Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko205
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
rowerowa_panienka

rowerowa_panienka

Dołączył 6 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7676
  • Znaleziska 50
  • Mikroblog 7626
  • Obserwujący 31
  • Obserwowane 49

rowerowa_panienka
rowerowa_panienka 5 godz. i 52 min temu
  • 6
Dzisiaj r--------m swojego trenera bo od miesiąca cisnę pompki, uczę się, najpierw robiłam na podwyższeniu, na sztandze, na stepie, na kolanach a ostatnio negatywy i mówię mu, że dzisiaj spalam 4h i mało energii i robię jeden negatyw, drugi a on „k---a Kasia przecież ty masz siłę żeby zrobić pompkę. Zrób pompkę”. I zrobiłam 5 (╯°□°)╯︵ ┻━┻ #silownia
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rowerowa_panienka
rowerowa_panienka
Autor
4 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 1
@Glupiii: bardzo pozytywnie się dzisiaj zaskoczyłam że jednak znalazła się moc. Na klatkę nic więcej nie robię, bardziej plecy/barki
  • Odpowiedz
rowerowa_panienka
rowerowa_panienka
Autor
1 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 0
@Glupiii: Możliwe że coś robię na klatę tylko nie wiem że to jest na klatę, bo hantle wyciskam. Mój trening to obecnie nauka mobilności i podstawy. Jestem zadowolona, waga leci, progres z treningu na trening. A ciało wygląda coraz lepiej.
  • Odpowiedz
Kotouak
Kotouak
wczoraj, 17:53:57
  • 14
#pokazkota #pokazforme #gangkociakow
Kotouak - #pokazkota #pokazforme #gangkociakow

źródło: 1000024535

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rowerowa_panienka
rowerowa_panienka wczoraj, 18:55:03 via Wykop
  • 1
@Kotouak: niby taki fan Bułgarii a dołu nie pokazał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

rowerowa_panienka
rowerowa_panienka przedwczoraj, 18:14:32
  • 5
Małe chwalę się. W hip trustach wleciało dzisiaj 85kg, (czyli już więcej niż ważę). Ale to zajebiste uczucie, w kwietniu zaczynałam od pustej sztangi 10kg ʕ•ᴥ•ʔ #silownia
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rowerowa_panienka
rowerowa_panienka
Autor
przedwczoraj, 18:30:43 via Wykop
  • 3
@Pasterz30: płaskiej jeszcze nie wyciskam, ale hantlami nad głowę (lepiej usiądź) wjeżdża 6kg na ŁAPĘ
  • Odpowiedz
rowerowa_panienka
rowerowa_panienka
Autor
przedwczoraj, 19:47:35 via Wykop
  • 0
@WykopToHiv2: ta, chyba ty (ʘ‿ʘ) Wyspowiadaj się z takich pomysłów
  • Odpowiedz
rowerowa_panienka
rowerowa_panienka
Autor
przedwczoraj, 19:48:59 via Wykop
  • 2
@DominiCanes: coraz mniejszy, ale siła rośnie (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
rowerowa_panienka
rowerowa_panienka
Autor
przedwczoraj, 20:06:09 via Wykop
  • 1
@DominiCanes: za stara i za gruba jestem dla wykopków więc jestem bezpieczna (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
rowerowa_panienka
rowerowa_panienka
Autor
wczoraj, 08:06:37 via Wykop
  • 0
@Pan_Slon: Ale ja nie jestem beznadziejna (jeszcze trochę i będę dźwigać więcej) ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
rowerowa_panienka
rowerowa_panienka
Autor
wczoraj, 09:10:55 via Wykop
  • 0
@Pan_Slon: za coś takiego to minimum 2 minuty planku i wybaczam, inaczej wiadomo foch forever (na 5 minut)
  • Odpowiedz
rowerowa_panienka
rowerowa_panienka
Autor
wczoraj, 09:51:38 via Wykop
  • 0
@Pan_Slon Służby specjalne? Kto to myślał, dajcie spokój…
  • Odpowiedz
rowerowa_panienka
rowerowa_panienka
Autor
wczoraj, 10:20:58 via Wykop
  • 0
@Pan_Slon: W takim razie kieruję Cię do programu naprawczego:


