Wpis z mikrobloga

Pytanie do #rozowepaski
Czy wolnościowe poglądy to serio aż taki redflag i problem dla was? Próbuję znaleźć dziewczynę, ale na wspomnienie o Konfederacji czy Mentzenie kontakt nagle się urywa..
Dodam, że jestem ogarniętym gościem (scrum master 15k here), a nie jakimś piwniczakiem co mieszka z mamą. Serio bolą was niskie i proste podatki, żeby można było się bogacić w sensownym tempie?

#zwiazki #tinder #kiciochpyta #mirekszukazony #seks #badoo #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow
  • 285
"Wolnościowiec ekonomiczny" nie wie, że w naszym kraju jest zapaść demograficzna, socjalizm rozwala rynek pracy, stąd potrzeba imigrantów, bo po "normalnych" kosztach pracy nie opłaca się zatrudniać pracowników. Może próba na której ty dokonujesz obserwacji odnośnie kobiet jest niereprezentatywna.

słychać wycie? Znakomicie.


@paruweczkowy_kapitalista: jesteś pie*dolnięty. Nie dziwię się, że kobiety zrywają z tobą kontakt po kilku rozmowach xD
@paruweczkowy_kapitalista: To po prostu głupie baby są, tak samo jak każdy kto myśli, że w Polsce jakakolwiek partia jest "wolnościowa", takiego czegoś w pl nie ma.

Wobec czego jeżeli nie są zainteresowane z uwagi na same poparcie opcji politycznej to nie są za mądre, wiec i tak nie są nic warte.
Religijny fanatyzm? Kobiety lubią to.
Szukaj jakiejś cichodajki z Oazy z albo mężatki z Ordo Szuris ( ͡º ͜ʖ͡º)
@paruweczkowy_kapitalista:

Po pierwsze największy red flag to gadanie o polityce. Po co? XD
Miałem kilka dziewczyn w życiu. Nie obchodziło mnie w ogóle na kogo głosują. Gdyby miały skrajnie durne poglądy go by wyszło. I w drugą stronę to samo. Serio nie gadaj z laskami, które Ci się podobają o polityce. Może to dać tylko negatywne rezultaty. A szansa na spotkanie dziewczyny, która Ci się spodoba i dodatkowo będzie za konfą
@TantnisKrzyzowiaczek brzmisz jak polka po ścianie xd równie dobrze można byłoby zatrudniać Hindusów czy imigrantów z Afryki, aby znaleźć pracowników, skoro Ukraińcy tacy źli i roszczeniowi. Poza tym w skali mikro, to przedsiębiorca podejmuje decyzję kogo zatrudnia i liczy się z tym, że jak kogoś złego zrekrutuje to ma to swój koszt. W Polsce jest kilka milionów Ukraińców, a ty wnioskujesz na próbie z twojego januszexu na całą populację xd Jestem scrum
ale na wspomnienie o Konfederacji czy Mentzenie kontakt nagle się urywa..


@paruweczkowy_kapitalista: dziwne, bo ja mówię, że kobiety do garów, Korwin mistrz, a Memcen to dobra morda jest i się ustawiają w kolejkach. Mówią, że kasa od starego, używany Jaguar i morda chada pomaga, ale ja sądzę, że chodzi o moje wolnościowe poglądy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kipowrot: browarka nie lubię, a na segzy się nie trzeba fatygować po chałupach obcych jak mąż w domu, ale gest doceniam xD

@paruweczkowy_kapitalista ucz się od kolegi jak to trzeba w gadkę, a nie płaczesz jak miękiszon jakiś na stronie z nieśmiesznymi papieżami
Konfederacja daje konkretne rozwiązanie i podwyższa poziom dyskusji oraz świadomość gospodarczą Polaków


@paruweczkowy_kapitalista: xD
Ja nigdzie nie wspominałem o PiS ani PO więc nie buduj sobie projekcji. I nie słonko. Konfederosja nie daje konkretnych rozwiązań. Oni dają zbitki luźno powiązanych pomysłów, z których większość nie ma prawa się sprawdzić. A jedyne co podnoszą to poziom żenady jak się słucha tych ich bajeczek dla dzieci.
Trzeba być umysłowym niemowlakiem, żeby łapać się
mordo jaki fanatyzm i nacjonalizm? byłem na piwie z mentzenem i paru innych spotkaniach wolnościowych i jakos nic na temat religii nie mówili. Za to pokazali hipokryzję rządzący ch i tzw.opozycji oraz mówili o wolności gospodarczej i osobistej


@paruweczkowy_kapitalista:
Bo szury religijne, antyszczepy, ruskie onuce, naziole i homofoby spod znaku: "Spalić tę #!$%@?ę" są już przez k0nfę zagospodarowane. Teraz potrzebują zagospodarować niezbyt ogarniętych normików, którym są w stanie przetłumaczyć, że tamte
@paruweczkowy_kapitalista: fascynujące jest jak to się niby ogarnieci ludzie łapią na populistyczne #!$%@? (:

Posłuchaj sobie co Mentzrn #!$%@? o obniżaniu podatków w czasie kiedy politykiem aktywnym nie byl

Poczytaj sobie o propozycji zakazania rozwodów homofobii, jeszcze większego rygoru w sprawie aborcji tzn - 'masz rodzić głupia #!$%@? aż zdechniesz'

No ale scrum master... myśleć to tam za dużo nie trzeba

Widać 8 lat #!$%@? i jeszcze 8 wcześniej to dla
scrum master


@paruweczkowy_kapitalista: A to #!$%@?ć ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak serio to bańka mainstreamu, sam znam parę dziewczyn które popierają konfę i brak skrobanki na życzenie xD nie jest dla nich problemem. Jest spore grono ludzie które gardzi postępactwem. Jest trochę skitrane bo to nie jest coś co jest dzisiaj modne na tiktoku i w tvnie, ale choćby sondaże mówią same za siebie