Wpis z mikrobloga

Pytanie do #rozowepaski
Czy wolnościowe poglądy to serio aż taki redflag i problem dla was? Próbuję znaleźć dziewczynę, ale na wspomnienie o Konfederacji czy Mentzenie kontakt nagle się urywa..
Dodam, że jestem ogarniętym gościem (scrum master 15k here), a nie jakimś piwniczakiem co mieszka z mamą. Serio bolą was niskie i proste podatki, żeby można było się bogacić w sensownym tempie?

#zwiazki #tinder #kiciochpyta #mirekszukazony #seks #badoo #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow
  • 285
  • Odpowiedz
Dodam, że jestem ogarniętym gościem (scrum master 15k here)


@paruweczkowy_kapitalista: Nikt ogarnięty nie chwali się dziewczynie podczas podrywu że jest Konfederatą. A jak by mi ktoś powiedział o Mentzenie to bym go wyśmiał w twarz, bo na jego zagrywki PR'owe nabierają się największe przygłupy. A do lewaka mi daleko.
  • Odpowiedz
Wbrew pozorom całkiem sporo kobiet ma poglądy konserwatywne albo centroprawicowe. Konfa mogłaby je przekonać, problem w tym, że w tej partii są albo wariaci (Braun, Korwin) albo śliskie cwaniaczki (Mentzen, Berkowicz) albo kuce (Dziambor, Sośnierz).
  • Odpowiedz
bolą was niskie i proste podatki, żeby można było się bogacić w sensownym tempie


@paruweczkowy_kapitalista: większość ludzi tylko słyszała o podatkach, a tak nie ma z nimi nic wspólnego, może wiedzą że od tego co dostają do łapy ktoś coś zabiera, a może nie, więc na etacie proste podatki nic ci nie dadzą. Niskie podatki to już chyba wszyscy obiecywali

Pomyśl że spotkasz się z feministką i ona będzie ci
  • Odpowiedz
@paruweczkowy_kapitalista: Następnym razem powiedz, że jesteś wege i lubisz zwierzęta i masz yorka. Potem jak pomyśli, że jesteś zjebem jej pokroju to zabierz ją na chatę i zruchaj, a na koniec powiedz, że głosujesz na konfę i opluj jej morde i zwyzywaj od frajerów.
  • Odpowiedz