Nie dziękuj.
  • Odpowiedz
Layla1987
Layla1987
07.06.2026, 17:55:04
  • 0
#mirabelkipolecajo

Cześć, czy możecie powiedzieć, jaki był wasz najdroższy kosmetyk, który kupiłyście z polecenia, a okazał się totalnym bublem (np. zapchał Was albo uczulił) i wylądował ostatecznie w koszu? Często Wam się to w ogóle zdarza, czy tylko ja mam takiego pecha :(?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rowerowa_panienka
rowerowa_panienka 07.06.2026, 18:10:24 via Wykop
  • 1
@Layla1987: może nie tyle zapchał co nie miałam wrażenia że te kosmetyki jakkolwiek poprawiają stan mojej skóry, czyli nie czułam żadnego nawilżenia czyli kosmetyki z cosx
  • Odpowiedz
rowerowa_panienka
rowerowa_panienka 07.06.2026, 18:36:47 via Wykop
  • 1
@Layla1987: teraz jest to Physiogel, jeżeli chodzi o nawilżenie to jest mój hit, nie miałam jeszcze tak dobrze nawilżonej skóry:
rowerowa_panienka - @Layla1987: teraz jest to Physiogel, jeżeli chodzi o nawilżenie t...

źródło: IMG_1462

Pobierz
  • Odpowiedz
rowerowa_panienka
rowerowa_panienka 07.06.2026, 18:33:07
  • 3
O tej godzinie niebezpiecznie na mieście, kalorie czają się wszędzie… #warszawa
rowerowa_panienka - O tej godzinie niebezpiecznie na mieście, kalorie czają się wszęd...

źródło: IMG_1461

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rowerowa_panienka
rowerowa_panienka 27.05.2026, 07:51:50
  • 0
Cześć, czy możecie mi polecić kosmetyki nawilżające które się u was sprawdziły w trakcie kuracji izotekiem? Zacznę go brać w przyszłym tygodniu, ale obecnie już mam suchą skórę po antybiotyku który odstawiłam i mam tydzień przerwy bo przechodzę na Axotret. Przyjmę wszystkie polecajki #tradzik #mirabelkopomusz #mirabelkipolecajo #kiciochpyta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rowerowa_panienka
rowerowa_panienka
Autor
07.06.2026, 18:08:05 via Wykop
  • 0
@lukija: @Layla1987 dzięki za polecajki, CeraVe i cetaphil mam ale jak skóra jest bardzo podrażniona to słabo pomaga, ale z ulotki z izoteku zakupiłam sobie Physiogel krem nawilżający i krem intensywny na noc i to co te kremy robią z moją skórą to jest złoto, polecam z całego serduszka
  • Odpowiedz
rowerowa_panienka
rowerowa_panienka 04.05.2026, 06:40:55
  • 1
Długo wam zajęło na przerzucenie się oddychaniem przeponą i prawidłowe napinanie brzucha? Zawsze jak myślę że już ogarnęłam zaczynam robić ćwiczenie z większym ciężarem i zapominam o wszystkim #silownia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rowerowa_panienka
rowerowa_panienka
Autor
04.06.2026, 16:00:42 via Wykop
  • 0
@niemiecki_agent: niezbyt, na chwilę obecną robię martwego robaka i to co mi pomaga to przy wydechu staram się napinać brzuch tak jakby ktoś chciał mnie uderzyć. I staram się oglądać coraz to nowe filmiki o tym oddychaniu. Myślę że dopiero po dwóch miesiącach zaczynam delikatnie czuć że trochę lepiej mi wychodzi trzymanie odpowiedniego napięcia bez wciągania brzucha, chociaż przy niektórych ćwiczeniach i tak jeszcze puszczam
  • Odpowiedz
rowerowa_panienka
rowerowa_panienka 04.06.2026, 14:27:24
  • 6
Dzisiaj wleciało 75kg, jak tak dalej pójdzie następnym razem podniosę swój ciężar ʕ•ᴥ•ʔ #silownia
rowerowa_panienka - Dzisiaj wleciało 75kg, jak tak dalej pójdzie następnym razem podn...

