wart, niż liberalizm gospodarczy. No chyba, że Ci psuje kościółkowa wizja świata,
  • Odpowiedz
@paruweczkowy_kapitalista: Tak, dla mnie to ogromny red flag. Pierwszym powodem jest ich światopogląd na role kobiety, jej prawa, a także mieszanie się w prawo do aborcji chorych płodów. Drugim powodem jest ekonomia- część pomysłów ujdzie, ale te najważniejsze według mnie odpadają. To raczej pokazuje, że wyborca konfederacji słucha jedynie haseł, a nie interesuje się jakby cokolwiek miało wyglądać po zaproponowanych zmianach.

I owszem, w Konfederacji są kobiety. Sama kiedyś niemal co
  • Odpowiedz
Czy wolnościowe poglądy to serio aż taki redflag i problem dla was?


@paruweczkowy_kapitalista: We współczesnym świecie wolnościowe poglądy to trochę trącają myszką. Tylko szybkościowe poglądy odpowiadają na wyzwania współczesnej cywilizacji.
  • Odpowiedz