Wpis z mikrobloga

Pytanie do #rozowepaski
Czy wolnościowe poglądy to serio aż taki redflag i problem dla was? Próbuję znaleźć dziewczynę, ale na wspomnienie o Konfederacji czy Mentzenie kontakt nagle się urywa..
Dodam, że jestem ogarniętym gościem (scrum master 15k here), a nie jakimś piwniczakiem co mieszka z mamą. Serio bolą was niskie i proste podatki, żeby można było się bogacić w sensownym tempie?

#zwiazki #tinder #kiciochpyta #mirekszukazony #seks #badoo #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow
  • 285
  • Odpowiedz
@paruweczkowy_kapitalista: Wiesz... tyle razy to opisywałam, że nie chcę po raz kolejny opowiadać historii. W największym skrócie- nosiłam w sobie płód, który we mnie umarł, moje wody płodowe były zielone i gdyby nie interwencja mojego wtedy jeszcze partnera i wywiezienie do szpitala w Niemczech to obecnie by mnie odwiedzał na cmentarzu. Czyli zmiany w prawie aborcyjnym, za którymi opowiedziała się Konfederacja.
  • Odpowiedz
@paruweczkowy_kapitalista: Ma sens, bo jak inaczej moga przekonac do siebie ludzi, ze oni chca cos zmienic. Oczekiwalbym wiecej niz samo glosowanie, bo to bierna postawa. Napisac projekt ustawy wymaga wiecej wysiłku, szczegolnie sensownej. Swoja działalnoscią w opozycji mnie nie przekonali. Daj mi link do tej skróconej ustawy Mentzena.
  • Odpowiedz
Mentzen uprościł ustawę o PIT z 400 do 40 stron..może w nowej kadencji się uda


@paruweczkowy_kapitalista: ilość stron sama w sobie nie jest najważniejsza. Kwestia też co na tych 40 stronach się znajduje. Sama ustawa była krytykowana przez ekonomistów, że nie nadaje się do potencjalnego wprowadzenia - bo nie zostały przeanalizowane jakkolwiek jej skutki, wpływ na budżet samorządów itp.
  • Odpowiedz
Spokojnie jak jesteś chad albo dynamiczak to żadna konfederacja nie ma znaczenia, możesz być wtedy najgorszym zamordystą, bojówkarzem, gangsterem, bad boyem itp...

Większość moich znajomych dobrze wyglądających popiera głównie liberalizm gospodarczy lub bezpośrednio konfe i wszystkie ich kobiety szybko przyjmowały ich poglądy, w moim przypadku zawsze było tak samo.

Sytuacja jak temacie jest kuriozalna, nigdy się z czymś takim nie spotkałem bezpośrednio oraz wśród znajomych, nawet jak były poruszane tematy polityczne wśród
  • Odpowiedz
no i po co ci ta aborcja? Mnie nigdy to nie interesowało. Za to ważne jest to, aby nie płacić socjalu dla nierobów


@paruweczkowy_kapitalista:

Większość facetów zostawia kobiety gdy te uradzą niepełnosprawne dzieci, między innymi po to Ci aborcja!

W Polsce zasiłki dla nierobów są tak małe, że zniesienia ich praktycznie wcale nie odczujesz!
  • Odpowiedz
@paruweczkowy_kapitalista: Jak ktoś tu wcześniej wspomniałem, jak nie jesteś chadem, to lepiej nie poruszaj tych tematów na początku, chociaż co ciekawe spotykałem się z dziewczyną, która otwarcie mi powiedziała że głosuję na konfederację, aż sam się zaskoczyłem.
  • Odpowiedz
@paruweczkowy_kapitalista ja nigdy na randkach nie wypowiadam się nt polityczne, mam swoje poglądy, ale zapytany o to, odpowiadam po prostu, że nie rozmawiam o tym. jak ktoś na randce (pierwszej, o zgrozo) zaczyna gadać o polityce to dla mnie jest red flag. poza tym to bait, a konfa nie ma nic wspólnego z wolnością
  • Odpowiedz