źródło: IMG_1388

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rowerowa_panienka
rowerowa_panienka
Autor
04.06.2026, 15:17:53 via Wykop
  • 1
@DominiCanes: Kłii ᕙ(✿ ͟ʖ✿)ᕗ
  • Odpowiedz
rowerowa_panienka
rowerowa_panienka
Autor
04.06.2026, 15:31:43 via Wykop
  • 1
@Pan_Slon: jeszcze jak, po czym rozpoznałeś? ;)
  • Odpowiedz
aruel89
aruel89
03.06.2026, 15:34:48
  • 1
Jaką odżywkę bialkową możecie polecić? Chodzi głównie o to żeby była dobrej jakości i dobrze smakowała. Jakich sami używacie?
Szukałem na allegro, ale chyba każda ma dużo negatywnych komentarzy i trudno wybrać. Podajcie proszę swoje topowe odżywki białkowe.

#silownia #mikrokoksy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rowerowa_panienka
rowerowa_panienka 04.06.2026, 14:42:40 via Wykop
  • 1
@aruel89: miałam polecajke od 7nutrition bezsmakową ale teraz jest praktycznie niedostępna (podobno jakościowo dobrze wypada Olimp i 7nutrition, w sensie że nie mieli wpadek z wycofywaniem produktów ze względu na zanieczyszczony skład), obecnie mam izolat białka od Spomlek i jest ok
  • Odpowiedz

rowerowa_panienka
rowerowa_panienka 03.06.2026, 18:57:50
  • 13
Waga: 83kg


Styczeń: 5/31 - 90kg (kobiece zajęcia/cardio)
Luty: 6/28 - 90kg (kobiece zajęcia/cardio)
Marzec: 3/31 - 90kg (kobiece zajęcia)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rowerowa_panienka
rowerowa_panienka
Autor
03.06.2026, 19:22:52 via Wykop
  • 2
@chlodna_kalkulacja: dzięki (。◕‿‿◕。) pod koniec roku powinno być pięknie, energia jakiej dostałam sprawia, że siłka zostaje ze mną na stałe
  • Odpowiedz
rowerowa_panienka
rowerowa_panienka
Autor
03.06.2026, 21:14:39 via Wykop
  • 3
@chlodna_kalkulacja: oj tak, siłka najlepsza na nabranie jędrności i człowiek się jara jak dziecko jak dźwignie 2,5kg więcej niż ostatnio, a na niektórych seriach już wjeżdża po 60kg (hip trusty czy trap bar). Przez ostatnie dwa lata próbowałam różnych diet, ale ciężko było mi się trzymać sztywnego planu, teraz mam ustaloną kaloryczność i jem co chce, a jem zdrowo i to co mi smakuje dzięki czemu jestem długo najedzona, 3
  • Odpowiedz
Seraficzna2
Seraficzna2
Seraficzna2
18.05.2026, 19:48:25
  • 8
Czy wy też macie aktualnie taki czas, że nie potrzebujecie zakładać portali randkowych ani szukać kogoś? I nie brakuje wam bliskości mimo, że od dłuższego czasu jesteście sami? Bardzo przyjemne uczucie. A aseksualni to dopiero mają high life.

