Dzisiaj r--------m swojego trenera bo od miesiąca cisnę pompki, uczę się, najpierw robiłam na podwyższeniu, na sztandze, na stepie, na kolanach a ostatnio negatywy i mówię mu, że dzisiaj spalam 4h i mało energii i robię jeden negatyw, drugi a on „k---a Kasia przecież ty masz siłę żeby zrobić pompkę. Zrób pompkę”. I zrobiłam 5 (╯°□°)╯︵ ┻━┻ #silownia

rowerowa_panienka









