Wpis z mikrobloga

@Limonene: alez wiem co to jest i Ci napisalem. Po prostu to robienie z siebie takiej super ekstra emocjonalnej osoby, jaka to ja nie jestem grzeczna i jak bardzo wazne sa emocje a w 99% przypadkach wychodzi, ze z taka osoba ons to nie problem badz seks po 2-3 spotkaniach :) to jakis syndrom wyparcia u lasek na takich rankdowych apkach. Normalne dziewczyny nie krzycza NO ONS/FWB itp tylko daja zwykly
@davidero69 rozumiem, że wolisz "randkować" przez 3 miesiące i usłyszeć, że jesteś fajnym przyjacielem albo że jednak "coś nie iskrzy".

ok, na wzrost nie mamy wpływu.
ale mamy wpływ na swój czas. możemy go nie marnować. move on.
@szuleer: W maju 2021 roku spowodował kolizję drogową, w wyniku której nikt nie ucierpiał, jednak prowadzony przez niego samochód uległ zniszczeniu. W listopadzie tego samego roku za niestawienie się na badania zostało mu odebrane prawo jazdy.

ale fakt 3 graty stoją u niego na posesji :D
@adam-kwiatkowski666: rycząca czterdziecha a wykOUPki dzwonią w te swoje dzwony, jakby sie fety owciągały albo najazd tatarski wypatrzyły. Taka babka to w realu pewnie łaknie każdej atencji co młodszego w miarę atrakcyjnego gościa. A na "dzień dobry" zamiast "cześć" myśli, że już wiecie hehe wychodzi z obiegu (czyt. stara jest) i strzela focha o taki styl komunikacji...
Życie chłopa nauczyło, że największy ból to jest brak reakcji na damskie gierki, fochy