Wpis z mikrobloga

Pytanie do #rozowepaski
Czy wolnościowe poglądy to serio aż taki redflag i problem dla was? Próbuję znaleźć dziewczynę, ale na wspomnienie o Konfederacji czy Mentzenie kontakt nagle się urywa..
Dodam, że jestem ogarniętym gościem (scrum master 15k here), a nie jakimś piwniczakiem co mieszka z mamą. Serio bolą was niskie i proste podatki, żeby można było się bogacić w sensownym tempie?

#zwiazki #tinder #kiciochpyta #mirekszukazony #seks #badoo #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow
  • 285
  • Odpowiedz
@paruweczkowy_kapitalista: Ciekawe. Jak na osobę, która rzekomo utworzyła wpis z pytaniem dlaczego bycie fanem konfederacji to dla kobiet Red flag - to jednak bardzo mało Cię interesuje rozmowa o tym dlaczego wiele kobiet nie lubi konfederacji, za to bardzo chętnie się wypowiadasz na temat dlaczego Ty lubisz konfederację.
Przyszedłeś faktycznie spróbować poznać opinie ludzi czy bardziej pożalić, że 'powinno wyjsc inacze'j? ;]
  • Odpowiedz
(scrum master 15k here


@paruweczkowy_kapitalista: Czyli jesteś poganiaczem w jakimś korpo, który ma sprawiać, że ludzie szybciej zasuwają. W sumie nie dziwi, że popierasz Mentzena. Z drugiej strony nie jestem zwolennikiem ale też nie jestem mega przeciwnikiem konfy i Mentzena. Ale niestety istoty stadne mają to do siebie, że nie interesuje ich jak jest faktycznie. Interesuje ich jak myśli większość stada żeby się do niego dopasować. Obecna narracja w idiot
  • Odpowiedz
(scrum master 15k here


@paruweczkowy_kapitalista: Czyli jesteś poganiaczem w jakimś korpo, który ma sprawiać, że ludzie szybciej zasuwają. W sumie nie dziwi, że popierasz Mentzena. Z drugiej strony nie jestem zwolennikiem ale też nie jestem mega przeciwnikiem konfy i Mentzena. Ale niestety istoty stadne mają to do siebie, że nie interesuje ich jak jest faktycznie. Interesuje ich jak myśli większość stada żeby się do niego dopasować. Obecna narracja w idiot
  • Odpowiedz
Czy wolnościowe poglądy to serio aż taki redflag i problem dla was? Próbuję znaleźć dziewczynę, ale na wspomnienie o Konfederacji czy Mentzenie kontakt nagle się urywa..


@paruweczkowy_kapitalista: Jak miałem 17-22 lata, spamowałem wykopy dla korwina, trzepałem pod gozdyrę/michalik, kolekcjonowałem wstawki od cepervolka z najlepszymi masakracjami i dosłownie wszystkich traktowałem z pogardą, a sąsiadom i ludziom z rodziny wspominających komunę mówiłem 'na lewactwo najlepszy lek, to ciepła kulka w łeb' to
  • Odpowiedz