Wpis z mikrobloga

  • 691
@adam-kwiatkowski666: jeszcze się ogłasza?
Widziałem ją z pół roku temu, dałem OD RAZU w lewo.
40 lat, rozwódka, min. 180 m, chce mieszkać w domku pod lasem i seksu raczej nie będzie
Deal życia.
  • Odpowiedz
@lexico: pełno na tinderze jest kont które kojarzysz z przed lat, nawet zdjecia nie zmienione a ludzie aktywni. Jak na taki trafiam to wiem żeby dać X.
bo ja rozumiem ktoś okresowo zakłada bo był w związku czy nie korzystał, ale jak dziewczyna np w 2023r ma takie same fotki jakie miała w 2017r no to sorry.
  • Odpowiedz
@adam-kwiatkowski666: jeszcze się ogłasza?

Widziałem ją z pół roku temu, dałem OD RAZU w lewo.

40 lat, rozwódka, min. 180 m, chce mieszkać w domku pod lasem i seksu raczej nie będzie

Deal życia.


@lexico: Chwila, to ona NIE MA tego domku pod lasem?

Ja myślałem że ten domek to to co ona wnosi do związku
  • Odpowiedz
@Koleszkaleszka: imo sam opis nie jest jakis tragiczny tylko zle wyrazony w slowach, troche brzmi 'agresywnie', ale nie ma tam nic co jest jakies dziwne. Moze przerabiala alergkiow badz lubi akurat takie miesca, ktore nie sa dla nich. Podobnie ze zwierzakiem, moze chciec miec psa. Co do domku, ja tam nie widze, ze ona wymaga, ze gosc juz ma miec ten dom, ale chce miec taki cel i dazyc do tego
  • Odpowiedz
nie kumam beki wychodków.


@girlsjustwannahavefun: beka polega na tym, że jak facet zakłada prosty warunek - nie bądź gruba - to jest mega oburzenie, że jakim prawem może stawiać warunki, że powinien szukać kogoś "ze swojej ligii", a tutaj kobieta jeżdżąca na wózku chce by facet miał 1.8m. Po co jej? Niech szuka ze swojej ligii. Ona siedząc na wózku pewnie nie ma więcej niż 1,5m więc spokojnie chłop 1,7 jej
  • Odpowiedz