Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
dzisiaj doszedłem do wniosku, że jestem frajerem xD otóż mam różową nauczycielkę, więc teraz ma 1,5 miesiąca wolnego. mieszkamy w moim mieszkaniu, rachunki, zakupy naturalnie na pół, chata nowa, bo nowe osiedle, wszystkie meble nowe, wprowadziliśmy się 2 miesiące temu. wczoraj przyjechała do niej siostra w odwiedziny na jedną noc z dwoma bękartami, chyba lvl 3 i 1. Wracam z chałupy po siłowni, na chacie biegają mi 2 śmierdzące kaszojady, tylko się w głowie denerwowałem żeby nic mi nie ubrudziły. Niestety mam tylko mieszkanie dwupokojowe, bękarty koło 20 poszły spać do sypialni, a różowa z siostrą piły wino i oglądały tv. ja nie miałem nic do roboty, za jej siostrą nie przepadam, więc nic nie gadałem, odpaliłem sobie lapka w kuchni i jak przegryw siedziałem we własnej chacie xD do tego bachory w nocy płakały co jakiś czas, praktycznie spałem może 4 godziny

i teraz właśnie się zastanawiam jak to jest, człowiek pracuje, kredyt leci, po czym nawet jak wraca do WŁASNEGO domu to nie mogę sobie odpocząć ani własnej baby poruchać xD coraz bardziej zastanawiam się nad wypisaniem się z takiego życia i żyć samemu po swojemu, a laskę jakąś fwb ogarnąć, ale nie wiem czy dam radę tak psychicznie dłużej

#zwiazki #przegryw #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 18
Anonim (nie OP): Potezne zesranie wykopkow, a ja ciebie rozumiem. Jestem introwertykiem i nie mam ochoty sie spoufalac we wlasnym mieszkaniu z bachorami szwagierki, a tym bardziej ustepowac im sypialni. Oczywiscie wg wykopu, to MUSISZ robic tak jak wypada, MUSISZ. A ty masz prawo robic co chcesz i dobrze sie z tym czuc. Wazne zeby tobie bylo dobrze i jesli wiecej masz plusow z bycia samemu niz w relacji, to po
@mirko_anonim trzeba było zaproponować trójkąt, byś miał spokój i ciszę przez kilka dni.

Jest dobry sposób na takie wizytacje, wysyłasz na noc do hotelu. Nas tak kiedyś z kobitą znajomi zaprosili do siebie, opłacili hotel, w ciągu dnia wspólnie spędzamy czas, a na noc jak dorośli ludzie oddzielnie, bardzo spoko opcja, sam raz już tak zrobiłem z parą znajomych co do nas przyjechała :D
Polecam.
coraz bardziej zastanawiam się nad wypisaniem się z takiego życia i żyć samemu po swojemu, a laskę jakąś fwb ogarnąć, ale nie wiem czy dam radę tak psychicznie dłużej


@mirko_anonim: XD #!$%@? ma mieszkanie, dzieci i kobietę i zamiast czerpac radosc z tego ze ma poukladane w zyciu woli siedziec sam i grac w gierki marzac o szmacie z tindera XDDD
@mirko_anonim a nie można było pogadać o tym jak jej siostra was odwiedzi? Bo może lepiej by było ustalić coś co i Tobie by pasowało ze np w piątek by przyjechała a nie w środku tygodnia, albo one dwie by poszły do jakiegoś hotelu nocować z tymi dziećmi czy cokolwiek innego co wymagało by byście się skomunikowali o tym na co się godzicie i czego chcecie. Bo z opisu to wyglada jakby