#tinder #zwiazki #przemyslenia #przegryw
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rowerowa_panienka
rowerowa_panienka 19.05.2026, 12:14:07 via Wykop
  • 0
@Seraficzna2: teraz tak mam, ale jest to bardziej spowodowane faktem że się trochę zapuściłam więc nie czuję się atrakcyjnie w swoim ciele, a w takiej sytuacji randki to ostatnie o czym myślę. Pracuję nad sobą by to zmienić i to się poprawia, więc przy dobrych wiatrach może pod koniec roku wyskoczę na jakąś randkę i spróbuję kogoś poznać bo jednak trochę człowiekowi brakuje drugiej połówki nawet jeżeli się przyzwyczaił do
  • Odpowiedz
PokemonowyRambo
PokemonowyRambo
15.05.2026, 14:47:13
  • 2
Obwód w pasie spadł z 114cm do 110cm w trzy tygodnie. Ostatnio jak się ważyłem, to miałem 95kg (startowałem z końcem lutego z wagą 99kg).

Jest zajebiście.
#silownia #cwiczzwykopem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rowerowa_panienka
rowerowa_panienka 15.05.2026, 19:36:26 via Wykop
  • 0
@PokemonowyRambo: gratki, mi w 4 tygodnie też w pasie spadło 5cm a na wadze -6kg i dawno nie miałam tyle energii
  • Odpowiedz
imthehighestintheroom
imthehighestintheroom
10.05.2026, 10:50:39
  • 0
Mirki macie jakiś patent na to jak przestawić się na stałe wstawanie wcześnie?

Chciałbym zaczynać dzień o godzinie 6:15-30. Mimo że jestem chyba bardziej nocnym mareczkiem to czasem uda mi się wstać rano, wtedy wykorzystuję dzień dużo bardziej, zabieram się za robienie rzeczy od razu, mam motywacje i energię do wszystkiego: poczytam książkę, pogram na instrumencie, pójdę na spacer, zrobię rzeczy które miałem do zrobienia od dawna itd, gdzie wstając później po prostu
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rowerowa_panienka
rowerowa_panienka 12.05.2026, 11:21:24 via Wykop
  • 0
@imthehighestintheroom: ja zawsze miałam problem by wstać rano, milion drzemek i odkładanie dnia na jak najpóźniejszy termin. Poprawiłam dietę, nie jem przetworzonego żarcia i słodyczy od miesiąca i wstaję z pierwszym budzikiem często sama się wybudzam przed budzikiem. Także może warto zerknąć na dietę? Wcześniej wpadało u mnie sporo słodyczy szczególnie wieczorem przy serialu, teraz mam dużo energii i łatwiej mi się zabrać za zrobienie odkładanych od dawna rzeczy.
  • Odpowiedz
rowerowa_panienka
rowerowa_panienka 03.05.2026, 21:33:51
  • 4
Waga: 86kg


Styczeń: 5/31 - 90kg (kobiece zajęcia/cardio)
Luty: 6/28 - 90kg (kobiece zajęcia/cardio)
Marzec: 3/31 - 90kg (kobiece zajęcia)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rowerowa_panienka
rowerowa_panienka
Autor
03.05.2026, 21:50:47 via Wykop
  • 1
@alfapirolidynopentiofenon: 4kg w miesiąc, dietę trzymam od kwietnia, wcześniej tylko zaczęłam chodzić na siłkę bez trzymania michy
  • Odpowiedz
moll
moll
16.07.2022, 07:18:30
  • 1
Środek sezonu, ale co mi szkodzi xD

Dziewczyny, co polecacie do depilacji? Powoli jednorazówki zaczynają mnie irytować i spróbowałabym może jakiegoś depilatora (chyba że polecacie coś jeszcze innego) poużywać.

Konkretne modele,.albo na co zwrócić uwagę przed zakupem? Faktycznie robi to różnice w stosunku do zwykłych maszynek ostrzowych?

#rozowepaski #mirabelkopomusz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rowerowa_panienka
rowerowa_panienka 29.04.2026, 09:47:47 via Wykop
  • 1
@moll: hej, i co zdecydowałaś się na jakiś depilator? Sama się teraz rozglądam i czytam stare wątki
  • Odpowiedz
rowerowa_panienka
rowerowa_panienka 29.04.2026, 12:40:08 via Wykop
  • 0
@moll: a jak efekty, faktycznie ma się dłuższą przerwę od kolejnej depilacji?
  • Odpowiedz
rowerowa_panienka
rowerowa_panienka 21.04.2026, 09:58:03
  • 1
Brat polecił mi to białko bo dobry skład, pytanie czy ta cena jest normalna? Bo smakowo mi odpowiada. Na allegro kosztuje 300zl za 500g ale mam wrażenie że to dlatego że jest obecnie praktycznie wszędzie niedostępne. Możecie polecić coś z dobrym składem, bezsmakowe? #silownia
rowerowa_panienka - Brat polecił mi to białko bo dobry skład, pytanie czy ta cena jes...

źródło: IMG_0516

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niegwynebleid
niegwynebleid
21.04.2026, 09:59:12 via Wykop
  • 2
@rowerowa_panienka: wszystko ma ten sam skład
kupuj dowolny i sprawdź czy mocno się pierdzi
  • Odpowiedz
JoeGlodomor
JoeGlodomor
21.04.2026, 09:59:39 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez autora Wpisu

rowerowa_panienka
rowerowa_panienka 17.04.2026, 10:34:22
  • 4
Waga startowa: 90kg

Podsumowanie ilości zajęć i cardio z zeszłych miesięcy bez trzymania diety (zero zmian):
Styczeń: 5/31
Luty: 6/28
Marzec: 3/31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rowerowa_panienka
rowerowa_panienka 11.04.2026, 05:31:42
  • 0
Chodzę na siłownię od stycznia na kobiece zajęcia. Dzisiaj mam pierwszy trening siłowy z trenerem personalnym bo chciałabym jednak pójść w siłowy bo mam sporo kg do rozrzucenia (wiadomo dieta też jest ważna). Ile potrzebuje sesji z takim trenerem by ogarnąć podstawy? Czy jak ogarnę sobie z nim w miesiącu dwa treningi tygodniowo to będzie ok? Później myślałam by ćwiczyć juz sama ewentualnie brać sobie u niego jedną godzinę tygodniowo. Czy mój
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rowerowa_panienka
rowerowa_panienka
Autor
11.04.2026, 23:04:06 via Wykop
  • 0
@Saprofit: dzięki za komentarz. Wstępnie mam umówionych 10 treningów po tym czasie zobaczę czy mogę bezpiecznie dalej ćwiczyć sama, jak nie to domówię sobie kolejne sesje, ale z góry zaznaczyłam że moim celem jest wiadomo zrzucić zbędne kilogramy ale nie fiksuję się terminem bo nie przytyłam w dwa miesiące i w dwa miesiące tego nie zrzucę więc patrzę na to ja na cel roczny albo i dłuższy.
@Akos Dzięki
  • Odpowiedz
rowerowa_panienka
rowerowa_panienka 03.04.2026, 09:48:44
  • 5
Sepultura - Beyond the Dream #metal
rowerowa_panienka - Sepultura - Beyond the Dream #metal
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

baemaj
baemaj
28.03.2026, 06:11:17
  • 36
wczoraj kochani,
byłam w lesie jak coś.
baemaj - wczoraj kochani,
byłam w lesie jak coś.

źródło: IMG_8696

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rowerowa_panienka
rowerowa_panienka 28.03.2026, 07:41:11 via Wykop
  • 4
@baemaj: a ja byłam w parku oglądać kaczuszki
rowerowa_panienka - @baemaj: a ja byłam w parku oglądać kaczuszki

źródło: IMG_0393

Pobierz
  • Odpowiedz

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Kasia

  • "91
  • Warszawa
  • https://lubimyczytac.pl/profil/571912/Kasia

Osiągnięcia

  • Ekshibicjonista
    od 28.12.2020

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 17.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 21.11.2023

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 26.01.2021

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking